Skip naar inhoud

Bert Koster

Middelstum

Bij de Molen
Bij de Molen
Bij restaurant & grand café Bij de Molen bent u er even helemaal uit. Wij leggen u in de watten met een hartelijke ontvangst en met de heerlijkste gerechten en bijpassende dranken. Aan de voet van de korenmolen De Olle Widde is de sfeer immer ongedwongen. In ons huiskamerrestaurant met grand café geniet u van de warme sfeer en ambiance, daarnaast is het heerlijk vertoeven tijdens de mooie zomerse dagen op ons ruime terras en biedt onze sfeervolle feestzaal een uitstekende plek voor al uw feesten en partijen.
CONTACTGEGEVENS
Bij de Molen

Eestumerweg 39

050-3022758

info@restaurantbijdemolen.nl

https://www.restaurantbijdemolen.nl

Knis Beheer
Knis Beheer
Knis beheer - Klussen & wonen is onstaan uit de aanschaf, verhuur en onderhoud van onze eigen woningen.
Knis Beheer

06 1292 7008

eisse@knisbeheer.nl

http://www.knisklus.nl

KOOZAA
KOOZAA
KOOZAA
In 2006 zijn wij in Nederland begonnen om deze duizenden jaren oude plant in Nederland opnieuw tot leven te wekken. Koolzaad is een eigenzinnig plant met ongekende mogelijkheden. We hebben voor de verbouwing en de teelt van de koolzaadplant een echte passie ontwikkeld en koesteren de koolzaadteelt. Dankzij de juiste teelt en persing, levert onze koolzaad een rijke voedende olie. Hiervan maakt de coöperatie Colzaco een unieke huid -en verzorgingslijn: KOOZAA.
Contactgegevens
Colzaco

Raalterweg 12, 7433 RA Schalkhaar

06 22 370 872

info@colzaco.nl

http://www.koozaa.nl/

Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Bij belangrijke gebeurtenissen zoals trouwen, samenwonen, een onderneming starten of een huis kopen is het verstandig om afspraken goed en duidelijk op papier te laten zetten. Hierbij is een notaris een onafhankelijk adviseur. Notaris mr. Huitsing – gevestigd in Middelstum(Groningen) - is deskundig, onpartijdig en kenner van het recht en geeft u graag notarisadvies.
Contactgegevens
Huitsing & Poort

Heerestraat 32 9991 BG Middelstum

0595-552866

info@notarishuitsing.nl

https://www.notarishuitsing.nl/

Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Vroeger bestuurden burgemeesters en wethouders het dorpje Bedum vanuit dit gemeentehuis; nu is het pand omgetoverd tot een modern hotel in een historisch jasje. Op steenworp afstand vindt u de stad Groningen met haar cultuur, winkels en gezellige uitgaanscentrum. De hotelkamers zijn voorzien van een ruime en compleet ingerichte badkamer, televisie en een zitje. In het restaurant kunt u terecht voor een snelle snack of een uitgebreid diner. De bruine kroeg kunt u genieten van een drankje.
Contactgegevens
Hotel 't Gemeentehuis

Grotestraat 2 9781 HC Bedum

+31503012213

info@hotelbedum.nl

http://www.hotelbedum.nl/

De Kleine Munt
De Kleine Munt
Steakhouse De Kleine Munt
Termunten is een sfeervol toeristendorpje in Noord-Oost Groningen, vlak aan zee. Een idyllisch plaatsje waar jaarlijks duizenden toeristen graag even een bezoekje aan brengen. Zo’n plaats verdient natuurlijk een sfeervolle eetgelegenheid. Steakhouse “De Kleine Munt”, met een originele Wild West uitstraling, voldoet volledig aan dit sfeerverhogend effect.
Contactgegevens
Steakhouse De Kleine Munt

Kennickweg 9a 9947 PA Termunten

0596-567018

info@steakhousedekleinemunt.nl

http://www.steakhousedekleinemunt.nl

Primair menu
  • Home
  • Actueel
  • Adverteerders
  • Columns
  • Interviews
  • Diensten
  • Club van 60
  • Privacy statement
  • Contact
  • Over uw redacteur
  • Oude doos

Onthaasting 1998

172 -weergaven

We leven in een gehaaste wereld. Vroeger ging alles veel rustiger, gemoedelijker. Vroeger was alles beter denk je wel eens, maar dat is maar zeer de vraag. Tegenwoordig moet alles snel, snel. Snel Bert, vertel snel. 24-uurseconomie, nog meer winst, nog sneller, tempobeurs, een (over)verhitte economie. Stress, overspannenheid. Dus moet je je ontspannen. Onthaasten zoals dat tegenwoordig zo mooi heet. Dit kan op verschillende manieren. Thuiskomend van het werk, een flesje bier opentrekken, voeten op het bankje, het zapapparaat binnen handbereik, puutje chips, lekker sigaretje op zijn tijd. En dan….. cholesterolverhoging, verhoogde bloeddruk, stress, zorgen…. Nee, dan kunnen we beter gaan sporten, toch?

Alleen sporten of toch maar in teamverband? Ach, de maatschappij individualiseert zich steeds verder dus toch maar een teamsport. Voetballen, bijvoorbeeld bij de V.V. Middelstum, lijkt allicht een aardige oplossing. Maar wat bespeurt onze razende reporter hier? Zo maar wat frustraties die mij de laatste tijd (of is het van alle tijden?) ter ore komen: Blessurestress/gele en/of rode kaartenstress/scheidsrechtersstress/trainingsstress/trainingsopkomststress/het uitblijven van puntenstress/de betere ploeg zijn, volop kansen krijgen maar toch weer schlemielig verliezenstress/bankstress (niet aan te bevelen!)/te weinig of te veel spelersstress/niet genoeg kwaliteitstress/op welke avond moet er geklaverjast worden stress.

En dan heb ik het alleen nog maar over de stress en frustraties van de spelers. Voeg daarbij nog eens de arbitrale triostress/de begeleidingsstress/toeschouwersstress enz. enz.. Zoveel stress en ellende, zo’n voetbalclub moet toch leeglopen, nietwaar? Hoe paradoxaal, het tegendeel is waar. Waarom gaan al die mensen in vredesnaam nog voetballen?

Misschien zit het antwoord wel in het antwoord dat Erwin Koeman gaf op de vraag: wie of wat zal je straks het meest missen? Koeman: ‘Ik denk de wedstrijden op zich niet eens zo. Maar wel de sfeer op het trainingsveld en in de kleedkamer. Je bent altijd met de groep. Je lacht met elkaar, je huilt met elkaar…..’ Verdraaid ja, je moet toch ergens een plaats of mensen hebben waar je je stress en frustraties kwijtkunt, of waar je gewoon dom kunt kwalmen. Dat moet het zijn.

Misschien moeten we wel het credo van de dit jaar 50-jaar bestaande GEO overnemen. Ik citeer: “Niet de prestaties, maar de binding staat bij ons voorop. Of GEO 1 nou kampioen wordt of degradeert, zal iedereen bij wijze van spreken een zorg zijn. Bij ons is het gelukkig nog zo dat de voetbalclub, net als de school, de spil is waarom het allemaal draait in het dorp”. Dit komt uit de mond van voorzitter Top van de jubilerende vereniging. Gelukkig zijn inmiddels alle degradatiezorgen binnen de vereniging verdwenen zodat we allemaal weer opgelucht kunnen adem halen….

De redactie

Post navigation

Previous: Nieuwjaarsloop 1998
Next: Veteranenvoetbal 1998

Introductieverhalen van site adverteerders

Zoeken in de site

Bert Koster Internetcolumnist en Tekstschrijver | info@bert-koster.nl / bertkoster1@gmail.com | www.bert-koster.nl | 06-51715098 | KvK nummer: 57250278 | BTW nummer: NL001445322B69