Skip naar inhoud

Bert Koster

Middelstum

Bij de Molen
Bij de Molen
Bij restaurant & grand café Bij de Molen bent u er even helemaal uit. Wij leggen u in de watten met een hartelijke ontvangst en met de heerlijkste gerechten en bijpassende dranken. Aan de voet van de korenmolen De Olle Widde is de sfeer immer ongedwongen. In ons huiskamerrestaurant met grand café geniet u van de warme sfeer en ambiance, daarnaast is het heerlijk vertoeven tijdens de mooie zomerse dagen op ons ruime terras en biedt onze sfeervolle feestzaal een uitstekende plek voor al uw feesten en partijen.
CONTACTGEGEVENS
Bij de Molen

Eestumerweg 39

050-3022758

info@restaurantbijdemolen.nl

https://www.restaurantbijdemolen.nl

Knis Beheer
Knis Beheer
Knis beheer - Klussen & wonen is onstaan uit de aanschaf, verhuur en onderhoud van onze eigen woningen.
Knis Beheer

06 1292 7008

eisse@knisbeheer.nl

http://www.knisklus.nl

KOOZAA
KOOZAA
KOOZAA
In 2006 zijn wij in Nederland begonnen om deze duizenden jaren oude plant in Nederland opnieuw tot leven te wekken. Koolzaad is een eigenzinnig plant met ongekende mogelijkheden. We hebben voor de verbouwing en de teelt van de koolzaadplant een echte passie ontwikkeld en koesteren de koolzaadteelt. Dankzij de juiste teelt en persing, levert onze koolzaad een rijke voedende olie. Hiervan maakt de coöperatie Colzaco een unieke huid -en verzorgingslijn: KOOZAA.
Contactgegevens
Colzaco

Raalterweg 12, 7433 RA Schalkhaar

06 22 370 872

info@colzaco.nl

http://www.koozaa.nl/

Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Bij belangrijke gebeurtenissen zoals trouwen, samenwonen, een onderneming starten of een huis kopen is het verstandig om afspraken goed en duidelijk op papier te laten zetten. Hierbij is een notaris een onafhankelijk adviseur. Notaris mr. Huitsing – gevestigd in Middelstum(Groningen) - is deskundig, onpartijdig en kenner van het recht en geeft u graag notarisadvies.
Contactgegevens
Huitsing & Poort

Heerestraat 32 9991 BG Middelstum

0595-552866

info@notarishuitsing.nl

https://www.notarishuitsing.nl/

Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Vroeger bestuurden burgemeesters en wethouders het dorpje Bedum vanuit dit gemeentehuis; nu is het pand omgetoverd tot een modern hotel in een historisch jasje. Op steenworp afstand vindt u de stad Groningen met haar cultuur, winkels en gezellige uitgaanscentrum. De hotelkamers zijn voorzien van een ruime en compleet ingerichte badkamer, televisie en een zitje. In het restaurant kunt u terecht voor een snelle snack of een uitgebreid diner. De bruine kroeg kunt u genieten van een drankje.
Contactgegevens
Hotel 't Gemeentehuis

Grotestraat 2 9781 HC Bedum

+31503012213

info@hotelbedum.nl

http://www.hotelbedum.nl/

De Kleine Munt
De Kleine Munt
Steakhouse De Kleine Munt
Termunten is een sfeervol toeristendorpje in Noord-Oost Groningen, vlak aan zee. Een idyllisch plaatsje waar jaarlijks duizenden toeristen graag even een bezoekje aan brengen. Zo’n plaats verdient natuurlijk een sfeervolle eetgelegenheid. Steakhouse “De Kleine Munt”, met een originele Wild West uitstraling, voldoet volledig aan dit sfeerverhogend effect.
Contactgegevens
Steakhouse De Kleine Munt

Kennickweg 9a 9947 PA Termunten

0596-567018

info@steakhousedekleinemunt.nl

http://www.steakhousedekleinemunt.nl

Primair menu
  • Home
  • Actueel
  • Adverteerders
  • Columns
  • Interviews
  • Diensten
  • Club van 60
  • Privacy statement
  • Contact
  • Over uw redacteur
  • Adverteerders

Fiscariep Zeerijp

1385 -weergaven

Het gezicht achter het bedrijf Fiscariep uit Zeerijp is oud Middelstummer Anita Bos-van der Meer. Anita ken ik uit mijn tijd dat ik in het CDA bestuur zat. Toen we op zoek waren naar nieuwe mensen voor de kandidatenlijst gemeenteraadsverkiezingen stuitten we op deze veelzijdige vrouw die toen nog druk aan de studie was. Momenteel vertegenwoordigt ze het CDA als gemeenteraadslid in de gemeenteraad van Loppersum. Dit combineert ze met het moederschap, overige vrijwilligersfuncties en haar bedrijf Fiscariep. Een druk bezette vrouw dus, van vele markten thuis!

Het bedrijf Fiscariep bestaat inmiddels drie jaar en richt zich op de fiscale en financiële dienstverlening. Eén van de hoofdredenen om voor zichzelf te beginnen is de ruimte die ze hierdoor krijgt om dieper op de materie in te gaan en om zaken goed uit te zoeken. Ze heeft ruime ervaring opgedaan bij een regionaal accountantskantoor dat haar de kans gaf om veel opleidingen te volgen. De meeste administratiekantoren zijn hoofdzakelijk boekhoudkundig ingesteld maar Anita is afgestudeerd als fiscaal jurist en derhalve belastingkundig zeer goed onderlegd. Belastingzaken zijn dan ook haar specialiteit maar uiteraard deinst ze niet terug voor de overige administratieve diensten als bijvoorbeeld het opstellen van persoonlijke, onafhankelijke financiële adviezen en het samenstellen van jaarrekeningen.

Anita is aangesloten bij een tweetal beroepsverenigingen. U kunt haar vinden in de Register Belastingadviseurs en bij de Federatie Financiële Planners.

Fiscariep

Open Dag Fiscariep

Anita Bos

Uiteraard kunt u altijd vrijblijvend contact met haar opnemen via het telefoonnummer 0596-574815 of via 06-22620508.

Post navigation

Previous: Vakantiegevoel, de voorpret
Next: Fiscariep

Introductieverhalen van site adverteerders

Zoeken in de site

Bert Koster Internetcolumnist en Tekstschrijver | info@bert-koster.nl / bertkoster1@gmail.com | www.bert-koster.nl | 06-51715098 | KvK nummer: 57250278 | BTW nummer: NL001445322B69