Skip naar inhoud

Bert Koster

Middelstum

Bij de Molen
Bij de Molen
Bij restaurant & grand café Bij de Molen bent u er even helemaal uit. Wij leggen u in de watten met een hartelijke ontvangst en met de heerlijkste gerechten en bijpassende dranken. Aan de voet van de korenmolen De Olle Widde is de sfeer immer ongedwongen. In ons huiskamerrestaurant met grand café geniet u van de warme sfeer en ambiance, daarnaast is het heerlijk vertoeven tijdens de mooie zomerse dagen op ons ruime terras en biedt onze sfeervolle feestzaal een uitstekende plek voor al uw feesten en partijen.
CONTACTGEGEVENS
Bij de Molen

Eestumerweg 39

050-3022758

info@restaurantbijdemolen.nl

https://www.restaurantbijdemolen.nl

Knis Beheer
Knis Beheer
Knis beheer - Klussen & wonen is onstaan uit de aanschaf, verhuur en onderhoud van onze eigen woningen.
Knis Beheer

06 1292 7008

eisse@knisbeheer.nl

http://www.knisklus.nl

KOOZAA
KOOZAA
KOOZAA
In 2006 zijn wij in Nederland begonnen om deze duizenden jaren oude plant in Nederland opnieuw tot leven te wekken. Koolzaad is een eigenzinnig plant met ongekende mogelijkheden. We hebben voor de verbouwing en de teelt van de koolzaadplant een echte passie ontwikkeld en koesteren de koolzaadteelt. Dankzij de juiste teelt en persing, levert onze koolzaad een rijke voedende olie. Hiervan maakt de coöperatie Colzaco een unieke huid -en verzorgingslijn: KOOZAA.
Contactgegevens
Colzaco

Raalterweg 12, 7433 RA Schalkhaar

06 22 370 872

info@colzaco.nl

http://www.koozaa.nl/

Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Bij belangrijke gebeurtenissen zoals trouwen, samenwonen, een onderneming starten of een huis kopen is het verstandig om afspraken goed en duidelijk op papier te laten zetten. Hierbij is een notaris een onafhankelijk adviseur. Notaris mr. Huitsing – gevestigd in Middelstum(Groningen) - is deskundig, onpartijdig en kenner van het recht en geeft u graag notarisadvies.
Contactgegevens
Huitsing & Poort

Heerestraat 32 9991 BG Middelstum

0595-552866

info@notarishuitsing.nl

https://www.notarishuitsing.nl/

Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Vroeger bestuurden burgemeesters en wethouders het dorpje Bedum vanuit dit gemeentehuis; nu is het pand omgetoverd tot een modern hotel in een historisch jasje. Op steenworp afstand vindt u de stad Groningen met haar cultuur, winkels en gezellige uitgaanscentrum. De hotelkamers zijn voorzien van een ruime en compleet ingerichte badkamer, televisie en een zitje. In het restaurant kunt u terecht voor een snelle snack of een uitgebreid diner. De bruine kroeg kunt u genieten van een drankje.
Contactgegevens
Hotel 't Gemeentehuis

Grotestraat 2 9781 HC Bedum

+31503012213

info@hotelbedum.nl

http://www.hotelbedum.nl/

De Kleine Munt
De Kleine Munt
Steakhouse De Kleine Munt
Termunten is een sfeervol toeristendorpje in Noord-Oost Groningen, vlak aan zee. Een idyllisch plaatsje waar jaarlijks duizenden toeristen graag even een bezoekje aan brengen. Zo’n plaats verdient natuurlijk een sfeervolle eetgelegenheid. Steakhouse “De Kleine Munt”, met een originele Wild West uitstraling, voldoet volledig aan dit sfeerverhogend effect.
Contactgegevens
Steakhouse De Kleine Munt

Kennickweg 9a 9947 PA Termunten

0596-567018

info@steakhousedekleinemunt.nl

http://www.steakhousedekleinemunt.nl

Primair menu
  • Home
  • Actueel
  • Adverteerders
  • Columns
  • Interviews
  • Diensten
  • Club van 60
  • Privacy statement
  • Contact
  • Over uw redacteur
  • Oude doos

Club van 50 2009

25 -weergaven

(Uit het Middelstummer clubblad, een verslag van de Club van 50. Een club waarbij de deelnemers €50,- inleggen die bijna geheel ten goede komt aan de VV Middelstum. Gelukkig is er ook één keer per jaar een gezellige avond voor de deelnemers)

Club van 50

Op maandag 26 november vond weer het jaarlijkse hoogtepunt van de club van 50 plaats. Deze keer niet in onze eigen kantine of De Valk maar in Vita Nova. De inleg van deze club wordt niet alleen gebruikt ter verfraaiing van ons sportpark maar alle deelnemers krijgen namens de eigen activiteitencommissie (bestaande uit Adri de Lange, Jaap Vriesema en Bert Zigterman) ook een gezellige avond aangeboden. En gezellig werd het op deze druilige maandagavond.

Om 19.00 uur verzamelde ongeveer 2/3 van het ledenbestand van de club (dus ongeveer een man of 40) zich in de grote bovenzaal van Vita Nova. Daar wachtte ons eerst een drie sterren warme maaltijd waarmee een stevig fundament voor de rest van de avond werd gelegd. En dat was ook hard nodig want de activiteitencie had niemand minder dan Martin Drent als gastspreker weten te nomineren. Drent is tegenwoordig commercieel manager van de BV Veendam, maar geniet waarschijnlijk toch meer bekendheid als ex-voetballer van de FC Groningen, BV Veendam en FC Emmen (en tegenwoordig als presentator van het TV Noord programma Mijn Club).

Om 21.15 uur ging Drent er eens goed voor zitten op zijn praatstoel annex barkruk. Zonder ook maar iets op papier te hebben wist hij de aanwezigen anderhalf uur aaneen te boeien met een pakkende monoloog. Natuurlijk kwam zijn carrière ter sprake maar bovenal is Martin toch ook wel bekend geworden door zijn Pietje Bel gedrag en natuurlijk zijn niet te bedwingen stapescapades. Dit leverde misschien wel de mooiste anekdotes op.

Zoals zijn schorsing na een traininskamp op Cyprus alwaar de gehele Groninger selectie collectief doorzakte maar toch ’s nachts om 03.00 het bed opzocht m.u.v. Drent die ’s morgens om 05.00 uur in de bar een klein mannetje uitschold voor tuinkabouter. Op zich nog niets mis mee ware het niet dat het in dit geval trainer Jan van Dijk betrof.

Terug in Nederland schorste de club hem voor een week. Martin kon dit niet echt veel schelen. Op een dinsdag was hij aan het vissen met 4 hengels in een bootje, een flesje bier + sigaretje erbij dus wat wil een mens nog meer. Toch maar even met Hans Nijland gebeld met het verzoek of hij nog een week extra kon krijgen want het ging hem mirakels naar de zin.

Natuurlijk was het ook Martin Drent die zich in de wintertijd vergiste en hierdoor een training miste op de zondagmorgen. Ook dit leverde hem weer een schorsing op van enige dagen. Ook een avontuurtje met een heel leuk Gronings meisje kreeg nog een staartje. ’s Morgens tijdens het opstaan kwam hij tot de conclusie dat het meisje ook een hond had die zijn hele clubkostuum had verropt. Gelukkig zag Hans Nijland hier de humor wel van in en dus kreeg hij op zijn kosten een nieuw kostuum.

Toch zullen ook enige voetbalacties hem niet snel doen vergeten. Zoals de legendarische uitwedstrijd bij Feyenoord. Groningen stond al enige tijd met 1-0 achter en Drent zat zich te verbijten langs de kant. Pas in de 60e minuut vond trainer Jans het nodig hem warm te laten lopen. Dit duurde echter wel 20 minuten en hij werd al vergrelder. Dit proces werd nog verstevigd door een vader en zoon die hem vanaf de tribune aldoor in tweevoud voor homo uitscholden.

Nadat zijn eerste balcontact na zijn wissel direct in een treffer resulteerde kon hij het niet nalaten om in homopas naar de betreffende tribune te rennen, onderwijl bekogeld door een 50-tal vuuraanstekers. ln de laatste minuut werd het nog mooier doordat hij met een prachtige schepbal Feyenoord een 2-1 nederlaag bezorgde. Er werd niet eens meer afgetrapt en dit was dus de eerste keer dat Groningen een uitwedstrijd bij Feyenoord won.

Naast alle commerciële activiteiten voor de BV Veendam is hij ook nog trainer van de studenten voetbalclub Forward. En ook dit levert genoeg gespreksstof op. Zo liep er eens iemand met een shirt met daarop de tekst ‘Marloes bedankt’. Nieuwsgierig geworden vroeg Drent hem naar de betekenis hiervan. Het bleek dat het de jongen na 2 jaar eindelijk gelukt was om Marloes in bed te krijgen en daarom had hij dit shirt laten drukken voor hem en zijn teammaats. Drent wist nog veel schunniger verhalen te vertellen maar hiervoor verwijs ik jullie naar het clubblad van Forward.

Na anderhalf uur vond zelfs Drent het wel welletjes en Adri bedankte hem voor het indrukwekkende betoog. Daarna volgde nog een snelle attractieronde (de meesten moesten immers gewoon weer aan het werk dinsdag) waarbij 3 rollades verdeeld werden. Hierna vonden de meesten het wel welletjes, de echte die-hards gingen nog tot in de kleine uurtjes door. En het was dat Mark Willem er op den duur ook zat van was anders hadden er nu nog wel een paar gezeten. Maar dit gaf wel aan dat het een gezellige avond was waarvoor wij de activiteitencommissie hartelijk willen bedanken.

Post navigation

Previous: Opa bedankt! 2008
Next: Einde clubblad 2010

Introductieverhalen van site adverteerders

Zoeken in de site

Bert Koster Internetcolumnist en Tekstschrijver | info@bert-koster.nl / bertkoster1@gmail.com | www.bert-koster.nl | 06-51715098 | KvK nummer: 57250278 | BTW nummer: NL001445322B69