Skip naar inhoud

Bert Koster

Middelstum

Bij de Molen
Bij de Molen
Bij restaurant & grand café Bij de Molen bent u er even helemaal uit. Wij leggen u in de watten met een hartelijke ontvangst en met de heerlijkste gerechten en bijpassende dranken. Aan de voet van de korenmolen De Olle Widde is de sfeer immer ongedwongen. In ons huiskamerrestaurant met grand café geniet u van de warme sfeer en ambiance, daarnaast is het heerlijk vertoeven tijdens de mooie zomerse dagen op ons ruime terras en biedt onze sfeervolle feestzaal een uitstekende plek voor al uw feesten en partijen.
CONTACTGEGEVENS
Bij de Molen

Eestumerweg 39

050-3022758

info@restaurantbijdemolen.nl

https://www.restaurantbijdemolen.nl

Knis Beheer
Knis Beheer
Knis beheer - Klussen & wonen is onstaan uit de aanschaf, verhuur en onderhoud van onze eigen woningen.
Knis Beheer

06 1292 7008

eisse@knisbeheer.nl

http://www.knisklus.nl

KOOZAA
KOOZAA
KOOZAA
In 2006 zijn wij in Nederland begonnen om deze duizenden jaren oude plant in Nederland opnieuw tot leven te wekken. Koolzaad is een eigenzinnig plant met ongekende mogelijkheden. We hebben voor de verbouwing en de teelt van de koolzaadplant een echte passie ontwikkeld en koesteren de koolzaadteelt. Dankzij de juiste teelt en persing, levert onze koolzaad een rijke voedende olie. Hiervan maakt de coöperatie Colzaco een unieke huid -en verzorgingslijn: KOOZAA.
Contactgegevens
Colzaco

Raalterweg 12, 7433 RA Schalkhaar

06 22 370 872

info@colzaco.nl

http://www.koozaa.nl/

Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Bij belangrijke gebeurtenissen zoals trouwen, samenwonen, een onderneming starten of een huis kopen is het verstandig om afspraken goed en duidelijk op papier te laten zetten. Hierbij is een notaris een onafhankelijk adviseur. Notaris mr. Huitsing – gevestigd in Middelstum(Groningen) - is deskundig, onpartijdig en kenner van het recht en geeft u graag notarisadvies.
Contactgegevens
Huitsing & Poort

Heerestraat 32 9991 BG Middelstum

0595-552866

info@notarishuitsing.nl

https://www.notarishuitsing.nl/

Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Vroeger bestuurden burgemeesters en wethouders het dorpje Bedum vanuit dit gemeentehuis; nu is het pand omgetoverd tot een modern hotel in een historisch jasje. Op steenworp afstand vindt u de stad Groningen met haar cultuur, winkels en gezellige uitgaanscentrum. De hotelkamers zijn voorzien van een ruime en compleet ingerichte badkamer, televisie en een zitje. In het restaurant kunt u terecht voor een snelle snack of een uitgebreid diner. De bruine kroeg kunt u genieten van een drankje.
Contactgegevens
Hotel 't Gemeentehuis

Grotestraat 2 9781 HC Bedum

+31503012213

info@hotelbedum.nl

http://www.hotelbedum.nl/

De Kleine Munt
De Kleine Munt
Steakhouse De Kleine Munt
Termunten is een sfeervol toeristendorpje in Noord-Oost Groningen, vlak aan zee. Een idyllisch plaatsje waar jaarlijks duizenden toeristen graag even een bezoekje aan brengen. Zo’n plaats verdient natuurlijk een sfeervolle eetgelegenheid. Steakhouse “De Kleine Munt”, met een originele Wild West uitstraling, voldoet volledig aan dit sfeerverhogend effect.
Contactgegevens
Steakhouse De Kleine Munt

Kennickweg 9a 9947 PA Termunten

0596-567018

info@steakhousedekleinemunt.nl

http://www.steakhousedekleinemunt.nl

Primair menu
  • Home
  • Actueel
  • Adverteerders
  • Columns
  • Interviews
  • Diensten
  • Club van 60
  • Privacy statement
  • Contact
  • Over uw redacteur
  • Nieuwsflitsen

Nieuwe website in de lucht

761 -weergaven

Vlak voor de kerst van het bewogen jaar 2012 ging de website www.bert-koster.nl voor het eerst online. Wat een spannend moment was dat voor mij zeg en wat genoot ik vervolgens van de mooie reacties hierop. De kiem voor inmiddels dertien bijzondere ondernemersjaren werd daar gelegd.

In maart 2018 volgde vervolgens een nieuwe website, buurman vond het namelijk verstandiger om hem via WordPress te laten draaien. Het was destijds een hectische periode met tal van familieperikelen en derhalve een stressvolle tijd. Maar gelukkig verliep de lancering vlekkeloos.

Het was van het zomer toen we als buurt buiten aan de picknicktafel zaten en Wim meldde dat het opnieuw tijd werd voor een nieuwe website omdat er voor de huidige versie geen veiligheidsupdates meer plaats konden vinden. En met alle cybercrime van tegenwoordig was dat een gevaarlijke ontwikkeling.

Buurman had er zin in en kon zich in de afgelopen maanden helemaal uitleven met een website die volgens hem ‘tot mijn pensionering mee zou moeten kunnen gaan’. Ik ben zeer benieuwd, ook al omdat hij natuurlijk geen flauw idee heeft of en wanneer ik met pensioen wil. Weer wierp hij mij de reddingsboei toe, zeg maar…

(Buurman met de reddingsboei)

Ik ben ook zeer benieuwd naar uw reacties en bevindingen natuurlijk. Wellicht heeft u nog tips voor een soort van finishing touch, meld dat dan gerust. Vooral de voorpagina heeft een grondige update ondergaan en dat geldt ook voor de kleurstelling. Morgen, woensdag de 24e, wordt gebruikt om te testen en om de kinderziektes er nog even uit te halen.

En zo herhaalt de geschiedenis zich opnieuw, vlak voor de kerst gaat de nieuwe website in de lucht. En om de feestvreugde te vergroten, lanceren we morgen ook nog de nieuwste column van Erik Hulsegge. Altijd een publiekstrekker van formaat waardoor de nieuwe website direct door veel mensen kan worden gezien.

Rest mij nog om u uiteraard voor de komende maanden en jaren heel veel leesplezier toe te wensen en buurman Wim hartelijk te bedanken voor zijn vele en mooie inspanningen! Het is een plaatje geworden, en dat is het….

Post navigation

Previous: Vakantieplezier, the highlights
Next: Nieuwe website in de lucht

Introductieverhalen van site adverteerders

Zoeken in de site

Bert Koster Internetcolumnist en Tekstschrijver | info@bert-koster.nl / bertkoster1@gmail.com | www.bert-koster.nl | 06-51715098 | KvK nummer: 57250278 | BTW nummer: NL001445322B69