Ga naar de inhoud

Bert Koster

Middelstum

Bij de Molen
Bij de Molen
Bij restaurant & grand café Bij de Molen bent u er even helemaal uit. Wij leggen u in de watten met een hartelijke ontvangst en met de heerlijkste gerechten en bijpassende dranken. Aan de voet van de korenmolen De Olle Widde is de sfeer immer ongedwongen. In ons huiskamerrestaurant met grand café geniet u van de warme sfeer en ambiance, daarnaast is het heerlijk vertoeven tijdens de mooie zomerse dagen op ons ruime terras en biedt onze sfeervolle feestzaal een uitstekende plek voor al uw feesten en partijen.
CONTACTGEGEVENS
Bij de Molen

Eestumerweg 39

050-3022758

info@restaurantbijdemolen.nl

https://www.restaurantbijdemolen.nl

Knis Beheer
Knis Beheer
Knis beheer - Klussen & wonen is onstaan uit de aanschaf, verhuur en onderhoud van onze eigen woningen.
Knis Beheer

06 1292 7008

eisse@knisbeheer.nl

http://www.knisklus.nl

KOOZAA
KOOZAA
KOOZAA
In 2006 zijn wij in Nederland begonnen om deze duizenden jaren oude plant in Nederland opnieuw tot leven te wekken. Koolzaad is een eigenzinnig plant met ongekende mogelijkheden. We hebben voor de verbouwing en de teelt van de koolzaadplant een echte passie ontwikkeld en koesteren de koolzaadteelt. Dankzij de juiste teelt en persing, levert onze koolzaad een rijke voedende olie. Hiervan maakt de coöperatie Colzaco een unieke huid -en verzorgingslijn: KOOZAA.
Contactgegevens
Colzaco

Raalterweg 12, 7433 RA Schalkhaar

06 22 370 872

info@colzaco.nl

http://www.koozaa.nl/

Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Bij belangrijke gebeurtenissen zoals trouwen, samenwonen, een onderneming starten of een huis kopen is het verstandig om afspraken goed en duidelijk op papier te laten zetten. Hierbij is een notaris een onafhankelijk adviseur. Notaris mr. Huitsing – gevestigd in Middelstum(Groningen) - is deskundig, onpartijdig en kenner van het recht en geeft u graag notarisadvies.
Contactgegevens
Huitsing & Poort

Heerestraat 32 9991 BG Middelstum

0595-552866

info@notarishuitsing.nl

https://www.notarishuitsing.nl/

Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Vroeger bestuurden burgemeesters en wethouders het dorpje Bedum vanuit dit gemeentehuis; nu is het pand omgetoverd tot een modern hotel in een historisch jasje. Op steenworp afstand vindt u de stad Groningen met haar cultuur, winkels en gezellige uitgaanscentrum. De hotelkamers zijn voorzien van een ruime en compleet ingerichte badkamer, televisie en een zitje. In het restaurant kunt u terecht voor een snelle snack of een uitgebreid diner. De bruine kroeg kunt u genieten van een drankje.
Contactgegevens
Hotel 't Gemeentehuis

Grotestraat 2 9781 HC Bedum

+31503012213

info@hotelbedum.nl

http://www.hotelbedum.nl/

De Kleine Munt
De Kleine Munt
Steakhouse De Kleine Munt
Termunten is een sfeervol toeristendorpje in Noord-Oost Groningen, vlak aan zee. Een idyllisch plaatsje waar jaarlijks duizenden toeristen graag even een bezoekje aan brengen. Zo’n plaats verdient natuurlijk een sfeervolle eetgelegenheid. Steakhouse “De Kleine Munt”, met een originele Wild West uitstraling, voldoet volledig aan dit sfeerverhogend effect.
Contactgegevens
Steakhouse De Kleine Munt

Kennickweg 9a 9947 PA Termunten

0596-567018

info@steakhousedekleinemunt.nl

http://www.steakhousedekleinemunt.nl

Primair menu
  • Home
  • Actueel
  • Adverteerders
  • Columns
  • Interviews
  • Diensten
  • Club van 60
  • Privacy statement
  • Contact
  • Over uw redacteur
  • Club van 60

Ludwig Kliniek Bedum

425 weergaven

Toen ik 2,5 jaar geleden bij cardioloog Marieke Ludwig van de Ludwig Kliniek Bedum langs mocht komen voor een interview, gaf ze al aan dat er op korte termijn nog extra personeel bij moest komen. En dat is inmiddels ook gebeurd. Sterker nog, onlangs werd er in Raalte nog een tweede vestiging van Marieke geopend. Geen overbodige luxe want reeds vanaf de start wisten vele mensen Marieke te vinden. In de meeste gevallen gaat het om vrouwen maar ook steeds meer mannen weten de Stationsweg in Bedum te bereiken.

Marieke is in IJsselstein geboren en kwam in 2010 thuis in Bedum. Als dochter van een dominee werd ze al op jonge leeftijd met de dood geconfronteerd. Als ze nu eens kon begrijpen waarom mensen precies doodgaan, dan zou ze er misschien makkelijker mee om kunnen gaan, was haar gedachtegang. En er misschien wel iets aan kunnen doen om iemands levenspad te verlengen. Een mooie insteek om geneeskunde te studeren en uiteindelijk in 2010 als cardioloog in het UMCG aan de slag te gaan. Tevens is Marieke in 2014 verzekeringsarts geworden.

In het UMCG kwamen de plannen voor een eigen onderneming langzaam maar zeker steeds verder tot ontwikkeling. De grote gerenoveerde schuur, aan huis gelegen, leende zich uitstekend om een praktijk in te vestigen. In september 2020 was het zover en opende de Ludwig Kliniek haar deuren. Met een mooie vlucht en extra personeel tot gevolg. Inmiddels staat zowel in Bedum als in Raalte een zeer ervaren team u graag met raad en daad terzijde.

Als u voor het eerste onderzoek bij de kliniek komt, worden eerst een aantal onderzoeken verricht. Meestal zal een hartfilmpje (ECG) worden gemaakt, gevolgd door echo-onderzoek en een fietstest. Op haar overzichtelijke website kunt u lezen wat die testen precies inhouden. Ludwig Kliniek levert specialistische cardiologische zorg. Om in aanmerking te komen voor vergoeding van deze kosten door uw zorgverzekeraar is een verwijzing van uw huisarts of een medisch specialist nodig. Daarnaast is er speciale aandacht voor vrouwen met mogelijke hart- en vaatziekten en kan een second opinion worden verricht. Die speciale aandacht voor vrouwen is er omdat hart- en vaatziekten bij vrouwen vaak dodelijker zijn dan bij mannen.

‘Wees niet te bescheiden en afwachtend en ga ook bij vage klachten naar de dokter. Dat geldt zeker voor de vrouwelijke lezers, zij lopen vaak te lang door met hun klachten. En laat, zeker als je de veertig gepasseerd bent, regelmatig je cholesterol en jaarlijks je bloeddruk meten. Zeker vrouwen moeten hier na de overgang alert op zijn.’ Nog een goede tip van Marieke ter afsluiting!

Nieuwsgierig geworden? De Ludwig Kliniek is te bereiken op 050-3052061. Mailen kan ook: m.ludwig@ludwigkliniek.nl. En uiteraard kunt u heel veel informatie terugvinden op de fraaie website www.ludwigkliniek.nl.

Klik op de link om het uitgebreide interview dat ik in augustus 2021 met Marieke had, te lezen: Babbelen met Marieke. En hier over haar samenwerking met Joeri Zwart: Samenwerking met Joeri Zwart.

(De bijgevoegd foto´s zijn afkomstig van Kleij & Co en Peter Russchen)

Bericht navigatie

Vorige: De 25 vluggertjes van Huib Wolthuis
Volgende: Sieme Gerrijts, Komt die tijd ooit weer terug?

Introductieverhalen van site adverteerders

Zoeken in de site

Bert Koster Internetcolumnist en Tekstschrijver | info@bert-koster.nl / bertkoster1@gmail.com | www.bert-koster.nl | 06-51715098 | KvK nummer: 57250278 | BTW nummer: NL001445322B69