Ga naar de inhoud

Bert Koster

Middelstum

Bij de Molen
Bij de Molen
Bij restaurant & grand café Bij de Molen bent u er even helemaal uit. Wij leggen u in de watten met een hartelijke ontvangst en met de heerlijkste gerechten en bijpassende dranken. Aan de voet van de korenmolen De Olle Widde is de sfeer immer ongedwongen. In ons huiskamerrestaurant met grand café geniet u van de warme sfeer en ambiance, daarnaast is het heerlijk vertoeven tijdens de mooie zomerse dagen op ons ruime terras en biedt onze sfeervolle feestzaal een uitstekende plek voor al uw feesten en partijen.
CONTACTGEGEVENS
Bij de Molen

Eestumerweg 39

050-3022758

info@restaurantbijdemolen.nl

https://www.restaurantbijdemolen.nl

Knis Beheer
Knis Beheer
Knis beheer - Klussen & wonen is onstaan uit de aanschaf, verhuur en onderhoud van onze eigen woningen.
Knis Beheer

06 1292 7008

eisse@knisbeheer.nl

http://www.knisklus.nl

KOOZAA
KOOZAA
KOOZAA
In 2006 zijn wij in Nederland begonnen om deze duizenden jaren oude plant in Nederland opnieuw tot leven te wekken. Koolzaad is een eigenzinnig plant met ongekende mogelijkheden. We hebben voor de verbouwing en de teelt van de koolzaadplant een echte passie ontwikkeld en koesteren de koolzaadteelt. Dankzij de juiste teelt en persing, levert onze koolzaad een rijke voedende olie. Hiervan maakt de coöperatie Colzaco een unieke huid -en verzorgingslijn: KOOZAA.
Contactgegevens
Colzaco

Raalterweg 12, 7433 RA Schalkhaar

06 22 370 872

info@colzaco.nl

http://www.koozaa.nl/

Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Bij belangrijke gebeurtenissen zoals trouwen, samenwonen, een onderneming starten of een huis kopen is het verstandig om afspraken goed en duidelijk op papier te laten zetten. Hierbij is een notaris een onafhankelijk adviseur. Notaris mr. Huitsing – gevestigd in Middelstum(Groningen) - is deskundig, onpartijdig en kenner van het recht en geeft u graag notarisadvies.
Contactgegevens
Huitsing & Poort

Heerestraat 32 9991 BG Middelstum

0595-552866

info@notarishuitsing.nl

https://www.notarishuitsing.nl/

Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Vroeger bestuurden burgemeesters en wethouders het dorpje Bedum vanuit dit gemeentehuis; nu is het pand omgetoverd tot een modern hotel in een historisch jasje. Op steenworp afstand vindt u de stad Groningen met haar cultuur, winkels en gezellige uitgaanscentrum. De hotelkamers zijn voorzien van een ruime en compleet ingerichte badkamer, televisie en een zitje. In het restaurant kunt u terecht voor een snelle snack of een uitgebreid diner. De bruine kroeg kunt u genieten van een drankje.
Contactgegevens
Hotel 't Gemeentehuis

Grotestraat 2 9781 HC Bedum

+31503012213

info@hotelbedum.nl

http://www.hotelbedum.nl/

De Kleine Munt
De Kleine Munt
Steakhouse De Kleine Munt
Termunten is een sfeervol toeristendorpje in Noord-Oost Groningen, vlak aan zee. Een idyllisch plaatsje waar jaarlijks duizenden toeristen graag even een bezoekje aan brengen. Zo’n plaats verdient natuurlijk een sfeervolle eetgelegenheid. Steakhouse “De Kleine Munt”, met een originele Wild West uitstraling, voldoet volledig aan dit sfeerverhogend effect.
Contactgegevens
Steakhouse De Kleine Munt

Kennickweg 9a 9947 PA Termunten

0596-567018

info@steakhousedekleinemunt.nl

http://www.steakhousedekleinemunt.nl

Primair menu
  • Home
  • Actueel
  • Adverteerders
  • Columns
  • Interviews
  • Diensten
  • Club van 60
  • Privacy statement
  • Contact
  • Over uw redacteur
  • Nieuwsflitsen

Anne-lyseren met Vlieg, deel 24

157 weergaven

De wedstrijd tegen Wijzenbeek/Westa zat snel op slot Anne?

Ja, dat duurde helaas maar even. Allereerst verloor Arnoud met 3-1 tegen de sterke Chinese routinier Qiang Liu. Dat was op zich geen verrassing, hoewel Arnoud wel heel sterk speelde. Ondanks de nederlaag kan hij met een goed gevoel terugkijken op deze wedstrijd tegen een speler die vroeger zelfs nog tegen de nationale Chinese selectie aan heeft gezeten. En dan kun je dus wel wat.

Toen Colin hierna met 3-1 verloor tegen angstgegner Rino Alberts was het eigenlijk al einde oefening. Jan wist in een draak van een wedstrijd tegen een invaller nog wel nipt in vijf games te winnen maar daarna verloor Colin met 3-1 van Liu. Wijzenbeek is nu dus zeker van nog een seizoen eredivisie.

Jullie nog niet hé……

Na afloop hebben de spelers en coach Stulp plus chauffeur Beenes nog overnacht in Limburg. Goed voor het groepsproces natuurlijk. Want wij moeten nog twee keer volle bak. Twee finales dus die gewonnen moeten worden. Allereerst moeten we zaterdag naar Deventer om aan te treden tegen de nummer 8 uit de reguliere competitie, Hilversum. Hier hebben we dit seizoen twee keer van gewonnen maar dat zegt in deze fase natuurlijk niets. Mochten we deze wedstrijd winnen dan spelen we twee weken later tegen de nummer twee uit de eerste divisie, Scyedam uit Schiedam. Waar deze wedstrijd gespeeld wordt, is nog niet bekend…..

Volgend seizoen toch maar een relaxter jaar lijkt mij….

Ik ben al druk bezig met de begrotingen voor volgend seizoen en ga hierbij uit dat we het redden. De laatste vier, vijf jaar zijn inderdaad niet de meest relaxte jaren geweest waarbij we ook de nodige pech hebben gehad met onze twee buitenlandse spelers. Wat zou het mooi zijn wanneer we door een goede, gerichte aankoop gewoon lekker mee kunnen draaien in de eredivisie. Dat is ook zeker ons streven. We zijn wat dat betreft ook met extra sponsoring bezig op de achtergrond.

Dan kunnen we rustig doorbouwen dus. Maar ook dit seizoen zijn er positieve dingen gebeurd hoor. We trekken veel meer toeschouwers, Tamme en Dick doen het binnen de sponsorcommissie heel goed, Maria timmert als voorzitter stevig aan de weg en ook over de inzet van de overige vrijwilligers hebben we niets te klagen. En we hebben natuurlijk met Harry Vaatstra en zijn Klimaatgroep een geweldige sponsor. Het zou mooi zijn wanneer het er volgend seizoen allemaal uitkomt.

Zondag nog even naar het jeugd NK in Nijmegen?

Daar ga ik zeker nog even heen want vier van onze pupillen doen daar aan mee. Drie van de vier trainen ook bij ons actief mee binnen de STTG, de Stichting Top Tafeltennis Groningen. Shuo Han Men traint dus op Papendal en is een van de favorieten.

Fleur en Janine doen mee met de meiden en Pim van Schaik verdedigt onze eer bij de jongens. Hij heeft de tweede seizoenshelft een mooie progressie doorgemaakt in het tweede. Won hij in de eerste seizoenshelft 5 van de 15 partijen op 2e Divisie niveau, in de tweede helft waren dit er al 10. Eens kijken of hij deze progressie weet door te vertalen tijdens de Nederlandse Kampioenschappen…..

 

Bericht navigatie

Vorige: Marit de Boer, de vrouw achter Lifestylecenter Mind & Motion Bedum!
Volgende: Klaas Pieterman, predikant, verhalenverteller, docent

Introductieverhalen van site adverteerders

Zoeken in de site

Bert Koster Internetcolumnist en Tekstschrijver | info@bert-koster.nl / bertkoster1@gmail.com | www.bert-koster.nl | 06-51715098 | KvK nummer: 57250278 | BTW nummer: NL001445322B69