Ga naar de inhoud

Bert Koster

Middelstum

Bij de Molen
Bij de Molen
Bij restaurant & grand café Bij de Molen bent u er even helemaal uit. Wij leggen u in de watten met een hartelijke ontvangst en met de heerlijkste gerechten en bijpassende dranken. Aan de voet van de korenmolen De Olle Widde is de sfeer immer ongedwongen. In ons huiskamerrestaurant met grand café geniet u van de warme sfeer en ambiance, daarnaast is het heerlijk vertoeven tijdens de mooie zomerse dagen op ons ruime terras en biedt onze sfeervolle feestzaal een uitstekende plek voor al uw feesten en partijen.
CONTACTGEGEVENS
Bij de Molen

Eestumerweg 39

050-3022758

info@restaurantbijdemolen.nl

https://www.restaurantbijdemolen.nl

Knis Beheer
Knis Beheer
Knis beheer - Klussen & wonen is onstaan uit de aanschaf, verhuur en onderhoud van onze eigen woningen.
Knis Beheer

06 1292 7008

eisse@knisbeheer.nl

http://www.knisklus.nl

KOOZAA
KOOZAA
KOOZAA
In 2006 zijn wij in Nederland begonnen om deze duizenden jaren oude plant in Nederland opnieuw tot leven te wekken. Koolzaad is een eigenzinnig plant met ongekende mogelijkheden. We hebben voor de verbouwing en de teelt van de koolzaadplant een echte passie ontwikkeld en koesteren de koolzaadteelt. Dankzij de juiste teelt en persing, levert onze koolzaad een rijke voedende olie. Hiervan maakt de coöperatie Colzaco een unieke huid -en verzorgingslijn: KOOZAA.
Contactgegevens
Colzaco

Raalterweg 12, 7433 RA Schalkhaar

06 22 370 872

info@colzaco.nl

http://www.koozaa.nl/

Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Bij belangrijke gebeurtenissen zoals trouwen, samenwonen, een onderneming starten of een huis kopen is het verstandig om afspraken goed en duidelijk op papier te laten zetten. Hierbij is een notaris een onafhankelijk adviseur. Notaris mr. Huitsing – gevestigd in Middelstum(Groningen) - is deskundig, onpartijdig en kenner van het recht en geeft u graag notarisadvies.
Contactgegevens
Huitsing & Poort

Heerestraat 32 9991 BG Middelstum

0595-552866

info@notarishuitsing.nl

https://www.notarishuitsing.nl/

Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Vroeger bestuurden burgemeesters en wethouders het dorpje Bedum vanuit dit gemeentehuis; nu is het pand omgetoverd tot een modern hotel in een historisch jasje. Op steenworp afstand vindt u de stad Groningen met haar cultuur, winkels en gezellige uitgaanscentrum. De hotelkamers zijn voorzien van een ruime en compleet ingerichte badkamer, televisie en een zitje. In het restaurant kunt u terecht voor een snelle snack of een uitgebreid diner. De bruine kroeg kunt u genieten van een drankje.
Contactgegevens
Hotel 't Gemeentehuis

Grotestraat 2 9781 HC Bedum

+31503012213

info@hotelbedum.nl

http://www.hotelbedum.nl/

De Kleine Munt
De Kleine Munt
Steakhouse De Kleine Munt
Termunten is een sfeervol toeristendorpje in Noord-Oost Groningen, vlak aan zee. Een idyllisch plaatsje waar jaarlijks duizenden toeristen graag even een bezoekje aan brengen. Zo’n plaats verdient natuurlijk een sfeervolle eetgelegenheid. Steakhouse “De Kleine Munt”, met een originele Wild West uitstraling, voldoet volledig aan dit sfeerverhogend effect.
Contactgegevens
Steakhouse De Kleine Munt

Kennickweg 9a 9947 PA Termunten

0596-567018

info@steakhousedekleinemunt.nl

http://www.steakhousedekleinemunt.nl

Primair menu
  • Home
  • Actueel
  • Adverteerders
  • Columns
  • Interviews
  • Diensten
  • Club van 60
  • Privacy statement
  • Contact
  • Over uw redacteur
  • Nieuwsflitsen

Bedum viert feest

142 weergaven

Op het moment van schrijven kijk ik ondertussen regelmatig of er al een voorlopig eindbedrag vanuit Fame doorsijpelt via de sociale media. Buiten kijf staat inmiddels dat er in Bedum gisteren en vandaag iets heel moois gerealiseerd is. Voorzitter Klaes Hoekstra van de Winterloop liet van te voren doorschemeren dat het uiteindelijk streefbedrag van deze lustrumloop op het ambitieuze niveau van €30.000,- lag….

Het was gezellig druk in kapsalon Oké Hairstyling toen ik gisteren rond de klok van 23.00 uur naar binnengezogen werd door de feestelijke klanken van de gebroeders Zuidhof. Voor ik er goed en wel erg in had was ik een aantal loten rijker gemaakt door de man die vorig jaar slokdarmkanker overwon. Kapster Krista nam Henk de Haan onderhanden en de glazen KWF-‘fooien’pot zag er heerlijk gevuld uit. Karen en haar team waren net begonnen aan de knipmarathon en er waren al 1800 lootjes verkocht…..

Vandaag nog even weer een kijkje genomen in Bedum. Ik kon nog mooi het moment meepikken dat Tom Hiariej de Bedumer jeugd wegschoot op hun weg naar een magische opbrengst tijdens deze sponsorloop waarbij zoveel mogelijk rondjes van 350 meter moesten worden gelopen. Mede-organisator Chris Slager pikte na 3 uurtjes slaap nog snel even een satetje mee. Misschien wel zijn laatste maaltijd als voorbereiding naar een lange nacht. Even later zou ‘good old’ Jan Uitham de laatste groep wegschieten, bestaande uit veel deelnemers van diverse loopgroepen uit de omgeving….

Toen werd ook al duidelijk dat het het ambitieuze streefbedrag van €30.000,- verpulverd zou gaan worden. Rond 20.00 uur werd er een voorlopige tussenstand van bijna €35.000,- rondgetwitterd! Onvoorstelbaar inderdaad. En dan moet het bijeengebrachte bedrag vanuit de kapsalon nog doorgegeven worden. Ik zie net het onwaarschijnlijke bedrag van €44.000,- langskomen. Een geweldige prestatie!!!! Ik denk dat Bedum even ontploft is door gepaste trots….

Even moest ik terugdenken aan de woorden van Klaes Hoekstra. Dat de Winterloop uit frustratie geboren is. Het feit dat hij niets meer kon doen voor zijn doodzieke vrouw Greetje dan haar hand vasthouden en haar een washandje aanreiken, frustreerde enorm. Vijf jaar later blijkt dat hij veel meer kan doen…… De lustrum Winterloop leverde maar liefst €44.000,- op voor het onderzoekstraject “Kinderen met hersentumor”! Grote klasse inderdaad….

Zal de voorzitter zich straks mengen in het feestgedruis of gaat hij doodmoe maar uiterst voldaan naar bed? Om vervolgens om 03.00 uur door zijn bioritme gewekt te worden om beneden nog even een sigaretje te roken. Rustig een teug nemend en nog even nagenietend van een hele mooie dag. Ik denk dat hij best wel een beetje trots mag zijn op hetgeen zijn Winterloop organisatie i.s.m. Oké Hairstyling gerealiseerd heeft. En terwijl Bedum feestviert in Fame hoop ik dat Klaes dan nog met een Fries berenburgje een toost uitbrengt op zijn inspiratiebron. Want deze frustraties vereenigden Bedum om iets groots te realiseren……  

Babbelen met Klaes Hoekstra.

 

Bericht navigatie

Vorige: Menne Tillema, kabelspecialist en hobbyfotograaf
Volgende: Merijn Slagter, Vrijdagmiddag

Introductieverhalen van site adverteerders

Zoeken in de site

Bert Koster Internetcolumnist en Tekstschrijver | info@bert-koster.nl / bertkoster1@gmail.com | www.bert-koster.nl | 06-51715098 | KvK nummer: 57250278 | BTW nummer: NL001445322B69