Ga naar de inhoud

Bert Koster

Middelstum

Bij de Molen
Bij de Molen
Bij restaurant & grand café Bij de Molen bent u er even helemaal uit. Wij leggen u in de watten met een hartelijke ontvangst en met de heerlijkste gerechten en bijpassende dranken. Aan de voet van de korenmolen De Olle Widde is de sfeer immer ongedwongen. In ons huiskamerrestaurant met grand café geniet u van de warme sfeer en ambiance, daarnaast is het heerlijk vertoeven tijdens de mooie zomerse dagen op ons ruime terras en biedt onze sfeervolle feestzaal een uitstekende plek voor al uw feesten en partijen.
CONTACTGEGEVENS
Bij de Molen

Eestumerweg 39

050-3022758

info@restaurantbijdemolen.nl

https://www.restaurantbijdemolen.nl

Knis Beheer
Knis Beheer
Knis beheer - Klussen & wonen is onstaan uit de aanschaf, verhuur en onderhoud van onze eigen woningen.
Knis Beheer

06 1292 7008

eisse@knisbeheer.nl

http://www.knisklus.nl

KOOZAA
KOOZAA
KOOZAA
In 2006 zijn wij in Nederland begonnen om deze duizenden jaren oude plant in Nederland opnieuw tot leven te wekken. Koolzaad is een eigenzinnig plant met ongekende mogelijkheden. We hebben voor de verbouwing en de teelt van de koolzaadplant een echte passie ontwikkeld en koesteren de koolzaadteelt. Dankzij de juiste teelt en persing, levert onze koolzaad een rijke voedende olie. Hiervan maakt de coöperatie Colzaco een unieke huid -en verzorgingslijn: KOOZAA.
Contactgegevens
Colzaco

Raalterweg 12, 7433 RA Schalkhaar

06 22 370 872

info@colzaco.nl

http://www.koozaa.nl/

Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Bij belangrijke gebeurtenissen zoals trouwen, samenwonen, een onderneming starten of een huis kopen is het verstandig om afspraken goed en duidelijk op papier te laten zetten. Hierbij is een notaris een onafhankelijk adviseur. Notaris mr. Huitsing – gevestigd in Middelstum(Groningen) - is deskundig, onpartijdig en kenner van het recht en geeft u graag notarisadvies.
Contactgegevens
Huitsing & Poort

Heerestraat 32 9991 BG Middelstum

0595-552866

info@notarishuitsing.nl

https://www.notarishuitsing.nl/

Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Vroeger bestuurden burgemeesters en wethouders het dorpje Bedum vanuit dit gemeentehuis; nu is het pand omgetoverd tot een modern hotel in een historisch jasje. Op steenworp afstand vindt u de stad Groningen met haar cultuur, winkels en gezellige uitgaanscentrum. De hotelkamers zijn voorzien van een ruime en compleet ingerichte badkamer, televisie en een zitje. In het restaurant kunt u terecht voor een snelle snack of een uitgebreid diner. De bruine kroeg kunt u genieten van een drankje.
Contactgegevens
Hotel 't Gemeentehuis

Grotestraat 2 9781 HC Bedum

+31503012213

info@hotelbedum.nl

http://www.hotelbedum.nl/

De Kleine Munt
De Kleine Munt
Steakhouse De Kleine Munt
Termunten is een sfeervol toeristendorpje in Noord-Oost Groningen, vlak aan zee. Een idyllisch plaatsje waar jaarlijks duizenden toeristen graag even een bezoekje aan brengen. Zo’n plaats verdient natuurlijk een sfeervolle eetgelegenheid. Steakhouse “De Kleine Munt”, met een originele Wild West uitstraling, voldoet volledig aan dit sfeerverhogend effect.
Contactgegevens
Steakhouse De Kleine Munt

Kennickweg 9a 9947 PA Termunten

0596-567018

info@steakhousedekleinemunt.nl

http://www.steakhousedekleinemunt.nl

Primair menu
  • Home
  • Actueel
  • Adverteerders
  • Columns
  • Interviews
  • Diensten
  • Club van 60
  • Privacy statement
  • Contact
  • Over uw redacteur
  • Nieuwsflitsen

Sunsation 2015 komt er aan, maar eerst hebben we nog de voorverkoopdag!

69 weergaven

De lange, eenzame en ongezellige nachten kunnen weer worden afgeteld. Eurosonic Noorderslag is nog in de verteringsfase maar Sunsation 2015 lonkt al weer. Van 10 t/m 18 april trilt het Sunsation festivalterrein in Middelstum weer in haar voegen. Want dan vindt alweer de 28e editie plaats. Het vorige festival eindigde met een zinderende ‘Golden shower’ toen 1750 festivalgangers bijna de feesttent afbraken tijdens de afsluitende Hollandse Avond. Het Sunsation festival leeft weer als vanouds dus en hier wordt ook dit jaar weer een vervolg aan gegeven. Ook ik mag een klein steentje bijdragen aan de immense PR-machine.

Zaterdag 31 januari begint de voorpret reeds want dan vindt in het Multicultureel Centrum aan de G.A.straat in Middelstum de voorverkoopdag plaats. Altijd een gezellige en drukke dag en menig fervent festivalganger weet er tientallen euros korting uit te slaan door goedkopere kaarten en munten te kopen tegen gereduceerde prijzen. Leuk voor hem of haar maar ook voor de organisatie die hierdoor iets meer armslag heeft in het voorfinancieringstraject.

In de week voorafgaand aan de voorverkoopdag wordt de line-up bekendgemaakt. Maar is dat echt belangrijk? Enthousiaste Sunsation festivalgangers hebben de data allang in hun agenda staan. En Sunsation voorzitter Martijn Wilpstra merkte vorig jaar niet voor niets op dat in de loop der jaren de nodige kennis opgebouwd is in wat wel of niet aanslaat. En dat zit hem vaak niet in de gevestigde namen. Maar ik ben zeer benieuwd welke artiesten we kunnen verwachten die de Sunsation feesttent ongetwijfeld in vuur en vlam gaan zetten. Maar noteer eerst 31 januari in uw agenda: goedkopere (combi)kaarten en goedkopere munten. Vanaf 10.00 uur in de G.A. straat. Laat Sunsation 2015 maar komen!  

Bericht navigatie

Vorige: Pieter Schollema, van de dingen die voorbij gaan
Volgende: Kerkdienst ‘Online met God’ enorm succes

Introductieverhalen van site adverteerders

Zoeken in de site

Bert Koster Internetcolumnist en Tekstschrijver | info@bert-koster.nl / bertkoster1@gmail.com | www.bert-koster.nl | 06-51715098 | KvK nummer: 57250278 | BTW nummer: NL001445322B69