Ga naar de inhoud

Bert Koster

Middelstum

Bij de Molen
Bij de Molen
Bij restaurant & grand café Bij de Molen bent u er even helemaal uit. Wij leggen u in de watten met een hartelijke ontvangst en met de heerlijkste gerechten en bijpassende dranken. Aan de voet van de korenmolen De Olle Widde is de sfeer immer ongedwongen. In ons huiskamerrestaurant met grand café geniet u van de warme sfeer en ambiance, daarnaast is het heerlijk vertoeven tijdens de mooie zomerse dagen op ons ruime terras en biedt onze sfeervolle feestzaal een uitstekende plek voor al uw feesten en partijen.
CONTACTGEGEVENS
Bij de Molen

Eestumerweg 39

050-3022758

info@restaurantbijdemolen.nl

https://www.restaurantbijdemolen.nl

Knis Beheer
Knis Beheer
Knis beheer - Klussen & wonen is onstaan uit de aanschaf, verhuur en onderhoud van onze eigen woningen.
Knis Beheer

06 1292 7008

eisse@knisbeheer.nl

http://www.knisklus.nl

KOOZAA
KOOZAA
KOOZAA
In 2006 zijn wij in Nederland begonnen om deze duizenden jaren oude plant in Nederland opnieuw tot leven te wekken. Koolzaad is een eigenzinnig plant met ongekende mogelijkheden. We hebben voor de verbouwing en de teelt van de koolzaadplant een echte passie ontwikkeld en koesteren de koolzaadteelt. Dankzij de juiste teelt en persing, levert onze koolzaad een rijke voedende olie. Hiervan maakt de coöperatie Colzaco een unieke huid -en verzorgingslijn: KOOZAA.
Contactgegevens
Colzaco

Raalterweg 12, 7433 RA Schalkhaar

06 22 370 872

info@colzaco.nl

http://www.koozaa.nl/

Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Bij belangrijke gebeurtenissen zoals trouwen, samenwonen, een onderneming starten of een huis kopen is het verstandig om afspraken goed en duidelijk op papier te laten zetten. Hierbij is een notaris een onafhankelijk adviseur. Notaris mr. Huitsing – gevestigd in Middelstum(Groningen) - is deskundig, onpartijdig en kenner van het recht en geeft u graag notarisadvies.
Contactgegevens
Huitsing & Poort

Heerestraat 32 9991 BG Middelstum

0595-552866

info@notarishuitsing.nl

https://www.notarishuitsing.nl/

Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Vroeger bestuurden burgemeesters en wethouders het dorpje Bedum vanuit dit gemeentehuis; nu is het pand omgetoverd tot een modern hotel in een historisch jasje. Op steenworp afstand vindt u de stad Groningen met haar cultuur, winkels en gezellige uitgaanscentrum. De hotelkamers zijn voorzien van een ruime en compleet ingerichte badkamer, televisie en een zitje. In het restaurant kunt u terecht voor een snelle snack of een uitgebreid diner. De bruine kroeg kunt u genieten van een drankje.
Contactgegevens
Hotel 't Gemeentehuis

Grotestraat 2 9781 HC Bedum

+31503012213

info@hotelbedum.nl

http://www.hotelbedum.nl/

De Kleine Munt
De Kleine Munt
Steakhouse De Kleine Munt
Termunten is een sfeervol toeristendorpje in Noord-Oost Groningen, vlak aan zee. Een idyllisch plaatsje waar jaarlijks duizenden toeristen graag even een bezoekje aan brengen. Zo’n plaats verdient natuurlijk een sfeervolle eetgelegenheid. Steakhouse “De Kleine Munt”, met een originele Wild West uitstraling, voldoet volledig aan dit sfeerverhogend effect.
Contactgegevens
Steakhouse De Kleine Munt

Kennickweg 9a 9947 PA Termunten

0596-567018

info@steakhousedekleinemunt.nl

http://www.steakhousedekleinemunt.nl

Primair menu
  • Home
  • Actueel
  • Adverteerders
  • Columns
  • Interviews
  • Diensten
  • Club van 60
  • Privacy statement
  • Contact
  • Over uw redacteur
  • Nieuwsflitsen

Fashion by Juud tijdelijk in ‘Pand Marja’!

280 weergaven

Het zijn wederom enerverende maanden voor Judith Linstra uit Middelstum en haar onderneming Fashion by Juud. Hoe zat het ook alweer precies? In februari 2025 schreef ze zich in bij de Kamer van Koophandel en een maand later was daar al haar eigen webshop. Aan het eind van vorig jaar werd het nog mooier, want aan de Heerestraat 27 in Middelstum opende ze haar eigen winkel in hetzelfde pand als waar ook haar vader Koos met Linstra Bedrijfsadvies zit.

En dit pand moet nu versterkt worden met als gevolg dat Judith op zoek moest naar een ander onderkomen. En dat is gelukt want vanaf woensdag 21 oktober is ze met al haar accessoires te vinden in het pand waar vroeger Drogisterij Marja zat. In goed overleg met eigenaar Piet Jansma maar ook met Moi Middelstum – de plek waar de dorpsverhalen in Middelstum samenkomen, veel te zien is en die binnenkort weer wordt heringericht dus zeker ook het bezoeken waard – wordt deze mooie stap gemaakt. (Zie ook deze link voor de samenwerking: https://www.facebook.com/profile.php?id=61590905489959.)

Dat is vanaf nu de plek waar ze al kleding, accessoires, tassen en leuke cadeautjes verkoopt. Daarbij probeert ze in te spelen op de seizoenen en speciale feestdagen dus met Sinterklaas en Kerst kun je speciale cadeaus bij haar verkrijgen.

Ze richt zich hierbij niet alleen op jonge meiden maar iedereen kan bij haar slagen. Naast het bekende werk van SistersPoint is er straks ook nog kleding van het merk Refined Department. Deze nieuwe kleding wordt ook geshowd op zaterdag 24 oktober tussen 10.30 en 11.30 uur tijdens de ‘Presentatie Modetrends’ op de Herfstmarkt in Op ’t Houkje in Middelstum.

Hopelijk weet Judith aan de Grachtstraat in Middelstum vele nieuwe klanten aan haar te binden. Loop gerust eens bij haar binnen. Fashion by Juud is op woensdagen en vrijdagen geopend van 09.30 tot 17.00 uur en zaterdags van 09.30 tot 15.00 uur. Hopelijk verloopt de nieuwe samenwerking zo goed dat ze nog wat langer in het pand mag blijven. Samen met de dames van Buitengewoon Dichtbij en de medewerkers van Moi hoopt men Middelstum weer wat extra moois te kunnen bieden. Dus graag tot ziens!

Bericht navigatie

Vorige: Henri Bierling, See you soon!
Volgende: Fashion by Juud tijdelijk in ‘Pand Marja’!

Introductieverhalen van site adverteerders

Zoeken in de site

Bert Koster Internetcolumnist en Tekstschrijver | info@bert-koster.nl / bertkoster1@gmail.com | www.bert-koster.nl | 06-51715098 | KvK nummer: 57250278 | BTW nummer: NL001445322B69