Ga naar de inhoud

Bert Koster

Middelstum

Bij de Molen
Bij de Molen
Bij restaurant & grand café Bij de Molen bent u er even helemaal uit. Wij leggen u in de watten met een hartelijke ontvangst en met de heerlijkste gerechten en bijpassende dranken. Aan de voet van de korenmolen De Olle Widde is de sfeer immer ongedwongen. In ons huiskamerrestaurant met grand café geniet u van de warme sfeer en ambiance, daarnaast is het heerlijk vertoeven tijdens de mooie zomerse dagen op ons ruime terras en biedt onze sfeervolle feestzaal een uitstekende plek voor al uw feesten en partijen.
CONTACTGEGEVENS
Bij de Molen

Eestumerweg 39

050-3022758

info@restaurantbijdemolen.nl

https://www.restaurantbijdemolen.nl

Knis Beheer
Knis Beheer
Knis beheer - Klussen & wonen is onstaan uit de aanschaf, verhuur en onderhoud van onze eigen woningen.
Knis Beheer

06 1292 7008

eisse@knisbeheer.nl

http://www.knisklus.nl

KOOZAA
KOOZAA
KOOZAA
In 2006 zijn wij in Nederland begonnen om deze duizenden jaren oude plant in Nederland opnieuw tot leven te wekken. Koolzaad is een eigenzinnig plant met ongekende mogelijkheden. We hebben voor de verbouwing en de teelt van de koolzaadplant een echte passie ontwikkeld en koesteren de koolzaadteelt. Dankzij de juiste teelt en persing, levert onze koolzaad een rijke voedende olie. Hiervan maakt de coöperatie Colzaco een unieke huid -en verzorgingslijn: KOOZAA.
Contactgegevens
Colzaco

Raalterweg 12, 7433 RA Schalkhaar

06 22 370 872

info@colzaco.nl

http://www.koozaa.nl/

Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Bij belangrijke gebeurtenissen zoals trouwen, samenwonen, een onderneming starten of een huis kopen is het verstandig om afspraken goed en duidelijk op papier te laten zetten. Hierbij is een notaris een onafhankelijk adviseur. Notaris mr. Huitsing – gevestigd in Middelstum(Groningen) - is deskundig, onpartijdig en kenner van het recht en geeft u graag notarisadvies.
Contactgegevens
Huitsing & Poort

Heerestraat 32 9991 BG Middelstum

0595-552866

info@notarishuitsing.nl

https://www.notarishuitsing.nl/

Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Vroeger bestuurden burgemeesters en wethouders het dorpje Bedum vanuit dit gemeentehuis; nu is het pand omgetoverd tot een modern hotel in een historisch jasje. Op steenworp afstand vindt u de stad Groningen met haar cultuur, winkels en gezellige uitgaanscentrum. De hotelkamers zijn voorzien van een ruime en compleet ingerichte badkamer, televisie en een zitje. In het restaurant kunt u terecht voor een snelle snack of een uitgebreid diner. De bruine kroeg kunt u genieten van een drankje.
Contactgegevens
Hotel 't Gemeentehuis

Grotestraat 2 9781 HC Bedum

+31503012213

info@hotelbedum.nl

http://www.hotelbedum.nl/

De Kleine Munt
De Kleine Munt
Steakhouse De Kleine Munt
Termunten is een sfeervol toeristendorpje in Noord-Oost Groningen, vlak aan zee. Een idyllisch plaatsje waar jaarlijks duizenden toeristen graag even een bezoekje aan brengen. Zo’n plaats verdient natuurlijk een sfeervolle eetgelegenheid. Steakhouse “De Kleine Munt”, met een originele Wild West uitstraling, voldoet volledig aan dit sfeerverhogend effect.
Contactgegevens
Steakhouse De Kleine Munt

Kennickweg 9a 9947 PA Termunten

0596-567018

info@steakhousedekleinemunt.nl

http://www.steakhousedekleinemunt.nl

Primair menu
  • Home
  • Actueel
  • Adverteerders
  • Columns
  • Interviews
  • Diensten
  • Club van 60
  • Privacy statement
  • Contact
  • Over uw redacteur
  • Adverteerders

Johan Reinders Tegel- en timmerwerk Loppersum

571 weergaven

Laatst raakte ik in de skybox van Kennisinstituut Gemeenten (KIG) in gesprek met de ook uitgenodigde Johan Reinders. Eerder had ik hem al eens tijdens Sunsation gesproken. Ik kwam er destijds achter dat hij de zoon is van de bekende Lopster Geert Jan Reinders en dat zijn broer Gerry een eigen stuc- en schilderwerkbedrijf heeft in Loppersum. Een ondernemende en drukbezette familie derhalve.

In dit verhaal staat echter Reinders Tegel- en timmerwerk centraal. Johan is al bij meerdere familieleden van mij met volle tevredenheid aan de slag geweest en gaf op die desbetreffende avond in de Euroborg aan dat hij net een nieuwe website gelanceerd had en dat het misschien wel eens leuk zou zijn om alle ins en outs over zijn bedrijf middels een uitgebreid interview via de website wereldkundig te maken. Vandaar dit adverteerdertraject en binnenkort komen we dus nog veel meer te weten over deze vakman uit Loppersum.

Dankzij zijn fraaie nieuwe website kunnen we al en ander over Johan lezen:  ‘Ik leg al meer dan 30 jaar tegels in en rondom Groningen. Wat ooit begon als een ambacht dat ik van jongs af aan leerde, is uitgegroeid tot een eenmanszaak waar kwaliteit en eerlijkheid centraal staan. Ik werk alleen — dat betekent dat u altijd met mij te maken heeft, van het eerste gesprek tot de laatste voeg.

Ik specialiseer me in badkamers, keukens en toiletten, maar ook vloeren en buitenruimtes behoren tot mijn vakgebied. Geen project is te klein of te groot. Ik werk nauw samen met een vaste installateur, zodat het volledige traject — van afvoer tot afwerking — in goede handen is.

Wat me onderscheidt? Ik geef een eerlijke prijs, kom mijn afspraken na en ruim netjes op achter mezelf. Veel van mijn klanten komen via via bij mij en dat zegt ook wel wat. Ik ben trots op het werk dat ik lever, en ik hoop dat u dat straks ook bent!’

Toch nog niet helemaal overtuigd? Klik dan snel door naar https://tegelentimmerwerk.com/#projects voor tal van mooie praktijkvoorbeelden. Contactgegevens: 06-29947053 / reinders@tegelentimmerwerk.com. Johan is ook te volgen via Facebook en Instagram: https://www.facebook.com/reinderstegelentimmerwerk/ en https://www.instagram.com/reinders.tegelentimmerwerk. ‘Of het nu een volledig nieuwe badkamer is, een keuken of een toilet, Johan Reinders verzorgt het complete traject.’

Bericht navigatie

Vorige: Marjanka Hulsebos-Littel, Afscheid nemen bestaat niet, of wel?
Volgende: De 25 vluggertjes van Jelle Prins

Introductieverhalen van site adverteerders

Zoeken in de site

Bert Koster Internetcolumnist en Tekstschrijver | info@bert-koster.nl / bertkoster1@gmail.com | www.bert-koster.nl | 06-51715098 | KvK nummer: 57250278 | BTW nummer: NL001445322B69