Ga naar de inhoud

Bert Koster

Middelstum

Bij de Molen
Bij de Molen
Bij restaurant & grand café Bij de Molen bent u er even helemaal uit. Wij leggen u in de watten met een hartelijke ontvangst en met de heerlijkste gerechten en bijpassende dranken. Aan de voet van de korenmolen De Olle Widde is de sfeer immer ongedwongen. In ons huiskamerrestaurant met grand café geniet u van de warme sfeer en ambiance, daarnaast is het heerlijk vertoeven tijdens de mooie zomerse dagen op ons ruime terras en biedt onze sfeervolle feestzaal een uitstekende plek voor al uw feesten en partijen.
CONTACTGEGEVENS
Bij de Molen

Eestumerweg 39

050-3022758

info@restaurantbijdemolen.nl

https://www.restaurantbijdemolen.nl

Knis Beheer
Knis Beheer
Knis beheer - Klussen & wonen is onstaan uit de aanschaf, verhuur en onderhoud van onze eigen woningen.
Knis Beheer

06 1292 7008

eisse@knisbeheer.nl

http://www.knisklus.nl

KOOZAA
KOOZAA
KOOZAA
In 2006 zijn wij in Nederland begonnen om deze duizenden jaren oude plant in Nederland opnieuw tot leven te wekken. Koolzaad is een eigenzinnig plant met ongekende mogelijkheden. We hebben voor de verbouwing en de teelt van de koolzaadplant een echte passie ontwikkeld en koesteren de koolzaadteelt. Dankzij de juiste teelt en persing, levert onze koolzaad een rijke voedende olie. Hiervan maakt de coöperatie Colzaco een unieke huid -en verzorgingslijn: KOOZAA.
Contactgegevens
Colzaco

Raalterweg 12, 7433 RA Schalkhaar

06 22 370 872

info@colzaco.nl

http://www.koozaa.nl/

Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Bij belangrijke gebeurtenissen zoals trouwen, samenwonen, een onderneming starten of een huis kopen is het verstandig om afspraken goed en duidelijk op papier te laten zetten. Hierbij is een notaris een onafhankelijk adviseur. Notaris mr. Huitsing – gevestigd in Middelstum(Groningen) - is deskundig, onpartijdig en kenner van het recht en geeft u graag notarisadvies.
Contactgegevens
Huitsing & Poort

Heerestraat 32 9991 BG Middelstum

0595-552866

info@notarishuitsing.nl

https://www.notarishuitsing.nl/

Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Vroeger bestuurden burgemeesters en wethouders het dorpje Bedum vanuit dit gemeentehuis; nu is het pand omgetoverd tot een modern hotel in een historisch jasje. Op steenworp afstand vindt u de stad Groningen met haar cultuur, winkels en gezellige uitgaanscentrum. De hotelkamers zijn voorzien van een ruime en compleet ingerichte badkamer, televisie en een zitje. In het restaurant kunt u terecht voor een snelle snack of een uitgebreid diner. De bruine kroeg kunt u genieten van een drankje.
Contactgegevens
Hotel 't Gemeentehuis

Grotestraat 2 9781 HC Bedum

+31503012213

info@hotelbedum.nl

http://www.hotelbedum.nl/

De Kleine Munt
De Kleine Munt
Steakhouse De Kleine Munt
Termunten is een sfeervol toeristendorpje in Noord-Oost Groningen, vlak aan zee. Een idyllisch plaatsje waar jaarlijks duizenden toeristen graag even een bezoekje aan brengen. Zo’n plaats verdient natuurlijk een sfeervolle eetgelegenheid. Steakhouse “De Kleine Munt”, met een originele Wild West uitstraling, voldoet volledig aan dit sfeerverhogend effect.
Contactgegevens
Steakhouse De Kleine Munt

Kennickweg 9a 9947 PA Termunten

0596-567018

info@steakhousedekleinemunt.nl

http://www.steakhousedekleinemunt.nl

Primair menu
  • Home
  • Actueel
  • Adverteerders
  • Columns
  • Interviews
  • Diensten
  • Club van 60
  • Privacy statement
  • Contact
  • Over uw redacteur
  • Nieuwsflitsen

Mooie nieuwe ontwikkelingen bij Grietinus Hoeksema Ongediertebestrijding Bedum!

107 weergaven

Na enig wikken en wegen is de kogel door de kerk. Grietinus Hoeksema Ongediertebestrijding Bedum neemt het klantenbestand van Mollenvangbedrijf Joost Peschier in Meedhuizen over. Door fysieke (knie)ongemakken was het voor de 69-jarige Peschier niet meer mogelijk om zijn mooie vak goed uit te oefenen en dus was hij al een tijdje op zoek naar een geschikte opvolger. En daar het mollenvangen Grietinus in de genen zit, toentertijd aangestoken door de enthousiaste verhalen over het mollenvangen door zijn vader Rengenier, en hij graag meer de kant van de mollenvangst op wil, kwamen beide mannen er vervolgens snel uit. Peschier heeft Grietinus onlangs meegenomen voor een voorstelrondje bij zijn huidige klantenkring.

Grietinus hierover: ‘En dat was een prettige kennismaking, ik zie uit naar een verdere samenwerking met hen. Daarbij wil Peschier mij in het begin meehelpen om nog meer potentiële klanten in de omgeving van Meedhuizen te benaderen. Daarbij heeft hij in al die jaren zoveel ervaring in de mollenvangst opgedaan, daar kan ik vast mijn voordeel wel mee doen. Ook kan ik zijn bedrijfsbus, waar mijn quad qua ruimte prima in past, overnemen. Kortom een win-winsituatie voor ons beiden! Nu kan ik zomers mijn focus goed op de wespen leggen. En de wespenbestrijding en het mollenvangen vullen elkaar hierbij naadloos aan. Overleg over de overige ongediertebestrijding blijft mogelijk maar ik kan mij nu volop richten op die onderdelen waar mijn passie en mijn hart ligt.’

Ook Peschier is dik tevreden over de overname. ‘Ik weet zeker dat ik mijn klantenbestand in goede handen heb overgedragen en dat Grietinus er net zoveel plezier aan gaat beleven als ik in al die jaren. Ik had hem al eens eerder getroffen en kreeg destijds al een goede indruk van hem. Toen ik onlangs opnieuw aangaf dat ik mijn bedrijf van de hand wilde doen, kwamen we gelukkig weer met elkaar in gesprek. Ik kan nu met een gerust hart afscheid nemen als mollenvanger en hoef mij dankzij de wijngaard die ik samen met mijn vrouw Annemarie heb aangelegd, inclusief de verbouw van onze eigen druiven en de productie van onze eigen wijn, absoluut niet te vervelen! Voeg daarbij het feit dat we ook nog een imkerij hebben waardoor we gezonde, biologische honing kunnen verkopen in het winkeltje aan de weg bij onze boerderij en je begrijpt dat stilzitten geen optie is.’

In 2016 zag Grietinus Hoeksema Ongediertebestrijding Bedum het levenslicht en in zes jaar tijd werd Grietinus een gevestigde naam in de omgeving op het gebied van ongediertebestrijding. 2022 was een prima jaar voor hem en 2023 begint door deze overname ook al weer uitstekend. Grietinus ziet de toekomst dan ook met vertrouwen tegemoet!

Bericht navigatie

Vorige: Ciska Werkman – Bronts, van kwekersdochter naar de verzorging
Volgende: De 25 vluggertjes van Remco van der Klei

Introductieverhalen van site adverteerders

Zoeken in de site

Bert Koster Internetcolumnist en Tekstschrijver | info@bert-koster.nl / bertkoster1@gmail.com | www.bert-koster.nl | 06-51715098 | KvK nummer: 57250278 | BTW nummer: NL001445322B69