Ga naar de inhoud

Bert Koster

Middelstum

Bij de Molen
Bij de Molen
Bij restaurant & grand café Bij de Molen bent u er even helemaal uit. Wij leggen u in de watten met een hartelijke ontvangst en met de heerlijkste gerechten en bijpassende dranken. Aan de voet van de korenmolen De Olle Widde is de sfeer immer ongedwongen. In ons huiskamerrestaurant met grand café geniet u van de warme sfeer en ambiance, daarnaast is het heerlijk vertoeven tijdens de mooie zomerse dagen op ons ruime terras en biedt onze sfeervolle feestzaal een uitstekende plek voor al uw feesten en partijen.
CONTACTGEGEVENS
Bij de Molen

Eestumerweg 39

050-3022758

info@restaurantbijdemolen.nl

https://www.restaurantbijdemolen.nl

Knis Beheer
Knis Beheer
Knis beheer - Klussen & wonen is onstaan uit de aanschaf, verhuur en onderhoud van onze eigen woningen.
Knis Beheer

06 1292 7008

eisse@knisbeheer.nl

http://www.knisklus.nl

KOOZAA
KOOZAA
KOOZAA
In 2006 zijn wij in Nederland begonnen om deze duizenden jaren oude plant in Nederland opnieuw tot leven te wekken. Koolzaad is een eigenzinnig plant met ongekende mogelijkheden. We hebben voor de verbouwing en de teelt van de koolzaadplant een echte passie ontwikkeld en koesteren de koolzaadteelt. Dankzij de juiste teelt en persing, levert onze koolzaad een rijke voedende olie. Hiervan maakt de coöperatie Colzaco een unieke huid -en verzorgingslijn: KOOZAA.
Contactgegevens
Colzaco

Raalterweg 12, 7433 RA Schalkhaar

06 22 370 872

info@colzaco.nl

http://www.koozaa.nl/

Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Bij belangrijke gebeurtenissen zoals trouwen, samenwonen, een onderneming starten of een huis kopen is het verstandig om afspraken goed en duidelijk op papier te laten zetten. Hierbij is een notaris een onafhankelijk adviseur. Notaris mr. Huitsing – gevestigd in Middelstum(Groningen) - is deskundig, onpartijdig en kenner van het recht en geeft u graag notarisadvies.
Contactgegevens
Huitsing & Poort

Heerestraat 32 9991 BG Middelstum

0595-552866

info@notarishuitsing.nl

https://www.notarishuitsing.nl/

Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Vroeger bestuurden burgemeesters en wethouders het dorpje Bedum vanuit dit gemeentehuis; nu is het pand omgetoverd tot een modern hotel in een historisch jasje. Op steenworp afstand vindt u de stad Groningen met haar cultuur, winkels en gezellige uitgaanscentrum. De hotelkamers zijn voorzien van een ruime en compleet ingerichte badkamer, televisie en een zitje. In het restaurant kunt u terecht voor een snelle snack of een uitgebreid diner. De bruine kroeg kunt u genieten van een drankje.
Contactgegevens
Hotel 't Gemeentehuis

Grotestraat 2 9781 HC Bedum

+31503012213

info@hotelbedum.nl

http://www.hotelbedum.nl/

De Kleine Munt
De Kleine Munt
Steakhouse De Kleine Munt
Termunten is een sfeervol toeristendorpje in Noord-Oost Groningen, vlak aan zee. Een idyllisch plaatsje waar jaarlijks duizenden toeristen graag even een bezoekje aan brengen. Zo’n plaats verdient natuurlijk een sfeervolle eetgelegenheid. Steakhouse “De Kleine Munt”, met een originele Wild West uitstraling, voldoet volledig aan dit sfeerverhogend effect.
Contactgegevens
Steakhouse De Kleine Munt

Kennickweg 9a 9947 PA Termunten

0596-567018

info@steakhousedekleinemunt.nl

http://www.steakhousedekleinemunt.nl

Primair menu
  • Home
  • Actueel
  • Adverteerders
  • Columns
  • Interviews
  • Diensten
  • Club van 60
  • Privacy statement
  • Contact
  • Over uw redacteur
  • Uit het leven gegrepen

Komkommertijd, onder andere groots gevierd in Westeremden.

233 weergaven

Het lijkt mij persoonlijk weer de hoogste tijd om u als geachte lezer bij te praten over het wel en wee aan de de Berkenlaan in Middelstum. De laan die momenteel een ietwat verlaten indruk maakt. Tweederde van de Van Dijkens zijn uitgevlogen en ook Hans en Lineke genieten van hun vakantie. Voor de beide overburen zit het er al weer op en hiernaast volgen ze dit weekend. En wij? Wij mogen nog een kleine twee week wachten voordat wij richting Ierland vertrekken.

Dat ik mij nog niet hoef te vervelen, is u hopelijk niet ontgaan. Vier dagen per week trek ik er op uit voor de reeks ‘Op zoek naar het vakantiegevoel van….’ Iets wat ik met veel plezier doe, niets mis mee. Met een bezoek aan Ulrum als het voorlopige hoogtepunt. Ook al omdat het mij een potentiële adverteerder gebracht heeft waarvoor ik net de laatste hand aan de introductietekst gelegd heb. En zo wordt het aangename met het nuttige gecombineerd.

Voor de rest is het wat schoonmaken en opruimen geblazen in en om het huis. Of er worden familiebezoekjes afgelegd. En langzamerhand begint de voetballerij weer wat op gang te komen. Eh, om te volgen op de buis natuurlijk want in de groepsapp van Middelstum 4 bespeur ik heel weinig activiteit. Dat zal ook nog wel een (klein) maandje duren. Alhoewel, Sir Frans heeft ons wel opgegeven voor de beker dus binnenkort zal er wel wat moeten gebeuren.

Of er nog spectaculaire dingen gepasseerd zijn de afgelopen tijd? Ik vond zelf het Jan Spijk voetbaltoernooi in Westeremden wel een hoogtepuntje. Anderhalf week geleden ging ik per fiets die kant op en ik had moeite om het tijdelijke sportpark rondom Roodehaan eten en drinken te verlaten. Twintig teams deden mee en dat betekende alleen al dik 150 voetballers en voetbalsters. Plus aanhang natuurlijk want ook langs de lijn was het een gezellige drukte.

Prima geregeld dus door Spijk, Werkman, Lüurssen, Brontsema en Slager die zich als DJ Nold helemaal uit kon leven achter de knoppen. En natuurlijk nam ook de wereldberoemde schilder Henk Helmantel een kijkje in zijn achtertuin en zag dat het allemaal goed was. Zelf stond ik een beetje bij de Loppersum-clan te kwalmen samen met klokjebroer Medema en zijn partner die in Oostenrijk grote raceavonturen beleefd hadden. Zo werd Mittos gebeten door een insect met als gevolg een ‘poot’ die dubbel zo dik werd. Gelukkig bood de tweede antibioticakuur meer succes dan de eerste.

En zo tikten onder stralende weersomstandigheden de uurtjes gemoedelijk weg. Hovenga wist met zijn Boelie-teamgenoten zelfs de voorpagina van de OC te halen en en passant werden deze Steemers ook nog eens kampioen. Zelfs dat mocht de pret niet drukken. Helemaal niet toen plaatselijk troubadour Rikkert weer eens ouderwets begon te dichten. De man waar de mannelijke deelnemers voor €2,- een douche konden nuttigen. Wellicht kregen ze er zelfs een gratis gedicht bijgeleverd door de man met zijn lichtrode manen.

Ook kon ik mooi even bijpraten met oud-collega KW. Die van de verhalen wist dat ik nog wel eens droomde over VB. Ik kreeg direct spijt toen ik hem mededeelde dat dit de laatste maanden heel erg meeviel. Binnen een week was ik ’s nachts al weer drie keer aan het werk op de Pompsterweg. In twee van de drie dromen kwam kamergenoot Poelman voor die graag op vakantie wilde en mij hiervoor in moest werken. Dat leidde bij mij nog niet direct tot halleluja-gevoelens.

Afijn, het ging weer mooi dus. Misschien kunnen we volgend jaar wel met een teampje meedoen, dat zou wat zijn. En zo zijn er ook in deze vakantieperiode in de omgeving genoeg evenementen waar je heen kunt gaan. Naar Ulrum bijvoorbeeld waar ze nu midden in de feestweek zitten na de halve marathon aftrap van Lauwersoog naar Ulrum zaterdag jl.. En beleefden ze in Kloosterburen onlangs niet het biervatrollen? En als ik terugkom van vakantie dan kan ik in Onderdendam mooi nog even het Scheepsjoagen meemaken. Dat is ook zeker iets om mij op te verheugen.

En zo kabbelen de dagen rustig voort. Ik trek er nog drie keer op uit, er volgt volgende week nog een laatste gastcolumn en daarna nog een slotakkoord van mijn hand. En dan bent u eerst mooi minimaal twee weken van mij af. Dat lijkt mij voor u ook prima, zo in de komkommertijd. Eindelijk weer tijd voor echte vakliteratuur of pure literaire ontspanning. Dat is iets waar ik ook voor ga in elk geval….

Bericht navigatie

Vorige: Op zoek naar het zomergevoel in Usquert en Noordpolderzijl
Volgende: Komkommertijd, onder andere groots gevierd in Westeremden.

Introductieverhalen van site adverteerders

Zoeken in de site

Bert Koster Internetcolumnist en Tekstschrijver | info@bert-koster.nl / bertkoster1@gmail.com | www.bert-koster.nl | 06-51715098 | KvK nummer: 57250278 | BTW nummer: NL001445322B69