Ga naar de inhoud

Bert Koster

Middelstum

Bij de Molen
Bij de Molen
Bij restaurant & grand café Bij de Molen bent u er even helemaal uit. Wij leggen u in de watten met een hartelijke ontvangst en met de heerlijkste gerechten en bijpassende dranken. Aan de voet van de korenmolen De Olle Widde is de sfeer immer ongedwongen. In ons huiskamerrestaurant met grand café geniet u van de warme sfeer en ambiance, daarnaast is het heerlijk vertoeven tijdens de mooie zomerse dagen op ons ruime terras en biedt onze sfeervolle feestzaal een uitstekende plek voor al uw feesten en partijen.
CONTACTGEGEVENS
Bij de Molen

Eestumerweg 39

050-3022758

info@restaurantbijdemolen.nl

https://www.restaurantbijdemolen.nl

Knis Beheer
Knis Beheer
Knis beheer - Klussen & wonen is onstaan uit de aanschaf, verhuur en onderhoud van onze eigen woningen.
Knis Beheer

06 1292 7008

eisse@knisbeheer.nl

http://www.knisklus.nl

KOOZAA
KOOZAA
KOOZAA
In 2006 zijn wij in Nederland begonnen om deze duizenden jaren oude plant in Nederland opnieuw tot leven te wekken. Koolzaad is een eigenzinnig plant met ongekende mogelijkheden. We hebben voor de verbouwing en de teelt van de koolzaadplant een echte passie ontwikkeld en koesteren de koolzaadteelt. Dankzij de juiste teelt en persing, levert onze koolzaad een rijke voedende olie. Hiervan maakt de coöperatie Colzaco een unieke huid -en verzorgingslijn: KOOZAA.
Contactgegevens
Colzaco

Raalterweg 12, 7433 RA Schalkhaar

06 22 370 872

info@colzaco.nl

http://www.koozaa.nl/

Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Bij belangrijke gebeurtenissen zoals trouwen, samenwonen, een onderneming starten of een huis kopen is het verstandig om afspraken goed en duidelijk op papier te laten zetten. Hierbij is een notaris een onafhankelijk adviseur. Notaris mr. Huitsing – gevestigd in Middelstum(Groningen) - is deskundig, onpartijdig en kenner van het recht en geeft u graag notarisadvies.
Contactgegevens
Huitsing & Poort

Heerestraat 32 9991 BG Middelstum

0595-552866

info@notarishuitsing.nl

https://www.notarishuitsing.nl/

Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Vroeger bestuurden burgemeesters en wethouders het dorpje Bedum vanuit dit gemeentehuis; nu is het pand omgetoverd tot een modern hotel in een historisch jasje. Op steenworp afstand vindt u de stad Groningen met haar cultuur, winkels en gezellige uitgaanscentrum. De hotelkamers zijn voorzien van een ruime en compleet ingerichte badkamer, televisie en een zitje. In het restaurant kunt u terecht voor een snelle snack of een uitgebreid diner. De bruine kroeg kunt u genieten van een drankje.
Contactgegevens
Hotel 't Gemeentehuis

Grotestraat 2 9781 HC Bedum

+31503012213

info@hotelbedum.nl

http://www.hotelbedum.nl/

De Kleine Munt
De Kleine Munt
Steakhouse De Kleine Munt
Termunten is een sfeervol toeristendorpje in Noord-Oost Groningen, vlak aan zee. Een idyllisch plaatsje waar jaarlijks duizenden toeristen graag even een bezoekje aan brengen. Zo’n plaats verdient natuurlijk een sfeervolle eetgelegenheid. Steakhouse “De Kleine Munt”, met een originele Wild West uitstraling, voldoet volledig aan dit sfeerverhogend effect.
Contactgegevens
Steakhouse De Kleine Munt

Kennickweg 9a 9947 PA Termunten

0596-567018

info@steakhousedekleinemunt.nl

http://www.steakhousedekleinemunt.nl

Primair menu
  • Home
  • Actueel
  • Adverteerders
  • Columns
  • Interviews
  • Diensten
  • Club van 60
  • Privacy statement
  • Contact
  • Over uw redacteur
  • Uit het leven gegrepen

Een dansje doen en ‘televisieplezier’

113 weergaven

‘Ik heb wel zin om een keer weer lekker te dansen, doe den Bert?’. Het was tijdens de welhaast traditionele zaterdagse buurtborrel dat ik deze vraag voorgeschoteld kreeg. Zou ik nog wel kunnen dansen? Een vraag die zomaar in mij opkwam. De laatste keer dat ik op de dansvloer gestaan heb, was volgens mij in de Tox begin februari toen we met het vierde Schier aandeden. Sunsation zou de volgende danstrekker hebben moeten zijn maar dat hebben we met zijn allen helaas niet meer gehaald.

Ik laat nog even mijmerend de afgelopen drie maanden de revue passeren. Het was op twaalf maart, mijn verjaardag, toen alle evenementen de ban in gingen. Niet veel later ging het van kwaad tot erger. Een maandje later interviewde ik mijn nichtje, die voorop ging in de strijd op de IC van het UMCG. Wat spande er het op den duur om. Was de IC-capaciteit groot genoeg of moesten er onmenselijke beslissingen genomen worden over wie wel en wie niet? Het paasweekend bracht maar zo drie dagen vrij waarin echt helemaal niets te doen was. Daar voelde ik mij niet echt lekker onder.

Ik herinner mij de onrust in de ogen en de woorden van enige restaurantuitbaters. Hoe nu verder? Van volle tafels naar gesloten deuren. Nog een ondernemersgesprek komt boven. Over een volle agenda die binnen een week weggevaagd was. Jarenlang gebouwd aan een omvangrijk netwerk en dan noodgedwongen je handje op moeten houden bij de overheid om toch nog wat inkomen te generen. Ik probeerde het mij voor te stellen. Wat nu als een cyberaanval mijn website plat zou leggen? Of dat Facebook zo van de ene op de andere dag de stekker er uit zou trekken. En dat al mijn adverteerders binnen een week zouden zeggen, ‘Geen website en/of bereik meer Bertus? Toedeledokie Koester!’

Daar kan ik badend in het zweet van wakker worden. Dat alles waar je jarenlang voor geknokt hebt er zo maar niet meer is. Langzamerhand lijkt de onzichtbare vijand steeds minder vat op ons te krijgen. Maar hij is er nog steeds, als een sluipmoordenaar liggend op het dak met altijd een nieuw slachtoffer in het vizier. De roep om versoepelingen wordt steeds groter. Terug naar hoe het was. Terug naar een dansje op de dansvloer. Ongelooflijk eigenlijk dat ik over zeventien dagen in een vliegtuig zit naar zonniger oorden. Tot vorig jaar heel gewoon, tot twee maanden geleden niet voor te stellen…..

Eigenlijk wilde ik over een televisieavondje schrijven. Iets dat niet vaak meer voorkomt. Dat je geboeid naar de NPO en de commerciëlen zit te kijken. Netflix en Videoland laten zich steeds meer gelden in huize Koster. Maar de documentaire van Nada van Nie over de laatste maanden van Marc de Hond maakte indruk. Was Nada vroeger geen Honneponnetje en de vriendin van stervoetballer Brian Roy? Een verleden die ze ver achter zich heeft gelaten, zo te zien. Dankzij ontroerende familietafereeltjes waarvan je weet dat ze niet lang meer zouden duren. Dat kwam hard binnen.

Een verkeerd levenslootje trekken of, om met De Hond te spreken, zoveel slechte speelkaarten achter elkaar krijgen. Dat voelt verrekte onrechtvaardig. Dat zal Fernando Ricksen ook gedacht hebben. Vorige week was daar de introductie van het nieuwe boek over de ALS-periode van deze markante voetballer met een ongelooflijke levensdrang en –drive die doorvocht totdat zijn uitgemergelde lichaam echt niet meer wilde….

Snel door naar mooiere beelden. Want later die donderdag was daar de mooie docuserie van Nick en Simon die in New York op zoek gingen naar de roots van hun muzikale idolen Simon en Garfunkel. Het leverde prachtige beelden op vol met nostalgie en mooie liedjes. Van het duo dat in 1981 het Centre Park volspeelde met een half miljard toeschouwers. Je hoopt natuurlijk dat onze Nederlandse helden hun vroegere idolen nog zouden ontmoeten maar helaas, dat was net een brug te ver.

Moet ik het nog over de uitspraken van Johan Derksen hebben en alle commotie die daar over is ontstaan? Doe maar niet, we naderen immers de 700 woordengrens. ‘Zullen we een dansje doen?’ Ik heb er eigenlijk wel weer heel veel zin in. Met een biertje in de hand swingen op een volle dansvloer. Zo dichtbij maar toch ook nog zo ver weg. Maar mocht het weer kunnen dan zal het vast een uitbundig feestje worden. Om het leven te vieren en om alle onzichtbare vijanden weg te drinken…..

Bericht navigatie

Vorige: Makelaardij Klavertje Vier Leens, Bert Krol
Volgende: Makelaardij Klavertje Vier Leens, Bert Krol

Introductieverhalen van site adverteerders

Zoeken in de site

Bert Koster Internetcolumnist en Tekstschrijver | info@bert-koster.nl / bertkoster1@gmail.com | www.bert-koster.nl | 06-51715098 | KvK nummer: 57250278 | BTW nummer: NL001445322B69