Skip naar inhoud

Bert Koster

Middelstum

Bij de Molen
Bij de Molen
Bij restaurant & grand café Bij de Molen bent u er even helemaal uit. Wij leggen u in de watten met een hartelijke ontvangst en met de heerlijkste gerechten en bijpassende dranken. Aan de voet van de korenmolen De Olle Widde is de sfeer immer ongedwongen. In ons huiskamerrestaurant met grand café geniet u van de warme sfeer en ambiance, daarnaast is het heerlijk vertoeven tijdens de mooie zomerse dagen op ons ruime terras en biedt onze sfeervolle feestzaal een uitstekende plek voor al uw feesten en partijen.
CONTACTGEGEVENS
Bij de Molen

Eestumerweg 39

050-3022758

info@restaurantbijdemolen.nl

https://www.restaurantbijdemolen.nl

Knis Beheer
Knis Beheer
Knis beheer - Klussen & wonen is onstaan uit de aanschaf, verhuur en onderhoud van onze eigen woningen.
Knis Beheer

06 1292 7008

eisse@knisbeheer.nl

http://www.knisklus.nl

KOOZAA
KOOZAA
KOOZAA
In 2006 zijn wij in Nederland begonnen om deze duizenden jaren oude plant in Nederland opnieuw tot leven te wekken. Koolzaad is een eigenzinnig plant met ongekende mogelijkheden. We hebben voor de verbouwing en de teelt van de koolzaadplant een echte passie ontwikkeld en koesteren de koolzaadteelt. Dankzij de juiste teelt en persing, levert onze koolzaad een rijke voedende olie. Hiervan maakt de coöperatie Colzaco een unieke huid -en verzorgingslijn: KOOZAA.
Contactgegevens
Colzaco

Raalterweg 12, 7433 RA Schalkhaar

06 22 370 872

info@colzaco.nl

http://www.koozaa.nl/

Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Bij belangrijke gebeurtenissen zoals trouwen, samenwonen, een onderneming starten of een huis kopen is het verstandig om afspraken goed en duidelijk op papier te laten zetten. Hierbij is een notaris een onafhankelijk adviseur. Notaris mr. Huitsing – gevestigd in Middelstum(Groningen) - is deskundig, onpartijdig en kenner van het recht en geeft u graag notarisadvies.
Contactgegevens
Huitsing & Poort

Heerestraat 32 9991 BG Middelstum

0595-552866

info@notarishuitsing.nl

https://www.notarishuitsing.nl/

Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Vroeger bestuurden burgemeesters en wethouders het dorpje Bedum vanuit dit gemeentehuis; nu is het pand omgetoverd tot een modern hotel in een historisch jasje. Op steenworp afstand vindt u de stad Groningen met haar cultuur, winkels en gezellige uitgaanscentrum. De hotelkamers zijn voorzien van een ruime en compleet ingerichte badkamer, televisie en een zitje. In het restaurant kunt u terecht voor een snelle snack of een uitgebreid diner. De bruine kroeg kunt u genieten van een drankje.
Contactgegevens
Hotel 't Gemeentehuis

Grotestraat 2 9781 HC Bedum

+31503012213

info@hotelbedum.nl

http://www.hotelbedum.nl/

De Kleine Munt
De Kleine Munt
Steakhouse De Kleine Munt
Termunten is een sfeervol toeristendorpje in Noord-Oost Groningen, vlak aan zee. Een idyllisch plaatsje waar jaarlijks duizenden toeristen graag even een bezoekje aan brengen. Zo’n plaats verdient natuurlijk een sfeervolle eetgelegenheid. Steakhouse “De Kleine Munt”, met een originele Wild West uitstraling, voldoet volledig aan dit sfeerverhogend effect.
Contactgegevens
Steakhouse De Kleine Munt

Kennickweg 9a 9947 PA Termunten

0596-567018

info@steakhousedekleinemunt.nl

http://www.steakhousedekleinemunt.nl

Primair menu
  • Home
  • Actueel
  • Adverteerders
  • Columns
  • Interviews
  • Diensten
  • Club van 60
  • Privacy statement
  • Contact
  • Over uw redacteur
  • Nieuwsflitsen

Peter Timmer, Bespuugd worden in Coronatijd (Deel 2)

39 -weergaven

Na maar vier uur geslapen te hebben, word ik ruw wakker gemaakt door de bosmaaier van een van de buren. Direct gaan mijn gedachten terug naar de afgelopen nacht en de vragen die nu nog open staan. Ik kleed mij aan en ga naar beneden voor mijn bakje koffie.

Mijn vrouw is al beneden en ik praat haar verder bij over wat er is gebeurd en hoe wij er hier thuis mee om moeten gaan. Zij zit in de kinderopvang en zal haar baas ook in kennis moeten stellen. Ook moeten we de kinderen op de hoogte brengen. Beiden zitten aan hun huiswerk, maar als ik ze roep komen ze direct naar beneden. Kennelijk horen ze aan mijn stem dat het belangrijk is.

Ik vertel hun in het kort wat er is gebeurd. Tegen mijn zoon van 14 zeg ik dat we even niet ons dagelijkse robbertje kunnen vechten en even een beetje afstand moeten houden. Mijn dochter van bijna 12 vertel ik dat ze even niet met mij kan knuffelen. Mijn vrouw heeft ondertussen haar baas gebeld en daarmee afspraken gemaakt.

Tijd voor mij om te gaan bellen. Eerst maar eens met de chef van dienst, kijken of die al iets meer weet. Van hem krijg ik te horen dat men op verschillende niveaus bezig is het een en ander voor mij te regelen en dat het de bedoeling is dat de verdachte vandaag getest gaat worden of hij wel of niet besmet is. Daarna staat de telefoon niet meer stil, de ene na de andere chef van diverse afdelingen en de GGD bellen mij en houden mij op de hoogte. Sneller dan snel kan niet.

In de loop van de dag ga ik naar boven om toch nog een beetje te gaan slapen na deze korte nacht. Ik slaap op de logeerkamer. Mijn vrouw en ik hebben overlegd en dit leek ons toch de beste oplossing. Eerst zekerheid hebben en zolang deze er nog niet is voorzichtig zijn en afstand houden.

Als ik weer wakker word, zie ik dat ik alweer een aantal telefoontjes gemist heb en bel iedereen terug. De GGD-arts vertelt me dat de man is getest en dat we op de uitslag moeten wachten. Dit kan tot 48 uur duren. Als ik er aan denk dat ik al die tijd afstand van mijn gezin moet houden, bekruipt mij een gevoel van onmacht en boosheid.

De stemming binnen het gezin is anders dan normaal. Mijn vrouw heeft door dit alles ook geen zin om te koken. Alle cafetaria’s en bezorgdiensten blijken gesloten te zijn. Na even zoeken op het internet vinden we toch nog een restaurant in de buurt die wel wil bezorgen.

Terwijl we aan het eten zijn gaat de telefoon….. Het is de GGD-arts. Zij vertelt mij dat zij de uitslag van de test heeft. De man had GEEN corona. Ik slaak een zucht. Dit is het beste nieuws wat ik vandaag heb gehoord en ik vertel het aan mijn vrouw en kinderen.

Mijn zoon komt hierna naar mij toe en geeft mij een stomp op mijn arm. ‘Zo nu mag het weer!’, zegt hij. Mijn dochter vraagt: ‘Mag ik je nu weer knuffelen?’. ‘Ja schat, dat mag’. En ik krijg eerst van haar en dan van mijn vrouw een stevige knuffel. Hierna heb ik familie, kennissen en collega’s op de hoogte gebracht zodat ook voor hen de onzekerheid weg is.

Mijn dank is groot en gaat uit naar de collega’s en chefs en met name de GGD-arts die ervoor hebben gezorgd dat het allemaal in een versnelling kwam en daarmee  voor mij en mijn gezin een eind aan de onzekerheid. Ik ga naar boven en haal de dekens en mijn kussen weer van de logeerkamer. Ik slaap niet op de bank vannacht…….

Post navigation

Previous: Peter Timmer, Bespuugd worden in Coronatijd!
Next: Peter Timmer, Bespuugd worden in Coronatijd (Deel 2)

Introductieverhalen van site adverteerders

Zoeken in de site

Bert Koster Internetcolumnist en Tekstschrijver | info@bert-koster.nl / bertkoster1@gmail.com | www.bert-koster.nl | 06-51715098 | KvK nummer: 57250278 | BTW nummer: NL001445322B69