Ga naar de inhoud

Bert Koster

Middelstum

Bij de Molen
Bij de Molen
Bij restaurant & grand café Bij de Molen bent u er even helemaal uit. Wij leggen u in de watten met een hartelijke ontvangst en met de heerlijkste gerechten en bijpassende dranken. Aan de voet van de korenmolen De Olle Widde is de sfeer immer ongedwongen. In ons huiskamerrestaurant met grand café geniet u van de warme sfeer en ambiance, daarnaast is het heerlijk vertoeven tijdens de mooie zomerse dagen op ons ruime terras en biedt onze sfeervolle feestzaal een uitstekende plek voor al uw feesten en partijen.
CONTACTGEGEVENS
Bij de Molen

Eestumerweg 39

050-3022758

info@restaurantbijdemolen.nl

https://www.restaurantbijdemolen.nl

Knis Beheer
Knis Beheer
Knis beheer - Klussen & wonen is onstaan uit de aanschaf, verhuur en onderhoud van onze eigen woningen.
Knis Beheer

06 1292 7008

eisse@knisbeheer.nl

http://www.knisklus.nl

KOOZAA
KOOZAA
KOOZAA
In 2006 zijn wij in Nederland begonnen om deze duizenden jaren oude plant in Nederland opnieuw tot leven te wekken. Koolzaad is een eigenzinnig plant met ongekende mogelijkheden. We hebben voor de verbouwing en de teelt van de koolzaadplant een echte passie ontwikkeld en koesteren de koolzaadteelt. Dankzij de juiste teelt en persing, levert onze koolzaad een rijke voedende olie. Hiervan maakt de coöperatie Colzaco een unieke huid -en verzorgingslijn: KOOZAA.
Contactgegevens
Colzaco

Raalterweg 12, 7433 RA Schalkhaar

06 22 370 872

info@colzaco.nl

http://www.koozaa.nl/

Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Bij belangrijke gebeurtenissen zoals trouwen, samenwonen, een onderneming starten of een huis kopen is het verstandig om afspraken goed en duidelijk op papier te laten zetten. Hierbij is een notaris een onafhankelijk adviseur. Notaris mr. Huitsing – gevestigd in Middelstum(Groningen) - is deskundig, onpartijdig en kenner van het recht en geeft u graag notarisadvies.
Contactgegevens
Huitsing & Poort

Heerestraat 32 9991 BG Middelstum

0595-552866

info@notarishuitsing.nl

https://www.notarishuitsing.nl/

Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Vroeger bestuurden burgemeesters en wethouders het dorpje Bedum vanuit dit gemeentehuis; nu is het pand omgetoverd tot een modern hotel in een historisch jasje. Op steenworp afstand vindt u de stad Groningen met haar cultuur, winkels en gezellige uitgaanscentrum. De hotelkamers zijn voorzien van een ruime en compleet ingerichte badkamer, televisie en een zitje. In het restaurant kunt u terecht voor een snelle snack of een uitgebreid diner. De bruine kroeg kunt u genieten van een drankje.
Contactgegevens
Hotel 't Gemeentehuis

Grotestraat 2 9781 HC Bedum

+31503012213

info@hotelbedum.nl

http://www.hotelbedum.nl/

De Kleine Munt
De Kleine Munt
Steakhouse De Kleine Munt
Termunten is een sfeervol toeristendorpje in Noord-Oost Groningen, vlak aan zee. Een idyllisch plaatsje waar jaarlijks duizenden toeristen graag even een bezoekje aan brengen. Zo’n plaats verdient natuurlijk een sfeervolle eetgelegenheid. Steakhouse “De Kleine Munt”, met een originele Wild West uitstraling, voldoet volledig aan dit sfeerverhogend effect.
Contactgegevens
Steakhouse De Kleine Munt

Kennickweg 9a 9947 PA Termunten

0596-567018

info@steakhousedekleinemunt.nl

http://www.steakhousedekleinemunt.nl

Primair menu
  • Home
  • Actueel
  • Adverteerders
  • Columns
  • Interviews
  • Diensten
  • Club van 60
  • Privacy statement
  • Contact
  • Over uw redacteur
  • 25 Vluggertjes

De 25 vluggertjes van Willem-Ties Oosterhuis

298 weergaven

Naam: Willem-Ties Oosterhuis        

Adres, Woonplaats: Bedum 

Leeftijd: 30 

Burgerlijke staat: Samenwonend met vriendin Moniek en zoontje Ties. In de zomer hoop ik ook te trouwen….. 

Beroep: Productspecialist bij HZPC. Wat in het kort neerkomt op het introduceren van nieuwe aardappelrassen voor de friet- en chips-industrie. Daarnaast ben ik ook nog boer en hoop ik straks weer in Roodeschool te wonen om het bedrijf voort te zetten samen met mijn zus en zwager. 

Hobby’s: Tot voor kort altijd nog gevoetbald bij Corenos. Dit viel helaas niet meer te combineren met werk en gezin. Ik mag voor de rest graag een biertje drinken met vrienden/familie. 

Lievelingsgerecht: Niks specifieks, maar 4 keer aardappels per week maak je mij wel blij mee. 

Mooiste film ooit gezien: Er zijn wel een aantal hele mooie films. Maar kan specifiek niks noemen. Netflix is tegenwoordig ook wel een uitkomst. Serietje kijken wanneer het jou uitkomt. Daar staan wel mooie series op zoals Peaky Blinders, Narcos, Breaking Bad, Stranger things, La casa de papel. 

Mooiste sportmoment ooit: Hoe recenter het is gebeurd, hoe meer het nog in je geheugen gegrift staat. Het Champions League seizoen van Ajax vorig jaar was natuurlijk een toppertje. Maar de Elfstedentocht van Maarten van der Weijden is mij ook goed bij gebleven. Helemaal als je bedenkt dat je met 20 baantjes in het zwembad jezelf al een hele kerel vindt maar dan beseft dat dat pas 1 kilometer is. 

Mooiste boek ooit gelezen: Stieg Larsson, Millenium trilogie. Super spannend. Boekjes zoals ‘Inside’ van Voetbal Inside of biografieën van sporters lezen vaak ook wel lekker weg. 

Kijkt het liefst naar: Lekker saai, maar het journaal is altijd wel informatief. Talkshow ook leuk als er leuke gasten zijn, en op zijn tijd goedkope pulp waarbij je niet na hoeft te denken.

Beste popsong aller tijden: Pearl Jam – Black.

Mooiste/succesvolste versiertruc: Ehhh, geen flauw idee. Niet te bang zijn om een praatje te maken denk ik.

Mooiste plekjes van het Hogeland: Zonsopgang/ondergang achter de boerderij. Daar word ik oprecht blij van.

Favoriet vakantieland: Moet ik nog ontdekken denk ik.

Mooiste stad: Groningen

Favoriete auto: Als het een beetje auto is en het rijdt relatief goedkoop wordt het vanzelf favoriet.

Waar heb je spijt van: Ik zou achteraf gezien wel dingen anders aangepakt hebben, maar heb niet specifiek ergens spijt van.

Wat zou je ooit nog willen doen: Parachute springen.

Droomvrouw/man: Heb ik niet.

Waar mogen ze je ’s nachts voor wakker maken: Als iemand acute nood heeft, anders niet.

Hoogtepunt uit het leven: Geboorte van mijn zoon. Ik dacht van te voren dat ik veel te nuchter was om daar een speciaal gevoel aan toe te schrijven, maar toen hij op deze wereld kwam, was ik wel een beetje van mijn stuk. Dat is een moment dat ik koester voor de rest van mijn leven!

Dieptepunt uit het leven: Het klinkt cliché, maar het overlijden of ziek zijn van dierbaren. Dat zijn de momenten dat je beseft dat je moet genieten van het hier en het nu en af en toe ook zeker stil moet staan bij al het mooie en goede wat je hebt. Dat zouden mensen denk ik wel eens wat vaker mogen doen in een tijdperk waarbij we allemaal welvarend zijn, maar er toch nog veel geklaagd en gezeurd wordt.

Volgende vluggertjesgast en waarom: Jan-Anko Havinga. Een hele gevoelige, diepgaande jongen……

Wat wil je verder nog kwijt: Fijne feestdagen!

Bericht navigatie

Vorige: In plaats van (kerst)kaarten
Volgende: De 25 vluggertjes van Willem-Ties Oosterhuis

Introductieverhalen van site adverteerders

Zoeken in de site

Bert Koster Internetcolumnist en Tekstschrijver | info@bert-koster.nl / bertkoster1@gmail.com | www.bert-koster.nl | 06-51715098 | KvK nummer: 57250278 | BTW nummer: NL001445322B69