Ga naar de inhoud

Bert Koster

Middelstum

Bij de Molen
Bij de Molen
Bij restaurant & grand café Bij de Molen bent u er even helemaal uit. Wij leggen u in de watten met een hartelijke ontvangst en met de heerlijkste gerechten en bijpassende dranken. Aan de voet van de korenmolen De Olle Widde is de sfeer immer ongedwongen. In ons huiskamerrestaurant met grand café geniet u van de warme sfeer en ambiance, daarnaast is het heerlijk vertoeven tijdens de mooie zomerse dagen op ons ruime terras en biedt onze sfeervolle feestzaal een uitstekende plek voor al uw feesten en partijen.
CONTACTGEGEVENS
Bij de Molen

Eestumerweg 39

050-3022758

info@restaurantbijdemolen.nl

https://www.restaurantbijdemolen.nl

Knis Beheer
Knis Beheer
Knis beheer - Klussen & wonen is onstaan uit de aanschaf, verhuur en onderhoud van onze eigen woningen.
Knis Beheer

06 1292 7008

eisse@knisbeheer.nl

http://www.knisklus.nl

KOOZAA
KOOZAA
KOOZAA
In 2006 zijn wij in Nederland begonnen om deze duizenden jaren oude plant in Nederland opnieuw tot leven te wekken. Koolzaad is een eigenzinnig plant met ongekende mogelijkheden. We hebben voor de verbouwing en de teelt van de koolzaadplant een echte passie ontwikkeld en koesteren de koolzaadteelt. Dankzij de juiste teelt en persing, levert onze koolzaad een rijke voedende olie. Hiervan maakt de coöperatie Colzaco een unieke huid -en verzorgingslijn: KOOZAA.
Contactgegevens
Colzaco

Raalterweg 12, 7433 RA Schalkhaar

06 22 370 872

info@colzaco.nl

http://www.koozaa.nl/

Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Bij belangrijke gebeurtenissen zoals trouwen, samenwonen, een onderneming starten of een huis kopen is het verstandig om afspraken goed en duidelijk op papier te laten zetten. Hierbij is een notaris een onafhankelijk adviseur. Notaris mr. Huitsing – gevestigd in Middelstum(Groningen) - is deskundig, onpartijdig en kenner van het recht en geeft u graag notarisadvies.
Contactgegevens
Huitsing & Poort

Heerestraat 32 9991 BG Middelstum

0595-552866

info@notarishuitsing.nl

https://www.notarishuitsing.nl/

Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Vroeger bestuurden burgemeesters en wethouders het dorpje Bedum vanuit dit gemeentehuis; nu is het pand omgetoverd tot een modern hotel in een historisch jasje. Op steenworp afstand vindt u de stad Groningen met haar cultuur, winkels en gezellige uitgaanscentrum. De hotelkamers zijn voorzien van een ruime en compleet ingerichte badkamer, televisie en een zitje. In het restaurant kunt u terecht voor een snelle snack of een uitgebreid diner. De bruine kroeg kunt u genieten van een drankje.
Contactgegevens
Hotel 't Gemeentehuis

Grotestraat 2 9781 HC Bedum

+31503012213

info@hotelbedum.nl

http://www.hotelbedum.nl/

De Kleine Munt
De Kleine Munt
Steakhouse De Kleine Munt
Termunten is een sfeervol toeristendorpje in Noord-Oost Groningen, vlak aan zee. Een idyllisch plaatsje waar jaarlijks duizenden toeristen graag even een bezoekje aan brengen. Zo’n plaats verdient natuurlijk een sfeervolle eetgelegenheid. Steakhouse “De Kleine Munt”, met een originele Wild West uitstraling, voldoet volledig aan dit sfeerverhogend effect.
Contactgegevens
Steakhouse De Kleine Munt

Kennickweg 9a 9947 PA Termunten

0596-567018

info@steakhousedekleinemunt.nl

http://www.steakhousedekleinemunt.nl

Primair menu
  • Home
  • Actueel
  • Adverteerders
  • Columns
  • Interviews
  • Diensten
  • Club van 60
  • Privacy statement
  • Contact
  • Over uw redacteur
  • Nieuwsflitsen

Anne-lyseren met Vlieg, deel 53

97 weergaven

A perfect play, straight sets, kortom een ongelooflijke 10-0 Anne?!

Klopt helemaal en dat maak je eigenlijk maar zelden mee hé. Shuo Han was in haar laatste partij dan ook gebrand om het tiende punt binnen te slepen. Ze had eigenlijk in drie games moeten winnen, maar verloor enigszins ongelukkig de 2e en in de vierde werd ze overpowerd door Tim Gras: 2-2. Gelukkig is ze uitstekend coachbaar. Dus met wat meer effect- en plaatsingsvariatie sloeg ze met een fantastisch punt de 10-0 overwinning binnen.

Ze wist de dubbel ook makkelijk te winnen met onze Spaanse aanwinst Xavier. Een hartstikke leuke kerel man, die kan echt op eredivisieniveau mee. Voeg daarbij een strijdbare Peter Verweij die ook uitstekend op de coaching reageert en zeer gedreven traint en zo gek is deze ruime overwinning op Pecos uit Oegstgeest nog niet eens.

En nog een leuk feitje. Ook Pim van Schaik was deze uitwedstrijd aanwezig. Hij heeft de afgelopen weken hard getraind en mag sowieso zaterdag a.s. aan de bak en misschien ook de week erop want dan speelt Shuo Han met het damesteam van Heerlen internationale wedstrijden. Goed voor de ervaring over de grens! 

De zaterdag zelf was een dolle boel?

Die vergelijking klopt wel aardig inderdaad. Ik stapte om 08.45 uur in Franeker in de auto om vervolgens via Groningen en Hoogeveen naar Schiphol te rijden. Daar pikten we Xavier op. De lunchvoorkeur ging vervolgens uit naar de Burgerking waarbij onze Spanjaard zelfs het slablaadje nog vakkundig tussen de burger weg peuterde. Je zou ook te veel vitamines binnenkrijgen….

Maar van dat tekort was in de wedstrijd niets te merken en dus kon ik hem mooi op tijd weer op Schiphol afleveren. Vervolgens tufte ik via Hoogeveen naar Groningen waar ik met Shuo Han de plaatselijk Mac binnenstapte. Ze praatte overigens honderduit in de auto, ze krijgt het Nederlands steeds beter onder de knie. Na de 2e fastfoodstop keerde ik om 23.45 uur, vijftien uur na vertrek, moe maar ook zeker voldaan weer terug in Franeker. 

Zaterdag wacht Tempo Team?

Zaterdag gaan we weer richting het westen inderdaad want Tempo Team heeft Amsterdam als thuisbasis. Tempo Team is ook uitstekend uit de startblokken geschoten en heeft met twee overwinningen op zak maar twee punten minder dan ons. Ook zij maken gebruik van een buitenlandse speler die op wedstrijddagen wordt binnengevlogen, in dit geval uit Engeland. Het is sowieso een sterk team met de nodige eredivisie-ervaring.

Vervolgens hebben we twee thuiswedstrijden en wel op 29 september en 6 oktober. Een van de tegenstanders is dan De Veluwe met de gebroeders Van Spanje en Paul Haldan in de gelederen. Een zeer geroutineerd team inderdaad en ze staan dan ook derde ondanks het feit dat ze nog maar een wedstrijd gespeeld hebben. 

Peter Verweij gaat zaterdag coachen?

Dat klopt inderdaad. Wat automatisch inhoudt dat Xavier, Shuo Han en Pim onze eer hoog gaan houden. Dat geeft mij de gelegenheid om te verhuizen. Onze oude huis wordt eerst verhuurd, wij verkassen naar de overkant van de straat. Hopelijk keert daarna de rust weer wat terug..

Want het zijn enerverende tijden Bert. Maar af en toe zijn er ook geluk- en genietmomenten. Zo heb ik gisteren nog een lekker hapje gegeten aan het Paterswoldsemeer met hoofdsponsor Harry Vaatstra van Klimaatgroep Holland. Ook hij kan genieten van het feit dat er nu eindelijk een team staat. We kunnen voorlopig nog een keer genieten van Xavier Peral. Zijn plaats wordt daarna ingenomen door Frank Boute. Ik vind dat we op de goede weg zijn. Er staan mooie dingen te gebeuren in Middelstum…..

 

Bericht navigatie

Vorige: De 25 vluggertjes van Henk Aikema
Volgende: Anne-lyseren met Vlieg, deel 53

Introductieverhalen van site adverteerders

Zoeken in de site

Bert Koster Internetcolumnist en Tekstschrijver | info@bert-koster.nl / bertkoster1@gmail.com | www.bert-koster.nl | 06-51715098 | KvK nummer: 57250278 | BTW nummer: NL001445322B69