Ga naar de inhoud

Bert Koster

Middelstum

Bij de Molen
Bij de Molen
Bij restaurant & grand café Bij de Molen bent u er even helemaal uit. Wij leggen u in de watten met een hartelijke ontvangst en met de heerlijkste gerechten en bijpassende dranken. Aan de voet van de korenmolen De Olle Widde is de sfeer immer ongedwongen. In ons huiskamerrestaurant met grand café geniet u van de warme sfeer en ambiance, daarnaast is het heerlijk vertoeven tijdens de mooie zomerse dagen op ons ruime terras en biedt onze sfeervolle feestzaal een uitstekende plek voor al uw feesten en partijen.
CONTACTGEGEVENS
Bij de Molen

Eestumerweg 39

050-3022758

info@restaurantbijdemolen.nl

https://www.restaurantbijdemolen.nl

Knis Beheer
Knis Beheer
Knis beheer - Klussen & wonen is onstaan uit de aanschaf, verhuur en onderhoud van onze eigen woningen.
Knis Beheer

06 1292 7008

eisse@knisbeheer.nl

http://www.knisklus.nl

KOOZAA
KOOZAA
KOOZAA
In 2006 zijn wij in Nederland begonnen om deze duizenden jaren oude plant in Nederland opnieuw tot leven te wekken. Koolzaad is een eigenzinnig plant met ongekende mogelijkheden. We hebben voor de verbouwing en de teelt van de koolzaadplant een echte passie ontwikkeld en koesteren de koolzaadteelt. Dankzij de juiste teelt en persing, levert onze koolzaad een rijke voedende olie. Hiervan maakt de coöperatie Colzaco een unieke huid -en verzorgingslijn: KOOZAA.
Contactgegevens
Colzaco

Raalterweg 12, 7433 RA Schalkhaar

06 22 370 872

info@colzaco.nl

http://www.koozaa.nl/

Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Bij belangrijke gebeurtenissen zoals trouwen, samenwonen, een onderneming starten of een huis kopen is het verstandig om afspraken goed en duidelijk op papier te laten zetten. Hierbij is een notaris een onafhankelijk adviseur. Notaris mr. Huitsing – gevestigd in Middelstum(Groningen) - is deskundig, onpartijdig en kenner van het recht en geeft u graag notarisadvies.
Contactgegevens
Huitsing & Poort

Heerestraat 32 9991 BG Middelstum

0595-552866

info@notarishuitsing.nl

https://www.notarishuitsing.nl/

Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Vroeger bestuurden burgemeesters en wethouders het dorpje Bedum vanuit dit gemeentehuis; nu is het pand omgetoverd tot een modern hotel in een historisch jasje. Op steenworp afstand vindt u de stad Groningen met haar cultuur, winkels en gezellige uitgaanscentrum. De hotelkamers zijn voorzien van een ruime en compleet ingerichte badkamer, televisie en een zitje. In het restaurant kunt u terecht voor een snelle snack of een uitgebreid diner. De bruine kroeg kunt u genieten van een drankje.
Contactgegevens
Hotel 't Gemeentehuis

Grotestraat 2 9781 HC Bedum

+31503012213

info@hotelbedum.nl

http://www.hotelbedum.nl/

De Kleine Munt
De Kleine Munt
Steakhouse De Kleine Munt
Termunten is een sfeervol toeristendorpje in Noord-Oost Groningen, vlak aan zee. Een idyllisch plaatsje waar jaarlijks duizenden toeristen graag even een bezoekje aan brengen. Zo’n plaats verdient natuurlijk een sfeervolle eetgelegenheid. Steakhouse “De Kleine Munt”, met een originele Wild West uitstraling, voldoet volledig aan dit sfeerverhogend effect.
Contactgegevens
Steakhouse De Kleine Munt

Kennickweg 9a 9947 PA Termunten

0596-567018

info@steakhousedekleinemunt.nl

http://www.steakhousedekleinemunt.nl

Primair menu
  • Home
  • Actueel
  • Adverteerders
  • Columns
  • Interviews
  • Diensten
  • Club van 60
  • Privacy statement
  • Contact
  • Over uw redacteur
  • Eigen columns

Het gastenboek van Steakhouse ‘De Kleine Munt’, deel II

95 weergaven

Mijn eerste bijdrage die ik voor Steakhouse ‘De Kleine Munt’ mocht schrijven, ging over het eerste volle gastenboek. Ik bemerk tot mijn schrik dat dit al weer 3 jaar geleden is. Het eerste gastenboek was binnen de kortste keren vol dus want in augustus 2012 opende het steakhouse haar deuren. Het duurde 2 jaar voordat het 2e gastenboek vol was. Dat lijkt raar maar is het eigenlijk niet. Sinds Pieter heel actief is op Facebook, plaatsen ook daar heel veel bezoekers een mooie krabbel of recensie. Dat is ook wel zo gemakkelijk natuurlijk wanneer je nog even moet wachten op je dessert. En ook in het gastenboek van de website kun je een reactie plaatsen.

De eerste bijdrage over het gastenboek werd bijzonder goed bekeken. Vandaar dat Piet en ik al snel tot de conclusie kwamen, dat er een vervolg moest komen. Want het is toch eigenlijk jammer dat er met al die mooie reacties niets meer gebeurt. Dat zo’n gastenboek ergens ongelezen op zolder verdwijnt. En misschien is het voor u als gastenboekschrijfgast ook wel een mooie uitdaging om een leuke krabbel achter te laten. Want wie weet ziet u hem een jaar later in een column weer terug. U kunt het gastenboek in ‘De Kleine Munt’ niet missen want na een stukje rechtdoor lopen bij binnenkomst, ligt hij al op u te wachten.

Inmiddels is het 3e gastenboek al weer aardig onderweg om vol te raken. Maar u heeft nog wel even de tijd hoor, om u creatief uit te leven. Zoals ook de mensen gedaan hebben die in de top 25 van mooiste krabbels uit het 2e gastenboek zijn terechtgekomen. Het zijn niet alleen Nederlandse teksten, kwam ik achter. Krabbels in het Engels, Amerikaans, Italiaans en Duits lezen ook lekker weg. En het Gronings doet het helemaal goed, mag ik wel schrijven. Wat kun je in deze, of eigenlijk onze, taal je emoties en gevoel toch goed kwijt. Daarbij ook verrassend veel positieve reacties over het personeel en de schoonheid hiervan…

Genoeg voorinformatie dus, want het gaat natuurlijk om de top 25. Schroom niet om een gooi te doen naar de volgende editie. Misschien overbodig om te schrijven dat een positieve krabbel een aanzienlijk grotere kans heeft om opgenomen te worden dan een negatieve recensie. Gelukkig moest ik die met een vergrootglas zoeken. De krabbels zijn overigens in willekeurige volgorde opgenomen. Naast veel eet- nu ook veel krabbelleesplezier:

Het eten was heel lekker en de serveerster ook inderdaad!

Gruwelijk goei gerei! Groeten uit Brabant, houdoe!

Heerlijk gegeten. Fantastisch. Alles zag er even lekker uit. De koks ook! Carpe Diem, graag tot ziens.

Het is een sjeune barrel hier, ’t was lekker eetn. Moiiiiii

Een 40-jarig huwelijksdiner om nooit te vergeten! Heerlijk!

The food was very tasty. You have a very nice restaurant! (Slovenia)

Ik ben met papa en mama en oma lekker uit eten geweest en het was heel lekker. Tot de volgende keer.

Heerlijk met mijn lieverd hier gegeten. Zo lekker dat we nu verplicht moeten uitbuiken!

De meeste mensen komen naar Termunten voor de kibbeling. Wij komen voor het steakhouse!

Captain Brendan & his crew zijn hier voor anker gegaan. Wunderfull company, good wine, good food. That will keep you in a good mood. Ahoy!

‘Impresionante’

Heerlijk gegeten, veel en goed. En super dat er een mooie kinderspeelhoek is. Zeker tot de volgende keer!

’t Was weer uit”muntend”.

Alles voortreffelijk, een aanwinst voor de omgeving.

Eten was heerlijk, Lindsey was ook heerlijk.

Moi! Genoot’n in’t Grunniger Laand!

Stenzat, erg lekker! Schiet’n met ’n boog.

Het was heerlijk, mooie wichter aan’t serveren. HJ op de tap. We zegg’n dikste prima.

Namens de fietsclub hartelijk bedankt voor het heerlijke eten!! De tien ventieltjes uit Delfzijl.

Mjam Mjum, nu met de pokkel vol op de fiets noar Ziel. ’t Ging der beter in aas n pak spiekers!

Voortreffelijk! Willem Alexander.

As good as any Texas steak we have ever had! We hope to be back soon! Forth Worth, TX.

Een gouden ster krijgen jullie van mij.

Die Leute waren nett, das Wetter war kalt, aber wir kommen trotzdem bald!

Eten was top! Minpuntje……. ‘die lelijke egel achter de bar’….. Groetjes Reiger + kids, Middelstum

Bericht navigatie

Vorige: De 25 vluggertjes van Cobi ten Boer-Smit
Volgende: Het gastenboek van Steakhouse ‘De Kleine Munt’, deel II

Introductieverhalen van site adverteerders

Zoeken in de site

Bert Koster Internetcolumnist en Tekstschrijver | info@bert-koster.nl / bertkoster1@gmail.com | www.bert-koster.nl | 06-51715098 | KvK nummer: 57250278 | BTW nummer: NL001445322B69