Ga naar de inhoud

Bert Koster

Middelstum

Bij de Molen
Bij de Molen
Bij restaurant & grand café Bij de Molen bent u er even helemaal uit. Wij leggen u in de watten met een hartelijke ontvangst en met de heerlijkste gerechten en bijpassende dranken. Aan de voet van de korenmolen De Olle Widde is de sfeer immer ongedwongen. In ons huiskamerrestaurant met grand café geniet u van de warme sfeer en ambiance, daarnaast is het heerlijk vertoeven tijdens de mooie zomerse dagen op ons ruime terras en biedt onze sfeervolle feestzaal een uitstekende plek voor al uw feesten en partijen.
CONTACTGEGEVENS
Bij de Molen

Eestumerweg 39

050-3022758

info@restaurantbijdemolen.nl

https://www.restaurantbijdemolen.nl

Knis Beheer
Knis Beheer
Knis beheer - Klussen & wonen is onstaan uit de aanschaf, verhuur en onderhoud van onze eigen woningen.
Knis Beheer

06 1292 7008

eisse@knisbeheer.nl

http://www.knisklus.nl

KOOZAA
KOOZAA
KOOZAA
In 2006 zijn wij in Nederland begonnen om deze duizenden jaren oude plant in Nederland opnieuw tot leven te wekken. Koolzaad is een eigenzinnig plant met ongekende mogelijkheden. We hebben voor de verbouwing en de teelt van de koolzaadplant een echte passie ontwikkeld en koesteren de koolzaadteelt. Dankzij de juiste teelt en persing, levert onze koolzaad een rijke voedende olie. Hiervan maakt de coöperatie Colzaco een unieke huid -en verzorgingslijn: KOOZAA.
Contactgegevens
Colzaco

Raalterweg 12, 7433 RA Schalkhaar

06 22 370 872

info@colzaco.nl

http://www.koozaa.nl/

Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Bij belangrijke gebeurtenissen zoals trouwen, samenwonen, een onderneming starten of een huis kopen is het verstandig om afspraken goed en duidelijk op papier te laten zetten. Hierbij is een notaris een onafhankelijk adviseur. Notaris mr. Huitsing – gevestigd in Middelstum(Groningen) - is deskundig, onpartijdig en kenner van het recht en geeft u graag notarisadvies.
Contactgegevens
Huitsing & Poort

Heerestraat 32 9991 BG Middelstum

0595-552866

info@notarishuitsing.nl

https://www.notarishuitsing.nl/

Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Vroeger bestuurden burgemeesters en wethouders het dorpje Bedum vanuit dit gemeentehuis; nu is het pand omgetoverd tot een modern hotel in een historisch jasje. Op steenworp afstand vindt u de stad Groningen met haar cultuur, winkels en gezellige uitgaanscentrum. De hotelkamers zijn voorzien van een ruime en compleet ingerichte badkamer, televisie en een zitje. In het restaurant kunt u terecht voor een snelle snack of een uitgebreid diner. De bruine kroeg kunt u genieten van een drankje.
Contactgegevens
Hotel 't Gemeentehuis

Grotestraat 2 9781 HC Bedum

+31503012213

info@hotelbedum.nl

http://www.hotelbedum.nl/

De Kleine Munt
De Kleine Munt
Steakhouse De Kleine Munt
Termunten is een sfeervol toeristendorpje in Noord-Oost Groningen, vlak aan zee. Een idyllisch plaatsje waar jaarlijks duizenden toeristen graag even een bezoekje aan brengen. Zo’n plaats verdient natuurlijk een sfeervolle eetgelegenheid. Steakhouse “De Kleine Munt”, met een originele Wild West uitstraling, voldoet volledig aan dit sfeerverhogend effect.
Contactgegevens
Steakhouse De Kleine Munt

Kennickweg 9a 9947 PA Termunten

0596-567018

info@steakhousedekleinemunt.nl

http://www.steakhousedekleinemunt.nl

Primair menu
  • Home
  • Actueel
  • Adverteerders
  • Columns
  • Interviews
  • Diensten
  • Club van 60
  • Privacy statement
  • Contact
  • Over uw redacteur
  • Babbelen met Bert

Babbelen met Bert, een compilatie….

153 weergaven

De rubriek Babbelen met Bert is ooit ontstaan tijdens mijn redactietijd voor het Middelstumer voetbalclubblad. Ik drukte dan iemand een stencil met vragen in de hand met het vriendelijk verzoek om deze voor een bepaalde datum in te vullen. En om een nieuwe babbelgast aan te wijzen. Toen deze website gelanceerd werd, wilde ik graag weer wat met deze rubriek doen. Aanvankelijk op dezelfde manier. En dus kregen Johan Staal, Koos Linstra en Marike Goossen een lijstje met vragen met het verzoek deze in te vullen.

Dit proces veranderde toen ik Meindert Schollema wilde interviewen. Net na het kerstreces zat hij natuurlijk helemaal niet op schrijfwerk te wachten. En dus volgde een prettig telefoongesprek met de burgemeester van Pekela. Misschien werd Albert Rodenboog hierdoor wel geprikkeld. Hij ruimde ruim een uur van zijn volle agenda voor mijn persoontje in op het gemeentehuis van Loppersum. Het lijstje van prominente Groningse babbelgasten is nog langer. Zo rende ik een middag achter ‘Broezer’ Henk de Haan aan toen hij een wedstrijdje moest fluiten, ruimde schrijfster Anna de Vries-Maarhuis enige tijd voor mij in en ook Streektoalfunctionaris Fré Schreiber was gelukkig niet vies van een babbeltje met mij….. En zou Daniëlla Blanken een bekende Groninger zijn of is ze inmiddels al een bekende Nederlander? En wat te denken van Henk Helmantel, één van Nederlands bekendste kunstschilders?

 

En wanneer ben je een beroemde en beruchte Groninger? Dat er een boek is geschreven over de avonturen van Henk van der Molen van Pomp wist ik helemaal niet. Het werd op een mooie, zonnige vrijdagmorgen in juli in elk geval een sessie om nooit te vergeten. Hetzelfde geldt voor het ‘interview’ met de niet te sturen Eke Hazekamp. Een bijzonder verhaal, gelardeerd met de prachtige film ‘Stillevens’. En de afsluiter van dit jaar in de vorm van de gebroeders Uffen had ook wel iets excentrieks, het ging in elk geval niet volgens de geijkte paden. Maar het leverde wel een mooie kerstboodschap op…

Ook de verre oorden werden niet geschuwd. Zo kwam Paul van der Laan even overvliegen uit Vietnam voor een diepgaand interview. Of zou hij dit toch gecombineerd hebben met een vakantie en familiebezoek?

Ook mooi om even weer bij te ‘praten’ met Leon Milkovic die vanuit Middelstum de overstap maakte naar Oostenrijk. Helaas kwam ook het ‘echte, harde leven’, aan bod. Jan Jaap Zijlstra die als trainer van FC LEO te maken kreeg met het verlies van één van zijn spelers door een dodelijk ongeval. Richard en Karin van Dijken die ons openhartig vertelden over hun ervaringen met de ziekte kanker. Karin kreeg vlak voor de kerst te horen dat de behandelingen tot dusver goed aangeslagen zijn waardoor de tumoren bijna zijn verdwenen. Geweldig nieuws derhalve.

Gelukkig ook verhalen vol met humor (even weer overschakelen naar wat luchtigers) van bijvoorbeeld Piet de Winter, Piet Huitsing en Gerhard Jansma, verhalen over gepensioneerden zoals de uitgedokterde dokter en postbode. Verhalen over topsporters zoals Anne Vlieg en supervrijwilligers als Klazien Werkman. En nog zo veel meer verhalen over gedreven bestuursleden, herbergiers, klimaatgroepdirecteuren, redacteuren, voetbaltrainers enz. enz..

Hier zou ik het bij kunnen laten. Ware het niet dat ik natuurlijk nog een categorie verhalenvertellers vergeten ben. En dat kan niet want het gaat om die mensen die mij dit jaar ondersteund hebben middels sponsoring van de website. Niet alleen dat, maar ook het feit dat het prachtige verhalen opleverde waar ik erg van genoten en veel energie van gekregen heb. Langs deze gecompliceerde compilatieweg wil ik iedereen dan ook bedanken voor zijn of haar bijdrage! Op naar weer een nieuw jaar met hopelijk vele nieuwe verhalen! En oh ja, tips over interessante babbelgasten zijn natuurlijk van harte welkom!

Bericht navigatie

Vorige: De Kerstboodschap van Klimaatgroep Holland
Volgende: Babbelen met Bert, een compilatie….

Introductieverhalen van site adverteerders

Zoeken in de site

Bert Koster Internetcolumnist en Tekstschrijver | info@bert-koster.nl / bertkoster1@gmail.com | www.bert-koster.nl | 06-51715098 | KvK nummer: 57250278 | BTW nummer: NL001445322B69