Ga naar de inhoud

Bert Koster

Middelstum

Bij de Molen
Bij de Molen
Bij restaurant & grand café Bij de Molen bent u er even helemaal uit. Wij leggen u in de watten met een hartelijke ontvangst en met de heerlijkste gerechten en bijpassende dranken. Aan de voet van de korenmolen De Olle Widde is de sfeer immer ongedwongen. In ons huiskamerrestaurant met grand café geniet u van de warme sfeer en ambiance, daarnaast is het heerlijk vertoeven tijdens de mooie zomerse dagen op ons ruime terras en biedt onze sfeervolle feestzaal een uitstekende plek voor al uw feesten en partijen.
CONTACTGEGEVENS
Bij de Molen

Eestumerweg 39

050-3022758

info@restaurantbijdemolen.nl

https://www.restaurantbijdemolen.nl

Knis Beheer
Knis Beheer
Knis beheer - Klussen & wonen is onstaan uit de aanschaf, verhuur en onderhoud van onze eigen woningen.
Knis Beheer

06 1292 7008

eisse@knisbeheer.nl

http://www.knisklus.nl

KOOZAA
KOOZAA
KOOZAA
In 2006 zijn wij in Nederland begonnen om deze duizenden jaren oude plant in Nederland opnieuw tot leven te wekken. Koolzaad is een eigenzinnig plant met ongekende mogelijkheden. We hebben voor de verbouwing en de teelt van de koolzaadplant een echte passie ontwikkeld en koesteren de koolzaadteelt. Dankzij de juiste teelt en persing, levert onze koolzaad een rijke voedende olie. Hiervan maakt de coöperatie Colzaco een unieke huid -en verzorgingslijn: KOOZAA.
Contactgegevens
Colzaco

Raalterweg 12, 7433 RA Schalkhaar

06 22 370 872

info@colzaco.nl

http://www.koozaa.nl/

Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Bij belangrijke gebeurtenissen zoals trouwen, samenwonen, een onderneming starten of een huis kopen is het verstandig om afspraken goed en duidelijk op papier te laten zetten. Hierbij is een notaris een onafhankelijk adviseur. Notaris mr. Huitsing – gevestigd in Middelstum(Groningen) - is deskundig, onpartijdig en kenner van het recht en geeft u graag notarisadvies.
Contactgegevens
Huitsing & Poort

Heerestraat 32 9991 BG Middelstum

0595-552866

info@notarishuitsing.nl

https://www.notarishuitsing.nl/

Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Vroeger bestuurden burgemeesters en wethouders het dorpje Bedum vanuit dit gemeentehuis; nu is het pand omgetoverd tot een modern hotel in een historisch jasje. Op steenworp afstand vindt u de stad Groningen met haar cultuur, winkels en gezellige uitgaanscentrum. De hotelkamers zijn voorzien van een ruime en compleet ingerichte badkamer, televisie en een zitje. In het restaurant kunt u terecht voor een snelle snack of een uitgebreid diner. De bruine kroeg kunt u genieten van een drankje.
Contactgegevens
Hotel 't Gemeentehuis

Grotestraat 2 9781 HC Bedum

+31503012213

info@hotelbedum.nl

http://www.hotelbedum.nl/

De Kleine Munt
De Kleine Munt
Steakhouse De Kleine Munt
Termunten is een sfeervol toeristendorpje in Noord-Oost Groningen, vlak aan zee. Een idyllisch plaatsje waar jaarlijks duizenden toeristen graag even een bezoekje aan brengen. Zo’n plaats verdient natuurlijk een sfeervolle eetgelegenheid. Steakhouse “De Kleine Munt”, met een originele Wild West uitstraling, voldoet volledig aan dit sfeerverhogend effect.
Contactgegevens
Steakhouse De Kleine Munt

Kennickweg 9a 9947 PA Termunten

0596-567018

info@steakhousedekleinemunt.nl

http://www.steakhousedekleinemunt.nl

Primair menu
  • Home
  • Actueel
  • Adverteerders
  • Columns
  • Interviews
  • Diensten
  • Club van 60
  • Privacy statement
  • Contact
  • Over uw redacteur
  • Eigen columns

Carbagerun 2013

219 weergaven

Zelf ben ik niet zo’n avonturier, dat is algemeen bekend. Maar ik heb wel het nodige respect voor mensen die dit wel zijn en de uitdaging en de strijd aangaan met de natuur, de elementen, het lot, de tegenstander, de geluksfactor, de auto enz. enz.. Onlangs werd ik benaderd door Ernst Hulsebos en Wouter Groenhof, beiden afkomstig uit Middelstum. Ze hebben zich opgegeven voor Carbagerun 2013 en dan wel de zomereditie met als startpunt Hardenberg en als eindpunt Barcelona.

Eerst maar eens uitleggen wat een Carbagerun is. Het is de grootste en gekste straatrally van Europa waarbij je vijf dagen lang door Europa toert (crossen is misschien een beter woord) in een auto die niet meer mag kosten dan €500,- en niet jonger mag zijn dan bouwjaar 1998. Het is een avontuur, een verslavende ervaring die je nooit meer vergeet zo valt te lezen!

In vijf dagen tijd worden de volgende landen ‘afgewerkt’: Nederland, Duitsland, Zwitserland, Italië, Frankrijk, Andorra en Spanje. Een rit van ruim 3.000 kilometer door 7 verschillende landen. Een gedeelte van de route is vrij en voor sommige trajecten wordt er een route afgegeven waardoor de deelnemers er zeker van zijn dat ze over de meest fantastische wegen gaan rijden. Elke dag krijgen Ernst en Wouter een opdracht waarmee punten verdiend kunnen worden. Deze opdrachten zorgen ervoor dat ze in de gekste situaties terecht komen. Er zijn met deze race wel prijzen te winnen, maar het uiteindelijke doel van de race is lol maken. De reis is de prijs, zoals het zo mooi omschreven wordt! De race wordt van 8 t/m 12 juli gehouden.

De matadoren (misschien is jonge helden een betere omschrijving) Ernst en Wouter hebben nog een drive om het avontuur aan te gaan. Het geld wat ze verdienen met deze rally schenken ze aan Kika. Kika richt zich op onderzoek en andere activiteiten op het gebied van kinderkanker. Een vreselijke ziekte, al helemaal bij kinderen. ‘We hebben voor Kika gekozen vanwege de heftige ziekte waarmee helaas iedereen in zijn omgeving vroeg of laat te maken krijgt. Gelukkig geneest nu ruim 75% van de kinderen. Wij willen door middel van de CarbageRun een bedrag schenken aan Kika en zetten ons voor 100% in!’

Aan de trip zijn wel de nodige kosten verbonden. Zo moet er een auto aangeschaft en ‘aangekleed’ worden, en zijn ze het nodige geld kwijt aan onderhoud, brandstof en de aanschaf van de startkaart. Naast eigen geld en inzet zijn ze momenteel ook druk bezig om sponsoren te benaderen. Dit om het bedrag wat aan Kika gestort gaat worden zo hoog mogelijk te maken.

De startkaart is inmiddels geregeld, de auto aangeschaft (ik heb er niet zoveel verstand van maar volgens mij gaat het om een oude Volvo) en het goede doel is aangemeld. En beide jongemannen hebben bij de Rabobank Noord-Groningen een aparte rekeningnummer geopend. Zij vragen u en mij om een bedrag hierop te storten, alle bedragen, groot en klein, zijn van harte welkom! Het rekeningnummer is 1263.76.662 t.n.v. Wouter Groenhof inzake CarbageRun. Als bedankje mag er een sticker op de auto geplakt worden of mag je er een persoonlijke tekst op zetten. De bedoeling is dat er geen stukje oorspronkelijke lak meer zichtbaar is.

Team Middelstum is ook te volgen op Twitter, Facebook en via www.teammiddelstum.tk! Ze vinden het leuk om berichten te ontvangen met een groet, een lach of door een bericht te krijgen die een hart onder de (gordel)riem steekt!

Help mee en steun de trip! Namens Wouter Groenhof en Ernst Hulsebos alvast hartelijk dank

Bericht navigatie

Vorige: Lammert de Graaff en Schiermonnikoog
Volgende: Carbagerun 2013

Introductieverhalen van site adverteerders

Zoeken in de site

Bert Koster Internetcolumnist en Tekstschrijver | info@bert-koster.nl / bertkoster1@gmail.com | www.bert-koster.nl | 06-51715098 | KvK nummer: 57250278 | BTW nummer: NL001445322B69