Ga naar de inhoud

Bert Koster

Middelstum

Bij de Molen
Bij de Molen
Bij restaurant & grand café Bij de Molen bent u er even helemaal uit. Wij leggen u in de watten met een hartelijke ontvangst en met de heerlijkste gerechten en bijpassende dranken. Aan de voet van de korenmolen De Olle Widde is de sfeer immer ongedwongen. In ons huiskamerrestaurant met grand café geniet u van de warme sfeer en ambiance, daarnaast is het heerlijk vertoeven tijdens de mooie zomerse dagen op ons ruime terras en biedt onze sfeervolle feestzaal een uitstekende plek voor al uw feesten en partijen.
CONTACTGEGEVENS
Bij de Molen

Eestumerweg 39

050-3022758

info@restaurantbijdemolen.nl

https://www.restaurantbijdemolen.nl

Knis Beheer
Knis Beheer
Knis beheer - Klussen & wonen is onstaan uit de aanschaf, verhuur en onderhoud van onze eigen woningen.
Knis Beheer

06 1292 7008

eisse@knisbeheer.nl

http://www.knisklus.nl

KOOZAA
KOOZAA
KOOZAA
In 2006 zijn wij in Nederland begonnen om deze duizenden jaren oude plant in Nederland opnieuw tot leven te wekken. Koolzaad is een eigenzinnig plant met ongekende mogelijkheden. We hebben voor de verbouwing en de teelt van de koolzaadplant een echte passie ontwikkeld en koesteren de koolzaadteelt. Dankzij de juiste teelt en persing, levert onze koolzaad een rijke voedende olie. Hiervan maakt de coöperatie Colzaco een unieke huid -en verzorgingslijn: KOOZAA.
Contactgegevens
Colzaco

Raalterweg 12, 7433 RA Schalkhaar

06 22 370 872

info@colzaco.nl

http://www.koozaa.nl/

Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Bij belangrijke gebeurtenissen zoals trouwen, samenwonen, een onderneming starten of een huis kopen is het verstandig om afspraken goed en duidelijk op papier te laten zetten. Hierbij is een notaris een onafhankelijk adviseur. Notaris mr. Huitsing – gevestigd in Middelstum(Groningen) - is deskundig, onpartijdig en kenner van het recht en geeft u graag notarisadvies.
Contactgegevens
Huitsing & Poort

Heerestraat 32 9991 BG Middelstum

0595-552866

info@notarishuitsing.nl

https://www.notarishuitsing.nl/

Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Vroeger bestuurden burgemeesters en wethouders het dorpje Bedum vanuit dit gemeentehuis; nu is het pand omgetoverd tot een modern hotel in een historisch jasje. Op steenworp afstand vindt u de stad Groningen met haar cultuur, winkels en gezellige uitgaanscentrum. De hotelkamers zijn voorzien van een ruime en compleet ingerichte badkamer, televisie en een zitje. In het restaurant kunt u terecht voor een snelle snack of een uitgebreid diner. De bruine kroeg kunt u genieten van een drankje.
Contactgegevens
Hotel 't Gemeentehuis

Grotestraat 2 9781 HC Bedum

+31503012213

info@hotelbedum.nl

http://www.hotelbedum.nl/

De Kleine Munt
De Kleine Munt
Steakhouse De Kleine Munt
Termunten is een sfeervol toeristendorpje in Noord-Oost Groningen, vlak aan zee. Een idyllisch plaatsje waar jaarlijks duizenden toeristen graag even een bezoekje aan brengen. Zo’n plaats verdient natuurlijk een sfeervolle eetgelegenheid. Steakhouse “De Kleine Munt”, met een originele Wild West uitstraling, voldoet volledig aan dit sfeerverhogend effect.
Contactgegevens
Steakhouse De Kleine Munt

Kennickweg 9a 9947 PA Termunten

0596-567018

info@steakhousedekleinemunt.nl

http://www.steakhousedekleinemunt.nl

Primair menu
  • Home
  • Actueel
  • Adverteerders
  • Columns
  • Interviews
  • Diensten
  • Club van 60
  • Privacy statement
  • Contact
  • Over uw redacteur
  • 25 Vluggertjes

De 25 vluggertjes van Jeroen Schoonveld

1480 weergaven

Naam: Jeroen Schoonveld

Adres, Woonplaats: Stationsweg, Bedum

Leeftijd: 43 jaar

Burgerlijke staat: Getrouwd

Beroep: Werkzaam in de installatie- en glasvezeltechniek.

Hobby’s: Echte hobby’s heb ik eigenlijk niet; daar heb ik helemaal geen tijd voor. Of telt klussen in en om het huis ook?

Lievelingsgerecht: Alles wat in de Italiaanse sferen zit, van pasta tot pizza. Daar kun je me altijd blij mee maken.

Mooiste film ooit gezien: Transformers: de perfecte combinatie van techniek en sciencefiction.

Mooiste sportmoment ooit: Met mijn zoon in Estadio Mestalla bij de wedstrijd Valencia – FC Barcelona. Ik ben helemaal geen voetbalfanaat, maar alleen van de sfeer daar kreeg ik al kippenvel.

Mooiste boek ooit gelezen: Boeken lees ik eigenlijk niet. Verder dan een gebruiksaanwijzing kom ik meestal niet.

Kijkt het liefst naar: Een goudgele rakker.

Beste popsong aller tijden: L’Amour Toujours van Gigi D’Agostino. Dit nummer brengt me meteen terug naar een mooie vakantie rond 2001, in de Zweetro op Texel. Mooie tijd!

Mooiste/succesvolste versiertruc: Die heb ik natuurlijk toegepast bij mijn huidige vrouw. Het begon bij de draaibar in de Drie Gezusters. Daarna volgden heel wat gesprekken op MSN en een paar heel dure telefoonrekeningen. Maar het was het dubbel en dwars waard.

Mooiste plekjes van het Hogeland: De Gele Klap, want als ik daar ben, ben ik alweer bijna thuis.

Favoriet vakantieland: Spanje, en dan vooral Ibiza. Die vakantie gaat zeker nog eens in de herhaling.

Mooiste stad: Valencia. Als vakantiestad is die toch echt prachtig.

Favoriete auto: Ik heb helemaal niets met auto’s. Als hij me maar veilig van A naar B brengt, vind ik het allang prima.

Waar heb je spijt van: Niet echt van iets specifieks. Misschien had ik sommige dingen achteraf wat efficiënter kunnen aanpakken, maar daar leer je ook weer van.

Wat zou je ooit nog willen doen: Mijn lijstje is eigenlijk al aardig compleet. Ik hoop vooral nog heel veel mooie vakanties met mijn gezin te beleven.

Droomvrouw/man: Dat is toch echt Sharon. We zijn samen een mooi team.

Waar mogen ze je ’s nachts voor wakker maken: Helemaal nergens voor. Dat kun je beter niet doen, want dan ben ik niet zo gezellig. Ik heb mijn nachtrust hard nodig.

Hoogtepunt uit het leven: Dat zijn er te veel om op te noemen. Ik ben ontzettend trots op hoe mijn kinderen het doen op school en op mijn vrouw, die alle ballen hooghoudt. Samen vormen zij mijn grootste hoogtepunt.

Dieptepunt uit het leven: In een korte periode zijn meerdere dierbare mensen om mij heen weggevallen, onder wie mijn vader en mijn schoonmoeder. Het gemis blijft groot.

Volgende vluggertjesgast en waarom: Ik geef het stokje door aan mijn vrouw Sharon. Zij timmert hard aan de weg met haar eigen pretecho-praktijk en wil daar vast met veel plezier meer over vertellen.

Wat wil je verder nog kwijt: Zorg goed voor jezelf, laat iedereen in zijn waarde. Leef en laat leven, dat geeft je zoveel meer rust.

Bericht navigatie

Vorige: Op zoek naar het zomergevoel in Zwitserland en Italië, deel II
Volgende: B&B ontruiming Uithuizermeeden, Edwin Balkema en Oeds ten Hage

Introductieverhalen van site adverteerders

Zoeken in de site

Bert Koster Internetcolumnist en Tekstschrijver | info@bert-koster.nl / bertkoster1@gmail.com | www.bert-koster.nl | 06-51715098 | KvK nummer: 57250278 | BTW nummer: NL001445322B69