Het Trefpunt aan de Bedumerweg 32 in Stedum staat op 26 en 27 februari 2026 in het teken van lego-bouwstenen en lego-bouwwerken. Een evenement waar je lego bouwwerken, maar ook vele treinen en andere legothema’s kunt bewonderen. Je kunt eigen bouwwerken bouwen en met lego en duplo (o.a. diverse treinen) spelen. Ook wordt er (op beperkte schaal) lego verkocht. Op beide dagen is het Trefpunt van 09.30-16.30 omgebouwd tot een waar kijk- en speelparadijs voor liefhebbers van lego en duplo.
De opbrengst komt ten goede aan het team STEDUM MOVES dat op vele manieren geld inzamelt voor KLIMMEN TEGEN MS. Op 25 mei as gaat STEDUM MOVES met 23 deelnemers de MONT VENTOUX in dit kader ook, te voet en op de fiets, beklimmen.
Voor jong en oud dus een bijzonder mooi uitje in de voorjaarsvakantie, waarmee je ook nog eens een bijdrage levert aan het bestrijden van de verschrikkelijke ziekte die MS heet.