Skip naar inhoud

Bert Koster

Middelstum

Bij de Molen
Bij de Molen
Bij restaurant & grand café Bij de Molen bent u er even helemaal uit. Wij leggen u in de watten met een hartelijke ontvangst en met de heerlijkste gerechten en bijpassende dranken. Aan de voet van de korenmolen De Olle Widde is de sfeer immer ongedwongen. In ons huiskamerrestaurant met grand café geniet u van de warme sfeer en ambiance, daarnaast is het heerlijk vertoeven tijdens de mooie zomerse dagen op ons ruime terras en biedt onze sfeervolle feestzaal een uitstekende plek voor al uw feesten en partijen.
CONTACTGEGEVENS
Bij de Molen

Eestumerweg 39

050-3022758

info@restaurantbijdemolen.nl

https://www.restaurantbijdemolen.nl

Knis Beheer
Knis Beheer
Knis beheer - Klussen & wonen is onstaan uit de aanschaf, verhuur en onderhoud van onze eigen woningen.
Knis Beheer

06 1292 7008

eisse@knisbeheer.nl

http://www.knisklus.nl

KOOZAA
KOOZAA
KOOZAA
In 2006 zijn wij in Nederland begonnen om deze duizenden jaren oude plant in Nederland opnieuw tot leven te wekken. Koolzaad is een eigenzinnig plant met ongekende mogelijkheden. We hebben voor de verbouwing en de teelt van de koolzaadplant een echte passie ontwikkeld en koesteren de koolzaadteelt. Dankzij de juiste teelt en persing, levert onze koolzaad een rijke voedende olie. Hiervan maakt de coöperatie Colzaco een unieke huid -en verzorgingslijn: KOOZAA.
Contactgegevens
Colzaco

Raalterweg 12, 7433 RA Schalkhaar

06 22 370 872

info@colzaco.nl

http://www.koozaa.nl/

Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Bij belangrijke gebeurtenissen zoals trouwen, samenwonen, een onderneming starten of een huis kopen is het verstandig om afspraken goed en duidelijk op papier te laten zetten. Hierbij is een notaris een onafhankelijk adviseur. Notaris mr. Huitsing – gevestigd in Middelstum(Groningen) - is deskundig, onpartijdig en kenner van het recht en geeft u graag notarisadvies.
Contactgegevens
Huitsing & Poort

Heerestraat 32 9991 BG Middelstum

0595-552866

info@notarishuitsing.nl

https://www.notarishuitsing.nl/

Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Vroeger bestuurden burgemeesters en wethouders het dorpje Bedum vanuit dit gemeentehuis; nu is het pand omgetoverd tot een modern hotel in een historisch jasje. Op steenworp afstand vindt u de stad Groningen met haar cultuur, winkels en gezellige uitgaanscentrum. De hotelkamers zijn voorzien van een ruime en compleet ingerichte badkamer, televisie en een zitje. In het restaurant kunt u terecht voor een snelle snack of een uitgebreid diner. De bruine kroeg kunt u genieten van een drankje.
Contactgegevens
Hotel 't Gemeentehuis

Grotestraat 2 9781 HC Bedum

+31503012213

info@hotelbedum.nl

http://www.hotelbedum.nl/

De Kleine Munt
De Kleine Munt
Steakhouse De Kleine Munt
Termunten is een sfeervol toeristendorpje in Noord-Oost Groningen, vlak aan zee. Een idyllisch plaatsje waar jaarlijks duizenden toeristen graag even een bezoekje aan brengen. Zo’n plaats verdient natuurlijk een sfeervolle eetgelegenheid. Steakhouse “De Kleine Munt”, met een originele Wild West uitstraling, voldoet volledig aan dit sfeerverhogend effect.
Contactgegevens
Steakhouse De Kleine Munt

Kennickweg 9a 9947 PA Termunten

0596-567018

info@steakhousedekleinemunt.nl

http://www.steakhousedekleinemunt.nl

Primair menu
  • Home
  • Actueel
  • Adverteerders
  • Columns
  • Interviews
  • Diensten
  • Club van 60
  • Privacy statement
  • Contact
  • Over uw redacteur
  • Club van 60

JAHEKO en Kooistra Tuin & Dier in Bedum

174 -weergaven

Enige jaren geleden mocht ik voor het magazine ‘Bedrijf en Voetbal’ bij Jan en Henri Kooistra van JAHEKO en Kooistra Tuin en Dier in Bedum langskomen. Mede ingegeven door het feit dat ze een jaar eerder tijdens het bedrijvenvoetbal alle prijzen gepakt hadden, die er maar te pakken vielen met een unieke trilogie tot gevolg.

Tijdens dit interview leerde ik ook de achtergronden van beide mannen kennen die toen nog in twee verschillende panden aan het ondernemen waren. Vanaf 2023 trekken vader en zoon Kooistra aan de Industriweg 2A met Kooistra Tuin en Dier en JAHEKO gezamenlijk op in één pand. Een hele vooruitgang inderdaad! In dit verhaal staan beide ondernemingen dan ook centraal.

JAHEKO is veel meer dan een E-bike alleen maar die zijn er wel in veel soorten en maten te verkrijgen. Dus is JAHEKO voor iedere E-bike rijder hét adres. Ook voor een e-bike voorzien van de BOSCH middenmotor maar er is nog veel meer.

Het instapmodel voor de schoolgaande jeugd bijvoorbeeld, speedpedelecs voor de forens en de driewielfiets om er weer heerlijk op uit te kunnen. In de moderne werkplaats worden de fietsen vakkundig onderhouden en gerepareerd. De monteurs gaan regelmatig op cursus om zo hun kennis en de snelheid van veranderingen bij te houden.

In de showroom is een ruim assortiment driewielfietsen aanwezig waar men een proefrit mee kan maken. Hier krijgt u een goede begeleiding in want er loopt een specialist met u mee om u tijdens het fietsen te adviseren om u zodoende veilig deel te laten nemen aan het verkeer.

Kan men vanwege bijvoorbeeld evenwichtsproblemen of simpelweg weinig vertrouwen en bang om te vallen helaas niet meer fietsen op een tweewieler dan is de moderne driewieler een uitkomst. Een driewieler is via de VAN RAAM EASY RIDER driewielfiets zelfs een week lang geheel vrijblijvend te testen via https://www.groningenbereikbaar.nl/slimreizen/acties/probeer-een-elektrische-driewielfiets-gratis.

De KLEVER speedpedelecs behoren ook tot het assortiment. De KLEVER is als beste koop bestempeld door fietstest.nl. Dit komt door zijn fijne rijeigenschappen en vele opties, voorzien van richtingaanwijzers, krachtige koplamp, verstelbare stuurpen voor een comfortabele zithouding, verende voorvork, accucapaciteit tot 1600wh en een topsnelheid van 45km/h welke eenvoudig te behalen is. Test de KLEVER speedpedelec een week lang geheel vrijblijvend via https://www.groningenbereikbaar.nl/slimreizen/acties/pak-de-fiets. 

De beste bakfiets? De URBAN ARROW bakfietsen zijn ook bij JAHEKO te koop. Test de URBAN ARROW NEXT gerust een week lang geheel vrijblijvend via https://www.groningenbereikbaar.nl/slimreizen/acties/probeer-nu-een-elektrische-bakfiets-voor-een-week-gratis.

Wat betreft Kooistra Tuin & Dier, deze onderneming is er sinds 1987 voor alle producten op het gebied van tuin en dier. Specialist Peter Klont helpt u graag als het gaat om advies met betrekking tot voeding voor uw huisdier, de aanschaf van tuingereedschappen, informatie over de hengelsport en alle bijbehorende producten. Al met al een zeer ruim en gevarieerd assortiment.

Contactgegevens: 050-3014731 / info@jahekobedum.nl. Check gerust www.jahekobedum.nl voor alle ins en outs.  Men is ook te volgen via Facebook (https://www.facebook.com/jahekobedum.nlfietsenmaaiersquads) en Instagram (https://www.instagram.com/jahekobedum.nl/).

Post navigation

Previous: De 25 vluggertjes van Xander Bos
Next: Ronald de Haan, De kracht van een goed gesprek!

Introductieverhalen van site adverteerders

Zoeken in de site

Bert Koster Internetcolumnist en Tekstschrijver | info@bert-koster.nl / bertkoster1@gmail.com | www.bert-koster.nl | 06-51715098 | KvK nummer: 57250278 | BTW nummer: NL001445322B69