Skip naar inhoud

Bert Koster

Middelstum

Bij de Molen
Bij de Molen
Bij restaurant & grand café Bij de Molen bent u er even helemaal uit. Wij leggen u in de watten met een hartelijke ontvangst en met de heerlijkste gerechten en bijpassende dranken. Aan de voet van de korenmolen De Olle Widde is de sfeer immer ongedwongen. In ons huiskamerrestaurant met grand café geniet u van de warme sfeer en ambiance, daarnaast is het heerlijk vertoeven tijdens de mooie zomerse dagen op ons ruime terras en biedt onze sfeervolle feestzaal een uitstekende plek voor al uw feesten en partijen.
CONTACTGEGEVENS
Bij de Molen

Eestumerweg 39

050-3022758

info@restaurantbijdemolen.nl

https://www.restaurantbijdemolen.nl

Knis Beheer
Knis Beheer
Knis beheer - Klussen & wonen is onstaan uit de aanschaf, verhuur en onderhoud van onze eigen woningen.
Knis Beheer

06 1292 7008

eisse@knisbeheer.nl

http://www.knisklus.nl

KOOZAA
KOOZAA
KOOZAA
In 2006 zijn wij in Nederland begonnen om deze duizenden jaren oude plant in Nederland opnieuw tot leven te wekken. Koolzaad is een eigenzinnig plant met ongekende mogelijkheden. We hebben voor de verbouwing en de teelt van de koolzaadplant een echte passie ontwikkeld en koesteren de koolzaadteelt. Dankzij de juiste teelt en persing, levert onze koolzaad een rijke voedende olie. Hiervan maakt de coöperatie Colzaco een unieke huid -en verzorgingslijn: KOOZAA.
Contactgegevens
Colzaco

Raalterweg 12, 7433 RA Schalkhaar

06 22 370 872

info@colzaco.nl

http://www.koozaa.nl/

Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Bij belangrijke gebeurtenissen zoals trouwen, samenwonen, een onderneming starten of een huis kopen is het verstandig om afspraken goed en duidelijk op papier te laten zetten. Hierbij is een notaris een onafhankelijk adviseur. Notaris mr. Huitsing – gevestigd in Middelstum(Groningen) - is deskundig, onpartijdig en kenner van het recht en geeft u graag notarisadvies.
Contactgegevens
Huitsing & Poort

Heerestraat 32 9991 BG Middelstum

0595-552866

info@notarishuitsing.nl

https://www.notarishuitsing.nl/

Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Vroeger bestuurden burgemeesters en wethouders het dorpje Bedum vanuit dit gemeentehuis; nu is het pand omgetoverd tot een modern hotel in een historisch jasje. Op steenworp afstand vindt u de stad Groningen met haar cultuur, winkels en gezellige uitgaanscentrum. De hotelkamers zijn voorzien van een ruime en compleet ingerichte badkamer, televisie en een zitje. In het restaurant kunt u terecht voor een snelle snack of een uitgebreid diner. De bruine kroeg kunt u genieten van een drankje.
Contactgegevens
Hotel 't Gemeentehuis

Grotestraat 2 9781 HC Bedum

+31503012213

info@hotelbedum.nl

http://www.hotelbedum.nl/

De Kleine Munt
De Kleine Munt
Steakhouse De Kleine Munt
Termunten is een sfeervol toeristendorpje in Noord-Oost Groningen, vlak aan zee. Een idyllisch plaatsje waar jaarlijks duizenden toeristen graag even een bezoekje aan brengen. Zo’n plaats verdient natuurlijk een sfeervolle eetgelegenheid. Steakhouse “De Kleine Munt”, met een originele Wild West uitstraling, voldoet volledig aan dit sfeerverhogend effect.
Contactgegevens
Steakhouse De Kleine Munt

Kennickweg 9a 9947 PA Termunten

0596-567018

info@steakhousedekleinemunt.nl

http://www.steakhousedekleinemunt.nl

Primair menu
  • Home
  • Actueel
  • Adverteerders
  • Columns
  • Interviews
  • Diensten
  • Club van 60
  • Privacy statement
  • Contact
  • Over uw redacteur
  • 25 Vluggertjes

De 25 vluggertjes van Silvan Luit

87 -weergaven

Naam: Silvan Luit

Adres, Woonplaats: Middelstum

Leeftijd: 29

Burgerlijke staat: Onder de plak.

Beroep: Waterbouwkundig medewerker provincie Groningen.

Hobby’s: Voetbal is wel mijn grootste hobby, maar dan met name ook de 3e helft uiteraard.

Lievelingsgerecht: Gekookte aardappels met een lekkere gehaktbal en verse spinazie met een ei.

Mooiste film ooit gezien: Ik ben niet echt een filmkijker, af en toe op zondag als er geen voetbal op tv is. Dus ik heb niet specifiek een favoriete film.

Mooiste sportmoment ooit: Derde plek met Middelstum 2 uiteraard.

Mooiste boek ooit gelezen: Was denk ik het HHC in Uithuizen voor een boekverslag voor Nederlands. De titel weet ik zo niet meer maar zou iets van Snuf de hond kunnen zijn.

Kijkt het liefst naar: Sport zoals voetbal / darten / F1 en autocross vind ik ook leuk om te bezoeken. Zeker de races waar ons crosstalent uit het dorp Kerwin van Wolde helaas vaak net naast de prijzen grijpt. Dan is het noodzakelijk om op donderdag weer vreselijk te vergaderen onder het genot van een lekker koud biertje wat er beter kan de volgende cross.

Beste popsong aller tijden: Ik vind bijna alle muziek prima!

Mooiste/succesvolste versiertruc: Als jij een hamburger zou zijn bij McDonald’s dan heette jij McLekkerding.

Mooiste plekjes van het Hogeland: Middelstum

Favoriet vakantieland: Griekenland

Mooiste stad: Groningen

Favoriete auto: Geen idee.

Waar heb je spijt van: Geen spijt van dingen, soms had ik het iets anders willen aanpakken.

Wat zou je ooit nog willen doen: Mooie landen bezoeken.

Droomvrouw/man: Joopi

Waar mogen ze je ’s nachts voor wakker maken: Mensen in problemen help ik graag, maar voor gezellige activiteiten mag je me ook altijd bellen.

Hoogtepunt uit het leven: Het kopen van mijn eigen woning aan de GA-straat. En natuurlijk het ontmoeten van mijn knappe rode parel uit de polders vlakbie de dijk achter Warffum.

Dieptepunt uit het leven: Dat ik twee katten in huis heb gekregen, 4 jaar geleden.

Volgende vluggertjesgast en waarom: Kars Havinga. Als daar een paar sapjes inkomen, heeft die man altijd de wildste verhalen.

Wat wil je verder nog kwijt: Geniet elke dag van het leven! Het leven is namelijk veel te kort om er niet van te genieten.

Post navigation

Previous: Lucas Lauxen over zijn passie voor (reddings)honden
Next: De 25 vluggertjes van Silvan Luit

Introductieverhalen van site adverteerders

Zoeken in de site

Bert Koster Internetcolumnist en Tekstschrijver | info@bert-koster.nl / bertkoster1@gmail.com | www.bert-koster.nl | 06-51715098 | KvK nummer: 57250278 | BTW nummer: NL001445322B69