Ga naar de inhoud

Bert Koster

Middelstum

Bij de Molen
Bij de Molen
Bij restaurant & grand café Bij de Molen bent u er even helemaal uit. Wij leggen u in de watten met een hartelijke ontvangst en met de heerlijkste gerechten en bijpassende dranken. Aan de voet van de korenmolen De Olle Widde is de sfeer immer ongedwongen. In ons huiskamerrestaurant met grand café geniet u van de warme sfeer en ambiance, daarnaast is het heerlijk vertoeven tijdens de mooie zomerse dagen op ons ruime terras en biedt onze sfeervolle feestzaal een uitstekende plek voor al uw feesten en partijen.
CONTACTGEGEVENS
Bij de Molen

Eestumerweg 39

050-3022758

info@restaurantbijdemolen.nl

https://www.restaurantbijdemolen.nl

Knis Beheer
Knis Beheer
Knis beheer - Klussen & wonen is onstaan uit de aanschaf, verhuur en onderhoud van onze eigen woningen.
Knis Beheer

06 1292 7008

eisse@knisbeheer.nl

http://www.knisklus.nl

KOOZAA
KOOZAA
KOOZAA
In 2006 zijn wij in Nederland begonnen om deze duizenden jaren oude plant in Nederland opnieuw tot leven te wekken. Koolzaad is een eigenzinnig plant met ongekende mogelijkheden. We hebben voor de verbouwing en de teelt van de koolzaadplant een echte passie ontwikkeld en koesteren de koolzaadteelt. Dankzij de juiste teelt en persing, levert onze koolzaad een rijke voedende olie. Hiervan maakt de coöperatie Colzaco een unieke huid -en verzorgingslijn: KOOZAA.
Contactgegevens
Colzaco

Raalterweg 12, 7433 RA Schalkhaar

06 22 370 872

info@colzaco.nl

http://www.koozaa.nl/

Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Bij belangrijke gebeurtenissen zoals trouwen, samenwonen, een onderneming starten of een huis kopen is het verstandig om afspraken goed en duidelijk op papier te laten zetten. Hierbij is een notaris een onafhankelijk adviseur. Notaris mr. Huitsing – gevestigd in Middelstum(Groningen) - is deskundig, onpartijdig en kenner van het recht en geeft u graag notarisadvies.
Contactgegevens
Huitsing & Poort

Heerestraat 32 9991 BG Middelstum

0595-552866

info@notarishuitsing.nl

https://www.notarishuitsing.nl/

Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Vroeger bestuurden burgemeesters en wethouders het dorpje Bedum vanuit dit gemeentehuis; nu is het pand omgetoverd tot een modern hotel in een historisch jasje. Op steenworp afstand vindt u de stad Groningen met haar cultuur, winkels en gezellige uitgaanscentrum. De hotelkamers zijn voorzien van een ruime en compleet ingerichte badkamer, televisie en een zitje. In het restaurant kunt u terecht voor een snelle snack of een uitgebreid diner. De bruine kroeg kunt u genieten van een drankje.
Contactgegevens
Hotel 't Gemeentehuis

Grotestraat 2 9781 HC Bedum

+31503012213

info@hotelbedum.nl

http://www.hotelbedum.nl/

De Kleine Munt
De Kleine Munt
Steakhouse De Kleine Munt
Termunten is een sfeervol toeristendorpje in Noord-Oost Groningen, vlak aan zee. Een idyllisch plaatsje waar jaarlijks duizenden toeristen graag even een bezoekje aan brengen. Zo’n plaats verdient natuurlijk een sfeervolle eetgelegenheid. Steakhouse “De Kleine Munt”, met een originele Wild West uitstraling, voldoet volledig aan dit sfeerverhogend effect.
Contactgegevens
Steakhouse De Kleine Munt

Kennickweg 9a 9947 PA Termunten

0596-567018

info@steakhousedekleinemunt.nl

http://www.steakhousedekleinemunt.nl

Primair menu
  • Home
  • Actueel
  • Adverteerders
  • Columns
  • Interviews
  • Diensten
  • Club van 60
  • Privacy statement
  • Contact
  • Over uw redacteur
  • Club van 60

Café de Klikspaan Groningen, Aileen Stacey Meijer

557 weergaven

Af en toe zag ik Aileen wel eens op ons sportpark in Middelstum. Aileen is namelijk de partner van vluggertjesgast, NS-machinist en vv Middelstum-voetballer Marijn Bosman. De man die mijn ouders in 2014 enorm hielp door hun huis aan de G.A.-straat in Middelstum te kopen en mij later nog een keer met moeders rondleidde door het verbouwde huis. Maar dit terzijde.

Want in dit verhaal staat Aileen natuurlijk centraal. Dat ik haar niet zo vaak meer op voetbalveld zie is niet zo verwonderlijk. Want onlangs werden Marijn en Aileen verblijd met de geboorte van hun mooie dochter Guusje. En daarbij heeft ze het natuurlijk onveranderd druk met het runnen van Café de Klikspaan en Café Kleintje Klikspaan. Kleintje Klikspaan is een ideale plek voor al uw besloten feestjes! Beide cafés bevinden zich in Groningen.

Café de Klikspaan is het gezelligste café van Groningen zo valt op de fraaie website te lezen. En dat kan wel kloppen want van horen zeggen zijn de leden van vv Middelstum er niet meer weg te slaan wanneer ze eenmaal binnen zijn. ‘Werkend, studerend of gepensioneerd, iedereen komt er voor de aangename sfeer en een lekker biertje. Het café heeft een gezellige uitstraling, met voor ieder wat wils. Wie naar binnen komt, wordt begroet met een vriendelijke glimlach en vindt een diversiteit aan mensen.’

‘Café de Klikspaan is een echt bruin buurtcafé en een begrip in Groningen. Jong en oud komt bij ons samen om te genieten van een (speciaal)biertje, wijntje of frisje. Ook zijn we een plek voor borrels, Groningse biertochten, pubquizen, livemuziek en andere leuke feesten. De Klikspaan kenmerkt zich door haar service en haar vele speciaalbieren, we hebben meer dan 40 verschillende! Wij zijn gevestigd aan de Rabenhauptstraat 78 in de gezellige Rivierenbuurt in Groningen, achter het centraal station.’

‘Voor besloten borrels hebben wij een speciale tweede locatie geopend. In het centrum van Groningen, aan de Vishoek 18, bevindt zich Kleintje Klikspaan. Kleintje Klikspaan leent zich voor besloten borrels en partijen tot 75 personen. In overleg is er van alles mogelijk qua drankjes, hapjes, muziek en meer. Er zijn verschillende aantrekkelijke arrangementen mogelijk, waaronder een vaste prijs per persoon.’

Nieuwsgierig geworden? Op www.cafedeklikspaan.nl en www.kleintjeklikspaan.nl is nog veel meer informatie te vinden. Uiteraard is Café de Klikspaan ook te volgen op Facebook (https://www.facebook.com/Cafedeklikspaan) en Instagram (https://www.instagram.com/cafe_de_klikspaan/).

Contactgegevens: 050-8512268 of info@cafedeklikspaan.nl. Het café is de hele week geopend vanaf 16.00 uur!

Bericht navigatie

Vorige: Margreet Wiersema, Er moeten mensen zijn – Toon Hermans
Volgende: Kom naar het Kerstevent op Ewsum en Molen de Hoop in Middelstum!

Introductieverhalen van site adverteerders

Zoeken in de site

Bert Koster Internetcolumnist en Tekstschrijver | info@bert-koster.nl / bertkoster1@gmail.com | www.bert-koster.nl | 06-51715098 | KvK nummer: 57250278 | BTW nummer: NL001445322B69