Skip naar inhoud

Bert Koster

Middelstum

Bij de Molen
Bij de Molen
Bij restaurant & grand café Bij de Molen bent u er even helemaal uit. Wij leggen u in de watten met een hartelijke ontvangst en met de heerlijkste gerechten en bijpassende dranken. Aan de voet van de korenmolen De Olle Widde is de sfeer immer ongedwongen. In ons huiskamerrestaurant met grand café geniet u van de warme sfeer en ambiance, daarnaast is het heerlijk vertoeven tijdens de mooie zomerse dagen op ons ruime terras en biedt onze sfeervolle feestzaal een uitstekende plek voor al uw feesten en partijen.
CONTACTGEGEVENS
Bij de Molen

Eestumerweg 39

050-3022758

info@restaurantbijdemolen.nl

https://www.restaurantbijdemolen.nl

Knis Beheer
Knis Beheer
Knis beheer - Klussen & wonen is onstaan uit de aanschaf, verhuur en onderhoud van onze eigen woningen.
Knis Beheer

06 1292 7008

eisse@knisbeheer.nl

http://www.knisklus.nl

KOOZAA
KOOZAA
KOOZAA
In 2006 zijn wij in Nederland begonnen om deze duizenden jaren oude plant in Nederland opnieuw tot leven te wekken. Koolzaad is een eigenzinnig plant met ongekende mogelijkheden. We hebben voor de verbouwing en de teelt van de koolzaadplant een echte passie ontwikkeld en koesteren de koolzaadteelt. Dankzij de juiste teelt en persing, levert onze koolzaad een rijke voedende olie. Hiervan maakt de coöperatie Colzaco een unieke huid -en verzorgingslijn: KOOZAA.
Contactgegevens
Colzaco

Raalterweg 12, 7433 RA Schalkhaar

06 22 370 872

info@colzaco.nl

http://www.koozaa.nl/

Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Bij belangrijke gebeurtenissen zoals trouwen, samenwonen, een onderneming starten of een huis kopen is het verstandig om afspraken goed en duidelijk op papier te laten zetten. Hierbij is een notaris een onafhankelijk adviseur. Notaris mr. Huitsing – gevestigd in Middelstum(Groningen) - is deskundig, onpartijdig en kenner van het recht en geeft u graag notarisadvies.
Contactgegevens
Huitsing & Poort

Heerestraat 32 9991 BG Middelstum

0595-552866

info@notarishuitsing.nl

https://www.notarishuitsing.nl/

Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Vroeger bestuurden burgemeesters en wethouders het dorpje Bedum vanuit dit gemeentehuis; nu is het pand omgetoverd tot een modern hotel in een historisch jasje. Op steenworp afstand vindt u de stad Groningen met haar cultuur, winkels en gezellige uitgaanscentrum. De hotelkamers zijn voorzien van een ruime en compleet ingerichte badkamer, televisie en een zitje. In het restaurant kunt u terecht voor een snelle snack of een uitgebreid diner. De bruine kroeg kunt u genieten van een drankje.
Contactgegevens
Hotel 't Gemeentehuis

Grotestraat 2 9781 HC Bedum

+31503012213

info@hotelbedum.nl

http://www.hotelbedum.nl/

De Kleine Munt
De Kleine Munt
Steakhouse De Kleine Munt
Termunten is een sfeervol toeristendorpje in Noord-Oost Groningen, vlak aan zee. Een idyllisch plaatsje waar jaarlijks duizenden toeristen graag even een bezoekje aan brengen. Zo’n plaats verdient natuurlijk een sfeervolle eetgelegenheid. Steakhouse “De Kleine Munt”, met een originele Wild West uitstraling, voldoet volledig aan dit sfeerverhogend effect.
Contactgegevens
Steakhouse De Kleine Munt

Kennickweg 9a 9947 PA Termunten

0596-567018

info@steakhousedekleinemunt.nl

http://www.steakhousedekleinemunt.nl

Primair menu
  • Home
  • Actueel
  • Adverteerders
  • Columns
  • Interviews
  • Diensten
  • Club van 60
  • Privacy statement
  • Contact
  • Over uw redacteur
  • 25 Vluggertjes

De 25 vluggertjes van Jeroen Boer

70 -weergaven

Naam: Jeroen Boer

Adres, Woonplaats: Uithuizermeeden

Leeftijd: 35

Burgerlijke staat: Getrouwd

Beroep: Eigenaar Autodemontage Klaas Boer Uithuizen.

Hobby’s: Tuinieren en mijn vrijwilligerwerk bij de brandweer. Ik ben in 2013 lid geworden en heb samen met Pascal Koolhof de bevelvoerderopleiding gedaan. Ik vind het leuk om op deze manier iets terug te doen voor de gemeenschap.

Lievelingsgerecht: In principe eet ik alles wat los en vast zit. Maar voor deze vraag ga ik voor de groentensoep van mijn oma.

Mooiste film ooit gezien: Misschien heel cliché maar het eerste wat mij te binnenschiet is de Titanic.  

Mooiste sportmoment ooit: Ik denk toen Max Verstappen voor eerst wereldkampioen werd in de F1. Het beroerdste sportmoment kan ik ook wel benoemen. Dat was toen Sven Kramer door zijn coach de verkeerde baan werd ingeschreeuwd tijdens de 10 km op de Olypmische Spelen waardoor een zekere gouden medaille in rook opging.

Mooiste boek ooit gelezen: De Onschuldigen – John Grisham.

Kijkt het liefst naar: De binnenkant van mijn ogen? Maar naar mijn kinderen Jesse en Annemarie kijken wanneer ze in de tuin aan het spelen zijn is ook heel erg leuk. En naar mooie vrouwenbillen kijken is ook niets mis mee.

Beste popsong aller tijden: Green Day – The best time of my life. Dit nummer doet mij terugdenken aan het avontuur dat ik op 16-jarige leeftijd aanging door een jaar naar Australië te gaan. Ik ben mij daarzelf best wel eens tegengekomen.

Mooiste/succesvolste versiertruc: Ik verzon altijd wel wat bizars en dan merkte je vanzelf wel of dat aansloeg of niet.

Mooiste plekjes van het Hogeland: Noordpolderzijl. Sowieso het wandelen op de dijk bij ons in de buurt en vervolgens met je rug tegen de dijk aanliggen en dan maar rondkijken en genieten van de uitgestrektheid. Heerlijk rustgevend!

Favoriet vakantieland: Geen, als er maar een zandstrand in de buurt is en de temperatuur boven de 25 graden is en je er lekker kunt eten en drinken. Maar Whitsundays in Australië was wel heel mooi. 

Mooiste stad: Praag om zijn architectuur en in Groningen voel ik mij het meest thuis.

Favoriete auto: Mercedes G

Waar heb je spijt van: Dat ik de liefde van mijn leven al op jonge leeftijd heb ontmoet. Dat had best iets later gemogen….

Wat zou je ooit nog willen doen: Zonder anderen te kort te willen doen zou ik mijn vrouw Nienke en moeder graag mee willen nemen naar al die mooie plekken in Australië waar ik vroeger geweest ben.

Droomvrouw/man: De jongere Doutzen Kroes.

Waar mogen ze je ’s nachts voor wakker maken: Voor een goede zoute haring met uitjes.

Hoogtepunt uit het leven: Mijn twee gezonde kinderen en dat ik getrouwd ben met de vrouw waarvan ik op 14-jarige leeftijd in de trein tegen een klasgenoot zei toen ik haar voor het eerst zag dat ik daar later mee zou gaan trouwen. Dat is dus inderdaad gebeurd. Ook de mogelijkheid om Autodemontage Klaas Boer over te nemen, beschouw ik als een hoogtepunt. En dat mijn vader zoals het nu lijkt kanker heeft overwonnen.

Dieptepunt uit het leven: Die stop ik vaak weg. Iedereen verwerkt deze op zijn of haar manier.

Volgende vluggertjesgast en waarom: Doe Henk Jansen maar, een onvermoeibare ondernemer. Ik ben benieuwd naar zijn antwoorden.

Wat wil je verder nog kwijt: Dank Pascal voor de nominatie. Ik vind het mooi om met mijn ex-zwager het brandweervak uit te kunnen oefenen.

Post navigation

Previous: Heleen Oldenburger, body en mind
Next: De 25 vluggertjes van Jeroen Boer

Introductieverhalen van site adverteerders

Zoeken in de site

Bert Koster Internetcolumnist en Tekstschrijver | info@bert-koster.nl / bertkoster1@gmail.com | www.bert-koster.nl | 06-51715098 | KvK nummer: 57250278 | BTW nummer: NL001445322B69