Skip naar inhoud

Bert Koster

Middelstum

Bij de Molen
Bij de Molen
Bij restaurant & grand café Bij de Molen bent u er even helemaal uit. Wij leggen u in de watten met een hartelijke ontvangst en met de heerlijkste gerechten en bijpassende dranken. Aan de voet van de korenmolen De Olle Widde is de sfeer immer ongedwongen. In ons huiskamerrestaurant met grand café geniet u van de warme sfeer en ambiance, daarnaast is het heerlijk vertoeven tijdens de mooie zomerse dagen op ons ruime terras en biedt onze sfeervolle feestzaal een uitstekende plek voor al uw feesten en partijen.
CONTACTGEGEVENS
Bij de Molen

Eestumerweg 39

050-3022758

info@restaurantbijdemolen.nl

https://www.restaurantbijdemolen.nl

Knis Beheer
Knis Beheer
Knis beheer - Klussen & wonen is onstaan uit de aanschaf, verhuur en onderhoud van onze eigen woningen.
Knis Beheer

06 1292 7008

eisse@knisbeheer.nl

http://www.knisklus.nl

KOOZAA
KOOZAA
KOOZAA
In 2006 zijn wij in Nederland begonnen om deze duizenden jaren oude plant in Nederland opnieuw tot leven te wekken. Koolzaad is een eigenzinnig plant met ongekende mogelijkheden. We hebben voor de verbouwing en de teelt van de koolzaadplant een echte passie ontwikkeld en koesteren de koolzaadteelt. Dankzij de juiste teelt en persing, levert onze koolzaad een rijke voedende olie. Hiervan maakt de coöperatie Colzaco een unieke huid -en verzorgingslijn: KOOZAA.
Contactgegevens
Colzaco

Raalterweg 12, 7433 RA Schalkhaar

06 22 370 872

info@colzaco.nl

http://www.koozaa.nl/

Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Bij belangrijke gebeurtenissen zoals trouwen, samenwonen, een onderneming starten of een huis kopen is het verstandig om afspraken goed en duidelijk op papier te laten zetten. Hierbij is een notaris een onafhankelijk adviseur. Notaris mr. Huitsing – gevestigd in Middelstum(Groningen) - is deskundig, onpartijdig en kenner van het recht en geeft u graag notarisadvies.
Contactgegevens
Huitsing & Poort

Heerestraat 32 9991 BG Middelstum

0595-552866

info@notarishuitsing.nl

https://www.notarishuitsing.nl/

Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Vroeger bestuurden burgemeesters en wethouders het dorpje Bedum vanuit dit gemeentehuis; nu is het pand omgetoverd tot een modern hotel in een historisch jasje. Op steenworp afstand vindt u de stad Groningen met haar cultuur, winkels en gezellige uitgaanscentrum. De hotelkamers zijn voorzien van een ruime en compleet ingerichte badkamer, televisie en een zitje. In het restaurant kunt u terecht voor een snelle snack of een uitgebreid diner. De bruine kroeg kunt u genieten van een drankje.
Contactgegevens
Hotel 't Gemeentehuis

Grotestraat 2 9781 HC Bedum

+31503012213

info@hotelbedum.nl

http://www.hotelbedum.nl/

De Kleine Munt
De Kleine Munt
Steakhouse De Kleine Munt
Termunten is een sfeervol toeristendorpje in Noord-Oost Groningen, vlak aan zee. Een idyllisch plaatsje waar jaarlijks duizenden toeristen graag even een bezoekje aan brengen. Zo’n plaats verdient natuurlijk een sfeervolle eetgelegenheid. Steakhouse “De Kleine Munt”, met een originele Wild West uitstraling, voldoet volledig aan dit sfeerverhogend effect.
Contactgegevens
Steakhouse De Kleine Munt

Kennickweg 9a 9947 PA Termunten

0596-567018

info@steakhousedekleinemunt.nl

http://www.steakhousedekleinemunt.nl

Primair menu
  • Home
  • Actueel
  • Adverteerders
  • Columns
  • Interviews
  • Diensten
  • Club van 60
  • Privacy statement
  • Contact
  • Over uw redacteur
  • Club van 60

Dick Norg Smederij en Tuintechniek Baflo

82 -weergaven

Het is altijd mooi om aan te horen hoe bepaalde energieke ondernemingen zijn ontstaan. Zo mocht ik enige jaren geleden, voor een pensionadointerview bij Dick Norg langskomen in Baflo. Deze kwieke middenzestiger had waarschijnlijk vroeger nooit verwacht een eigen smederij en onderneming in de tuintechniek te runnen.

Toch is dat in 1983 wel gebeurd toen zijn toenmalige baas smid Hendrik Schreuder van de gelijknamige smederij in Tinallinge ziek werd. Samen met een andere werknemer, heeft hij de smederij destijds overgenomen. Deze kompaan is in 1995 uit het bedrijf gestapt en dus runt Dick de onderneming inmiddels alweer 41 jaar.

In al die jaren heeft het bedrijf een mooie vlucht gemaakt en is Dick Norg Smederij en Tuintechniek thuisgekomen aan de Tinallingerweg in Baflo. Dankzij de onderdelen smederij en tuintechniek heeft het bedrijf zes personeelsleden in vaste dienst en runt Dick zijn vrouw Klara de webshop. Zelf richt hij zich meer op de werkvoorbereiding en de winkel. Graag springt hij op gezette tijden bij in de smederij maar door de drukte krijgt hij hiervoor steeds minder kans. Gelukkig redden de allround medewerkers het ook prima zonder hem met de vele technieken om diverse metalen te bewerken en te vormen. Een prima adres dus voor smeed- en gietwerk, lassen, zetten, walsen en knippen van allerlei materialen.

Qua tuintechniek richt men zich niet alleen tot de regio, maar via de online shop vinden vele machines een eigenaar. Ook het smeedwerk brengt de producten en medewerkers door heel Nederland en ver daar buiten. Het tekent de veelzijdigheid maar ook de betrouwbaarheid van het bedrijf. Waar je net zo makkelijk terecht kunt voor machineonderhoud als voor de aanschaf van een maaimachine. Maar ook voor de aanschaf en reparatie van onder andere handgereedschappen, kleding, tuinmachines, accu’s, laders en straatwerkmachines kunt u prima in Baflo terecht.

Meer weten over de onderneming en de man achter Dick Norg Smederij en Tuintechniek Baflo? Klik dan even op deze link: https://bert-koster.nl/2020/05/18/dick-norg-eigenaar-van-dick-norg-smederij-en-tuintechniek-baflo/

Contactgegevens – Telefoonnummer: 0595-422402 / mailadres: info@dicknorg.nl

Voor het uitgebreide assortiment en het dienstenpakket kunt u uiteraard ook een kijkje nemen op de mooie website www.dicknorg.nl

Post navigation

Previous: Evelien Walker, Dromen, durven, doen
Next: De 25 vluggertjes van Bert de Vries

Introductieverhalen van site adverteerders

Zoeken in de site

Bert Koster Internetcolumnist en Tekstschrijver | info@bert-koster.nl / bertkoster1@gmail.com | www.bert-koster.nl | 06-51715098 | KvK nummer: 57250278 | BTW nummer: NL001445322B69