Ga naar de inhoud

Bert Koster

Middelstum

Bij de Molen
Bij de Molen
Bij restaurant & grand café Bij de Molen bent u er even helemaal uit. Wij leggen u in de watten met een hartelijke ontvangst en met de heerlijkste gerechten en bijpassende dranken. Aan de voet van de korenmolen De Olle Widde is de sfeer immer ongedwongen. In ons huiskamerrestaurant met grand café geniet u van de warme sfeer en ambiance, daarnaast is het heerlijk vertoeven tijdens de mooie zomerse dagen op ons ruime terras en biedt onze sfeervolle feestzaal een uitstekende plek voor al uw feesten en partijen.
CONTACTGEGEVENS
Bij de Molen

Eestumerweg 39

050-3022758

info@restaurantbijdemolen.nl

https://www.restaurantbijdemolen.nl

Knis Beheer
Knis Beheer
Knis beheer - Klussen & wonen is onstaan uit de aanschaf, verhuur en onderhoud van onze eigen woningen.
Knis Beheer

06 1292 7008

eisse@knisbeheer.nl

http://www.knisklus.nl

KOOZAA
KOOZAA
KOOZAA
In 2006 zijn wij in Nederland begonnen om deze duizenden jaren oude plant in Nederland opnieuw tot leven te wekken. Koolzaad is een eigenzinnig plant met ongekende mogelijkheden. We hebben voor de verbouwing en de teelt van de koolzaadplant een echte passie ontwikkeld en koesteren de koolzaadteelt. Dankzij de juiste teelt en persing, levert onze koolzaad een rijke voedende olie. Hiervan maakt de coöperatie Colzaco een unieke huid -en verzorgingslijn: KOOZAA.
Contactgegevens
Colzaco

Raalterweg 12, 7433 RA Schalkhaar

06 22 370 872

info@colzaco.nl

http://www.koozaa.nl/

Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Bij belangrijke gebeurtenissen zoals trouwen, samenwonen, een onderneming starten of een huis kopen is het verstandig om afspraken goed en duidelijk op papier te laten zetten. Hierbij is een notaris een onafhankelijk adviseur. Notaris mr. Huitsing – gevestigd in Middelstum(Groningen) - is deskundig, onpartijdig en kenner van het recht en geeft u graag notarisadvies.
Contactgegevens
Huitsing & Poort

Heerestraat 32 9991 BG Middelstum

0595-552866

info@notarishuitsing.nl

https://www.notarishuitsing.nl/

Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Vroeger bestuurden burgemeesters en wethouders het dorpje Bedum vanuit dit gemeentehuis; nu is het pand omgetoverd tot een modern hotel in een historisch jasje. Op steenworp afstand vindt u de stad Groningen met haar cultuur, winkels en gezellige uitgaanscentrum. De hotelkamers zijn voorzien van een ruime en compleet ingerichte badkamer, televisie en een zitje. In het restaurant kunt u terecht voor een snelle snack of een uitgebreid diner. De bruine kroeg kunt u genieten van een drankje.
Contactgegevens
Hotel 't Gemeentehuis

Grotestraat 2 9781 HC Bedum

+31503012213

info@hotelbedum.nl

http://www.hotelbedum.nl/

De Kleine Munt
De Kleine Munt
Steakhouse De Kleine Munt
Termunten is een sfeervol toeristendorpje in Noord-Oost Groningen, vlak aan zee. Een idyllisch plaatsje waar jaarlijks duizenden toeristen graag even een bezoekje aan brengen. Zo’n plaats verdient natuurlijk een sfeervolle eetgelegenheid. Steakhouse “De Kleine Munt”, met een originele Wild West uitstraling, voldoet volledig aan dit sfeerverhogend effect.
Contactgegevens
Steakhouse De Kleine Munt

Kennickweg 9a 9947 PA Termunten

0596-567018

info@steakhousedekleinemunt.nl

http://www.steakhousedekleinemunt.nl

Primair menu
  • Home
  • Actueel
  • Adverteerders
  • Columns
  • Interviews
  • Diensten
  • Club van 60
  • Privacy statement
  • Contact
  • Over uw redacteur
  • 25 Vluggertjes

De 25 vluggertjes van Jan Vast

323 weergaven

Naam: Jan Johannes Vast, roepnaam Jan.

Adres, Woonplaats: Thedemastraat 84 Bedum

Leeftijd: Nog net 59 jaar oud.          

Burgerlijke Staat: Gehuwd

Beroep: Tegenwoordig Postkamermedewerker bij het UMCG.

Hobby’s: Computer en vissen.

Lievelingsgerecht: Pizza

Mooiste film ooit gezien: Pearl Harbour

Mooiste sportmoment ooit: Ben helaas geen sportfiguur. Dus bij mij geen sportmoment.

Mooiste boek ooit gelezen: De Kameleon boeken

Kijkt het liefst naar: Documentaires over dieren. Bijvoorbeeld Wild Tuna, Dr Pol etc..

Beste popsong aller tijden: The Cats, Where I have been wrong uit 1970.

Mooiste/succesvolste versiertruc: Ik heb nooit iemand versierd. Zij kwam mij op het pad waar ik werkte in de supermarktslagerij 4=6 te Bedum en het klikte gelijk.

Mooiste plekjes van het Hogeland: Noordpolderzijl

Favoriet vakantieland: Nederland (ik ben geen vakantieman).

Mooiste stad: Kan ik niets over vertellen (geen vakantieman ja) maar ik hou het bij Bedum waar ik mijn geluk heb gevonden en nog steeds gelukkig ben.

Favoriete auto: VW Golf

Waar heb je spijt van: Ik heb nergens spijt van, van wat ons allemaal is overkomen. Je kent het spreekwoord of gezegde toch wel: ‘van het concert des levens krijgt niemand een programma’. Dus wat wij hebben meegemaakt, het heeft zo moeten zijn en daar hebben wij ons door heen geslagen. Ik verheug mij er dan ook elke keer op dat wij onze kinderen regelmatig zien en dan ook natuurlijk onze kleinkinderen zien opgroeien en dat die graag bij ons willen komen!

Wat zou je ooit nog willen doen: Eigenlijk vind ik dat wat wij nu hebben zo nog jaren mag doorgaan, in goede gezondheid dan.

Droomvrouw: De vrouw van mijn dromen is Ina Vast, waar ik nu al 39 jaar mee getrouwd ben. Knap van haar dat zij dit met mij heeft vol gehouden en hoop dan ook dat zij dit nog jaren met mij wil doen.

Waar mogen ze je ’s nachts voor wakker maken: Een heerlijke PIZZA.

Hoogtepunt uit het leven: De geboorte van onze twee kinderen Jeroen en Miranda. Ik ben op allebei even trots en ze hebben elk iets van hun leven gemaakt, waarbij ik echt trots op ben om hun vader te mogen zijn.

Dieptepunt uit het leven: Het overlijden van mijn schoonmoeder Grietje Huizinga-Swart. Wij waren nl. twee handen op één buik. Haar vrolijkheid en humor mis ik nog elke dag. En we gingen vaak naar Noordpolderzijl (zie foto).

Volgende vluggertjesgast en waarom: Mijn dochter Miranda Vast die een eigen kapsalon heeft en er iets heel leuks van heeft gemaakt. Na vele omwegen heeft zij eindelijk dicht bij ons haar plekje weer gevonden.

Wat wil je verder nog kwijt: Ik ben tevens de beheerder van de website van de plaatselijke Hengelclubvereniging Onderdendam. Dit is erg leuk en dankbaar werk om iets voor de  Hc.O te mogen doen. Tevens help je de visvrienden die problemen hebben met de computer (een tweede hobby van mij)…..

Bericht navigatie

Vorige: De 25 vluggertjes van Arjan Blokzijl
Volgende: Het laatste gezamenlijke avondmaal…..

Introductieverhalen van site adverteerders

Zoeken in de site

Bert Koster Internetcolumnist en Tekstschrijver | info@bert-koster.nl / bertkoster1@gmail.com | www.bert-koster.nl | 06-51715098 | KvK nummer: 57250278 | BTW nummer: NL001445322B69