Skip naar inhoud

Bert Koster

Middelstum

Bij de Molen
Bij de Molen
Bij restaurant & grand café Bij de Molen bent u er even helemaal uit. Wij leggen u in de watten met een hartelijke ontvangst en met de heerlijkste gerechten en bijpassende dranken. Aan de voet van de korenmolen De Olle Widde is de sfeer immer ongedwongen. In ons huiskamerrestaurant met grand café geniet u van de warme sfeer en ambiance, daarnaast is het heerlijk vertoeven tijdens de mooie zomerse dagen op ons ruime terras en biedt onze sfeervolle feestzaal een uitstekende plek voor al uw feesten en partijen.
CONTACTGEGEVENS
Bij de Molen

Eestumerweg 39

050-3022758

info@restaurantbijdemolen.nl

https://www.restaurantbijdemolen.nl

Knis Beheer
Knis Beheer
Knis beheer - Klussen & wonen is onstaan uit de aanschaf, verhuur en onderhoud van onze eigen woningen.
Knis Beheer

06 1292 7008

eisse@knisbeheer.nl

http://www.knisklus.nl

KOOZAA
KOOZAA
KOOZAA
In 2006 zijn wij in Nederland begonnen om deze duizenden jaren oude plant in Nederland opnieuw tot leven te wekken. Koolzaad is een eigenzinnig plant met ongekende mogelijkheden. We hebben voor de verbouwing en de teelt van de koolzaadplant een echte passie ontwikkeld en koesteren de koolzaadteelt. Dankzij de juiste teelt en persing, levert onze koolzaad een rijke voedende olie. Hiervan maakt de coöperatie Colzaco een unieke huid -en verzorgingslijn: KOOZAA.
Contactgegevens
Colzaco

Raalterweg 12, 7433 RA Schalkhaar

06 22 370 872

info@colzaco.nl

http://www.koozaa.nl/

Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Huitsing & Poort
Bij belangrijke gebeurtenissen zoals trouwen, samenwonen, een onderneming starten of een huis kopen is het verstandig om afspraken goed en duidelijk op papier te laten zetten. Hierbij is een notaris een onafhankelijk adviseur. Notaris mr. Huitsing – gevestigd in Middelstum(Groningen) - is deskundig, onpartijdig en kenner van het recht en geeft u graag notarisadvies.
Contactgegevens
Huitsing & Poort

Heerestraat 32 9991 BG Middelstum

0595-552866

info@notarishuitsing.nl

https://www.notarishuitsing.nl/

Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Hotel 't Gemeentehuis
Vroeger bestuurden burgemeesters en wethouders het dorpje Bedum vanuit dit gemeentehuis; nu is het pand omgetoverd tot een modern hotel in een historisch jasje. Op steenworp afstand vindt u de stad Groningen met haar cultuur, winkels en gezellige uitgaanscentrum. De hotelkamers zijn voorzien van een ruime en compleet ingerichte badkamer, televisie en een zitje. In het restaurant kunt u terecht voor een snelle snack of een uitgebreid diner. De bruine kroeg kunt u genieten van een drankje.
Contactgegevens
Hotel 't Gemeentehuis

Grotestraat 2 9781 HC Bedum

+31503012213

info@hotelbedum.nl

http://www.hotelbedum.nl/

De Kleine Munt
De Kleine Munt
Steakhouse De Kleine Munt
Termunten is een sfeervol toeristendorpje in Noord-Oost Groningen, vlak aan zee. Een idyllisch plaatsje waar jaarlijks duizenden toeristen graag even een bezoekje aan brengen. Zo’n plaats verdient natuurlijk een sfeervolle eetgelegenheid. Steakhouse “De Kleine Munt”, met een originele Wild West uitstraling, voldoet volledig aan dit sfeerverhogend effect.
Contactgegevens
Steakhouse De Kleine Munt

Kennickweg 9a 9947 PA Termunten

0596-567018

info@steakhousedekleinemunt.nl

http://www.steakhousedekleinemunt.nl

Primair menu
  • Home
  • Actueel
  • Adverteerders
  • Columns
  • Interviews
  • Diensten
  • Club van 60
  • Privacy statement
  • Contact
  • Over uw redacteur
  • Club van 60

Marcel Steenstra, Marcel Fietsen Bedum

38 -weergaven

Nog niet zo lang geleden, kreeg ik een Facebookconnectieverzoek van Marcel Steenstra uit Bedum. Toen ik zijn tijdlijn doorscrolde, zag ik een bericht waarbij je door kon klikken naar Marcel Fietsen en zodoende kwam ik erachter dat er zich aan de Stationsweg 24 in Bedum een kersverse onderneming aan het ontwikkelen is. Niet veel later was ook zijn website klaar en trok ik de stoute schoenen aan om hem te benaderen voor de Club van 55 van mijn website.

‘Ontdek onze producten’, staat op zijn website te lezen waarbij je ook door kunt klikken naar de webshop waarbij tal van fiets(ondersteunende) producten kunnen worden geselecteerd. Maar wat houdt Marcel Fietsen nu precies in? Ook dat kunt u terug vinden op www.marcelfietsen.nl.

‘Welkom bij Marcel Fietsen. Bij ons kunt u terecht voor fietsonderdelen, fietsaccessoires en gebruikte fietsen. Bekijk het uitgebreide aanbod van fietsonderdelen en fietsaccessoires in onze webshop. Wij zijn druk bezig met de verdere ontwikkeling hiervan. Staat uw product er (nog) niet op, neem dan geheel vrijblijvend contact met ons op en wij zullen er zorg voor dragen dat u het juiste product voor de juiste prijs kunt krijgen!’

‘Bij Marcel Fietsen leveren we topkwaliteit tegen geweldige prijzen. Onder het kopje ‘Aanbod gebruikte fietsen’ vindt u ons aanbod van gebruikte fietsen. Alle fietsen worden geleverd met een factuur en de wettelijke garantie. En via onze webshop verkopen wij diverse fietsonderdelen en accessoires zoals banden, zitjes en sloten voor elke fietsbehoefte. Houd daarbij goed de scherpe prijzen en aanbiedingen in de gaten!’

‘Bij Marcel Fietsen vind je een ruim assortiment gebruikte fietsen van hoge kwaliteit. Of je nu op zoek bent naar een tweedehandse stadsfiets, een sportieve mountainbike of een elektrische fietsoccasion, bij ons ben je aan het juiste adres. Al onze gebruikte fietsen worden zorgvuldig geïnspecteerd en onderhouden, zodat je zeker weet dat je een betrouwbare fiets koopt voor een betaalbare prijs. Ontdek de beste deals op tweedehands fietsen, inclusief garantie en service. Bekijk ons aanbod en maak een afspraak voor een proefritje!’

Op naar Bedum dus om een afspraak of proefritje te maken. Contactgegevens: 06-25231560 of info@marcelfietsen.nl. Marcel Fietsen is nu nog alleen open op afspraak en is ook te volgen op Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=61572780842897.

Post navigation

Previous: Gina Tamminga, caissière en verkoopster vanuit haar eigen winkeltje
Next: Sunsation-bestuurslid Charina Beck blikt alvast vooruit op twee zinderende Sunsation-weekenden in april

Introductieverhalen van site adverteerders

Zoeken in de site

Bert Koster Internetcolumnist en Tekstschrijver | info@bert-koster.nl / bertkoster1@gmail.com | www.bert-koster.nl | 06-51715098 | KvK nummer: 57250278 | BTW nummer: NL001445322B69